AĞUSTOS AYI ÖZETİ

AĞUSTOS AYI ÖZETİ

Takvimleri çıkaralımm; ağustos ayı özeti geldi.

1-3 Ağustos – Venüs Uranüs karesi ile ilişkilerde orta noktada buluşmak zor olabilir; finansal alandaki durumlar beklentinizden farklı gelişebilir.

2 Ağustos Merkür düz seyrine başlıyor ancak gölgesi 15 Ağustos’a kadar devam. Yani tam randımanlı çalışma, fikirler, anlaşma bundan sonraki dönemde meydana gelecek.

6 – 10 Ağustos – Güneş ve Venüs Jüpiter’den destek alıyor. Ticari girişimler, vizyon genişletecek her türlü çalışma, ilişkilerde eğlenceli bir bakış açısı ve geleceği düşünme için şahane bir zaman dilimi. Risk alan, cesur bir halde olacağız.

11 Ağustos: Merkür Aslan burcuna geçiyor. Yaratıcı ve eğlenceli bir düşünme biçimi, keyif alacağımız konulara odaklanma, sözlerimizle takdir görme ihtiyacı bizi bekler. Bugün aynı zamanda Jüpiter sonunda düz seyrine geçiyor. Bir süredir duraksama halinde olan uzaklar, yabancılar, eğitim, ticaret ve finansal konularda hız kazanıyoruz.

12 Ağustos: Uranüs Boğa burcunda duraksıyor, 13ünde ise Retro harekete geçiyor. Özellikle 2-6 derece Boğa, Akrep, Aslan, Kova’da gezegenleri olanlar yapmak istedikleri değişimi içselleştirme imkanı yakalayacak.

15 Ağustos – Kova burcunda dolunay gerçekleşiyor; hiç fena bir dolunay değil. Gruplarla beraber hareket etme, teknoloji, internet, bilim, astroloji ile ilgilenme için şahane bir dönem.

18 Ağustos: Mars Başak burcuna geçiş yapıyor. Detaya inme, hizmet odaklı olma, detox zamanı.

21 Ağustos: Venüs Başak burcuna geçiş yapıyor. Maddi konularda olduğu kadar duygusal alanda da pragmatik ve mantıklı bir yaklaşım geliştireceğiz.

23 Ağustos: Güneş’in de Başak burcuna geçmesiyle beraber; sağlık, spor, düzen, diyet, organize olmak, çalışmak gündemimize gelecek.

24-26 Ağustos – ilişkilerle ilgili ve adımlar atmak için gayet güzel

28-30 Ağustos yaratıcılığı sergilemek için güzeldir.

29 Ağustos: Merkür Başak burcuna, yönettiği yere geçiyor. Daha araştırmacı, pratik ve detaylara inebilen bir halde olacağız.

30 Ağustos Başak burcunda Yeni Ay; titiz, düzenli, hesaplanması gereken detaylara inmek için şahane. Biraz fazla eleştirel ve mükemmeliyetçi olabiliriz. Gerekli değişimleri yaratmak, çözüm üretmek için şahane bir zaman dilimi.

Bir cevap yazın