17 Ağustos 2020 Haftası #Astrotüyo

17 Ağustos 2020 Haftası #Astrotüyo

Herkese merhabalar,

17 Ağustos haftası için #astrotüyo muzu ve bu haftanın en önemli göksel olaylarını konuşalım beraber.

Bu hafta gündemde Aslan burcunda güçlü bir Yeni Ay ve hemen akabinde Güneş ve Merkür’ün burç değiştirerek Başak burcuna geçmesi olacak.

Öncelikle 19 Ağustos sabah 05.51’de 26 derece Aslan burcunda meydana gelecek olan yeni aydan bahsedelim. Yeni Ay Koç burcundaki Mars ile Yay burcundaki Güney Ay Düğümü ile büyük bir karmik / ateş üçgeni oluşturacak ve aynı zamanda Aslan burcundaki Merkür ile ve de Kraliyet Yıldızlarından Regulus ile kavuşumda olacak. Nasıl desek;

Karmik üçgenli, Merküryen, Güçlü ve Dramatik Aslan Yeni Ay’ı geliyor!

Yeterince iyi oldu sanırım : )

Liderlik becerilerimizin dorukta olduğu, risk almaya meyilli olduğumuz, cesaret ve motivasyon dolu olduğumuz günlerdeyiz. İnatçı, net, ne istediğini bilen, isteklerinin peşinden giden, ilkeleri olan bir savaşçıyı düşünün; işte halimiz bu!

Sahnede olmak, kendi sözümü geçirmek, ben buradayım demek isteyeceğiz. Aslan burcu eğlenceyi, hayatın tadını çıkarmayı, oyunculuğu, tembelliği, egoyu, çocukları temsil eder. Bütün bu alanlarda aktif ve harekete geçme arzusunda olacağız.

Merküryen olduğu için iletişim, bol konuşma, seyahatler, gençlerle ilgili temalar, eğitim öğrenim / yazma çizme, okuma temaları gündemde olacaktır.

Ateş üçgeninin bir ucundaki Mars, Satürn karesine doğru ilerlediği için girişimlerimiz istediğimiz kadar ivmelenemeyebilir. Bizi durdurmaya niyet eden kişi ve durumlar oluşacaktır. Bu açı kalıbı yılın ikinci yarısına damga vuracağı için bu süreçteki engelleri iyi gözlemlemek gerekir.

Yeni Ay, an haritasında sağlık evinde yer alan Satürn ve Pluto ikilisine 150lik açı yapacak. Ki bu açı kalıbı da hastalıklarla çok ilişkilendirilir. Sırt bölgesi, kalp, göğüs bölgesi rahatsızlıkları, şekere dikkat etmekte fayda var.

Burcunuza göre yorumları yazının sonunda bulabilirsiniz.

 

LİDERLER DAHA CESUR, İLİŞKİLER KIZIŞIYOR

Dünya Astrolojisinde Aslan burcu liderleri, Mars askerleri ve orduyu, savaşı anlatır. Bu iki temanın birden gündemde olması ve Güney Ay Düğümü açısı olması üst düzey liderlerin büyük riskler alma ve gücünü sergileme meyilinde olacağını da gösterir. Siyaset arenasında işlerin kızışacağı, büyük ve cesur kararların alınacağı bir dönem gibi duruyor!

Yeni Ay özellikle Uzakdoğu ve Avrupa’nın orta bölgesini tetikleyecek gibi duruyor. Ayrıca Ege bölgesi de şaşırtıcı haberlere, beklenmedik durumlara açık (Uranüs hattı geçişi ile).

Ülkemiz haritasında ise yakın coğrafyamızı temsil eden 3.eve denk geldiği için komşularımızla olan ilişkilerimizde mücadele etmemize neden olacak bir döneme işaret etmekte. İç güvenliğimizi tehdit edecek açık düşmanlıklar ve hatta ekonomik zorluklar dahi olasıdır.

 

ASTROLOJİ GURUSU OKULUNDA EĞİTİM SEZONU BAŞLIYOR:

Yeni eğitim sezonunda Temel ve Master seviye astroloji ile Karmik astroloji eğitimleri başlıyor. Eğitimlerin içeriklerini bu linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve kayıt için -> danismanlik@astrolojigurusu.com adresine eposta atabilir veya 0541 972 4017 numaralı whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz.

Yeni eğitim tarihleri şu şekilde:

  • 3 Eylül Perşembe Master Seviye Astroloji – 3 modül
  • 7 Eylül Pazartesi Karmik Astroloji
  • 8 Eylül Salı Temel Seviye Astroloji

 

 

Bu hafta Perşembe günü Merkür, Cumartesi günü ise Güneş Başak burcuna geçerek genel gündemimizi ve tavır / üslubumuzu bambaşka bir yöne doğru çevirmekte.

Zihni, iletişimi, fikirleri, düşünceleri, kararları temsil eden Merkür Başak burcunun yöneticisidir. Oldukça güçlü ve mutlu olduğu bir alana geçiş yapacak. Demek oluyor ki kararlarımızı çok daha pragmatik, sağlam temellere dayanan, mantıklı şekillerde almaya başlıyoruz. Görüşmeler, yazışmalar ve ticari girişimler açısından destekleniyoruz.

Cumartesi günü Güneş’in de Başak burcuna geçmesiyle yaz modundan yavaşça sonbahar hallerine adapte olmaya başlayacağız. Artık gündemimiz daha çok çalışma, iş, hizmet odaklı olacak. Daha fazla düzeni tertip, organizasyon ön plana çıkarken arınma ve temizlenme döneminden geçeceğiz. Başak burcu bedene iyi bakmak suretiyle tekamülde ilerlemekle ilgilidir. Bu geçiş güzel bir detoks programını hak ediyor!

ASLAN YENİ AYI VE BURCUNUZA ÖZEL ETKİLERİ:

Koç Burcu: Aslan burcundaki Yeni Ay ile birlikte aşk, çocuklar, flörtler alanında her zamankinden çok daha cesur ve atak olacaksınız. Fırsatlar kapınızı çalacak. Harekete geçmeden önce iyi düşünmek gerekecek, kendinizi biraz engellenmiş gibi hissedebilirsiniz.

Boğa Burcu: Aslan burcundaki Yeni Ay ile ev, yuva alanındaki ilişkilerinize neşe getirecek. Gayrimenkul alım satım konularında sürpriz, beklenmedik bir fırsat karşınıza çıkabilir. Daha kolay risk aldığınızı göreceksiniz.

İkizler Burcu:  Aslan burcundaki Yeni Ay ile iletişim hatlarınız hızlanıyor. Güzel haberler alacak, kendinizi çeşitli platformlarda çok daha net ve gür bir şekilde ifade edebileceksiniz. Yakınlarınızla ilişkilerinizi toparlamak için, hızlı bir kısa mesafe yolculuk planı yapmak için ideal. Trafikte ve de teknolojik aletlere karşı hassas olmakta fayda var.

Yengeç Burcu: Aslan burcundaki Yeni Ay ile finansal konularda beklediğiniz gelişmeler sonunda karşınıza çıkıyor. Harcamalarınızda her zamankinden daha cesur ve dramatik olabilirsiniz. Kariyer alanında beklenmedik engeller sizi biraz yorabilr.

Aslan Burcu: Burcunuzda meydana gelen Yeni Ay ile hayatınızda yeni bir sayfa açılıyor. Çok daha cesur, iddialı ve hatta dramatik tavırlar içinde olabilir. Kimi Aslan’lara yeni bir aşk gelecek gibi duruyor. Özellikle sağlık alanında sırt ağrıları, kalp ve göğüs bölgesine daha özenli yaklaşmakta fayda var.

Başak Burcu: Aslan burcundaki Yeni Ay size biraz kabuğunuza çekilip, yeni dönem için planlama yapma imkanı sunuyor. Kendi isteklerinizi keşfetmek önceliğiniz olacak.

Terazi Burcu: Aslan burcundaki Yeni Ay ile sosyal çevrenizde yenilenmeler meydana geliyor. Hedeflerinize ulaşmak için gerekli desteği ve fırsatları çevrenizden bulacaksınız. Olabildiğince çok yeni ortamlara girmekte ve tadını çıkarmakta fayda var.

Akrep Burcu: Aslan burcundaki Yeni Ay ile kariyerinizde parlama zamanı. Her zamankinden çok daha cesur ve ataksınız. Bazı tavırlarınız yöneticiler tarafından egolu görülse de destekleniyorsunuz.

Yay Burcu: Aslan burcundaki Yeni Ay seyahatler, eğitimler, basın yayın, hukuk alanlarında şansınız yaver gidecek. Yeni girişimlerde bulunma zamanı.

Oğlak Burcu: Aslan burcundaki Yeni Ay ile finansal konularda ödemelerinizi alabilir, vergi / banka işleri gibi ek ödemelerle ilgilenebilirsiniz. Yatırım alanında çok daha cesur davranacaksınız.

Kova Burcu: Aslan burcundaki Yeni Ay ile ikili ilişkilerde cesursunuz. Risk almak isteyecek, sizi mutlu edenin peşinden gideceksiniz. Bazı engellerle karşılaşsanız dahi sizi durdurabilene aşk olsun.

Balık Burcu: Aslan burcundaki Yeni Ay ile iş ortamında yenilenmeler meydana gelecek gibi duruyor. Organizasyon yapısında değişimler olabilir, çalıştığınız ortama bir güncelleme geliyor. Sağlık alanında olumlu gelişmeler olacaktır.

Bir cevap yazın