Hakkımda

1988 İzmir doğumlu olan ISAR sertifikalı Astrolog Duygu, lisedeki sayısal eğitimi ardından Koç Üniversitesi’nde tam burslu olarak İşletme okudu. Üniversite eğitimi boyunca İngiltere, İtalya ve Almanya’da aldığı eğitimlerden sonra, İngiltere’de City University London’da Sosyoloji Departmanındaki Medya ve İletişim yüksek lisansını tamamladı. Erken yaşlardan beri toplumsal roller, eril – dişil kavramları üzerine kafa yoran Duygu, yüksek lisans tezini romanlardan yola çıkarak toplumdaki kadın-erkek rollerinin tanımlanma biçimleri üzerine yazdı. Üniversite son sınıftayken, yıllar içinde Türkiye’nin en büyük e-ticaret firmalarından birine dönüşen bir girişimciliğin kuruluş ekibinde çalışmaya başladı ve yüksek lisans eğitimi sonrasında burada farklı rollerde çalışmaya devam etti. Daha sonra Türkiye’nin önde gelen ayakkabı perakendelerinden birinin e-ticaret sitesini kuran Duygu, son olarak çocuklarla ilgili bir girişimcilik projesinin satış ve pazarlamasını, firmanın ortağı olarak yürüttü.

Tüm bunlar devam ederken, hayat, bol miktarda “neden?” ve “nasıl?” sorularını soran Duygu’ya mantığı sezgilerle harmanlamayı zorla da olsa öğretti. Tam da bu esnada türlü tesadüfler eseri astroloji ve yoga felsefesiyle aynı anda tanışan Duygu; 2015 yılında Dinçer Güner’den Temel Seviye Astroloji eğitimi, 2016 yılında ise Naz Bayatlı’dan İleri ve Uzman Seviye Astroloji Eğitimleri ile Karmik ve Ezoterik Astroloji, Öner Döşer’den Horary Astroloji eğitimini aldı. 2018 yılı boyunca Sorumgeldi.com ekibinin bir parçası olarak çalıştı.

NCGR (Ulusal Jeokozmik Araştırmalar Konseyi) ve ISAR (Uluslararası Astrolojik Araştırmalar Topluluğu) üyesi olan Duygu, 2018 yılında Amerika’da düzenlenen Uluslararası Astroloji Konferansı UAC (United Astrology Conference, Chicago) ile Faculty of Astrological Studies’in Oxford’da düzenlediği yaz okullarına katıldı. Üye olduğu topluluklar ve de katıldığı konferanslar vasıtasıyla Robert Hand, Steven Forrest, Melanie Reinhart, Meira Epstein, Rick Levine gibi dünyaca ünlü astrologlardan ders alabilme fırsatı yakaladı.

Aynı zamanda, 2017 yılında Yogi Baba Adnan “Ananda” Siddviho Çabuk ile Lourdes Çabuk’tan Yoga Alliance onaylı 200RYT Yoga Eğitmenliği alan Duygu, ayrıca Mindfullness ve Özşefkat ile THETA HEALING Basic, Advanced DNA, Derin Kazma ile Recall Healing RÜYA YORUMLAMA eğitimleri aldı. Bütün bu çalışmalarını astrolojik doğum haritası ile destekleyerek yapmakta. 2019 yılında ISAR (Uluslararası Astroloji Araştırmaları Birliği) tarafından yapılan yeterlilik sınavını yüksek puan ile geçmiştir.

Eğitim hayatına Harvard Üniversitesi’nden aldığı “Benlik ve Kimlik” dersi üzerine Leuven Universitesi “Existential Well-being Counseling” sertifika programları ile devam etmekte.

Şu anda temel ve ileri seviye astroloji eğitimleri vermekte, astroloji alanında tek günlük atölyeler düzenlemekte, astroloji ve bilinçaltı dönüşüm danışmanlıklarına devam etmektedir. Ayrıca firmalar için farklı platformlarda içerik üretmektedir.

Eğitim

Sertifikalar

Düzenlediği Atölyeler & Eğitimler

Katıldığı Atölyeler & Konferanslar