Eylül Ay Özeti

Eylül Ay Özeti

1 – 5 Eylül arası Venüs Jüpiter karesi ile Neptün karşıtlığı alıyor.. ilişkilerde hayal mi gerçek mi? Abartılar, illüzyonlar durumu ile karşı karşıyayız! Para anlaşmaları ve ilişkilere çok dikkat etmek gerekmekte. Verilen sözler tutulmayabilir, kendimizi kandırıyor olabiliriz.

2 – 4 eylül Merkür de Jüpiter ve Neptün ile Tkare içinde olacak; bu günlerde sözlerimiz abartılı, kuruntulu, eleştirel olabilir. Kendimize dahi yalanlar söylüyor, kendimizi kandırıyor olabiliriz. 

5 eylül Merkür Satürn üçgeni ile aklı başında konuşmalar yapma şansımız olacak. Bizden yaşça büyük ya da deneyimli bulduğumuz birinden destek alabiliriz.

6-8 eylül arası zorlu günler bizi bekler. Zira patavatsızlık, abartmak, yapamayacağın işlere söz vermek.. sonradan hayal kırıklığına uğramak gibi durumlarla karşılaşabiliriz. Aldığınız her habere, duyduğunuz her şeye inanmayın derim.

9 eylül ticari risklere daha uygun bir gün.

10-12, 14 eylül (Balık Dolunayı 14’ünde) hayal kırıklıkları, abartılar, finansal anlamda zorlanmaya açık bir dönem. Öte yandan din-felsefe-inançlarla ilgili konularda zorlanma ve abartılar söz konusu olabilir. Bu dolunay evdeki hesap çarşıya uymuyor tadında maalesef.

13 Eylül’de kendimizi karizmatik şekilde ifade edebilme şansımız olacak. 

14 Eylül’de Merkür, Venüs Terazi burcuna geçiş yapıyor. Çok daha diplomatik ve yumuşak, sanat ve estetikten keyif alan, ilişkileri dengeye getirmek isteyen bir yanımız olacaktır. Sanat, tekstil, perakende, hukuk, diplomasi konuları ön plana çıkıyor.

18-19 Eylül iş girişimleri için kullanılabilir.

18 eylül Satürn direkt harekete geçiş yapıyor. Oğlak ve Kova’lar için saklandıkları yerden çıkıp topluma karışma, istekleri peşinde koşma zamanı.

23 Eylül – 2 Ekim arası Venüs, Satürn ve Pluto kare açıda. Bu dönemde ilişkilerde zorlanma, kırılma, engellenme hissiyatı olacaktır. Finansal anlamda da temkinli olmakta fayda var.

Bir cevap yazın