Haftalık Burçlar 10 Haziran 2019

Hafta geneli oldukça zorlu etkilere sahip. Zorlukların, engellerin, kayıpların olduğu, otorite figürleri nedeniyle hevesimizin kırıldığı 10 günlük bir süreç bizi beklemekte. Haziran ayının ortası hem toplumsal seviyede hem de bireysel hayatlarımızda pek kolay geçmeyecek gibi duruyor. Akıl karışıklıkları ve hayal kırıklıklarına açık olan bir dönemdeyiz. Gerçekçi davranmakta zorlanabiliriz. Öte yandan sosyal ilişkiler ve iletişim hız kazanıyor. Esnek davranmak, farklı seçenekleri değerlendirmek, iletişimde daha yumuşak ve sevgi dolu olmak hepimiz için daha avantajlı olacaktır.

Koç: Kariyer ortamında ya da aile büyükleri nedeniyle zorlandığınızı, engellendiğinizi hissedebilirsiniz. Ofis ortamında çok daha temkinli olmanız gerekmekte. Bedensel anlamda da kazalara açık bir zaman dilimi, dikkatli olmakta fayda var.  Ayın kalanında yurt dışı, yabancılar, eğitimler, sınavlar ve de ticaret konularında hayal kırıklıklarınız olabilir. Gelen fırsatları değerlendirmekte veya fırsatla ilgili tüm gerçekleri görmekte zorlanabilirsiniz. Hedeflerinizle ilgili karışıklıklar olabilir. Yakınlarınız, kardeş ve kuzenlerinizden destek alabileceğiniz bir dönemdesiniz. Aklınızın karıştığı dönemlerde destek alın.

Boğa: Gökteki zorlanma ve engellenme hissi sizin için eğitim, yurt dışı, yabancılar, ticaret, yakınlar ve akrabalarla, kardeşlerle olan iletişimler, seyahatler alanında olacak gibi duruyor. Yakınlarınıza destek olmanız gereken durumlar olabilir. İnançlarınızın ve düşüncelerinizin baskı altında tutulduğunu hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve çevreniz sayesinde ruhsal anlamda sizi büyütecek eğitimler veya seyahatlere katılabilirsiniz. Ayın kalanında parasal konularda, özellikle krediler, vergiler, borçlar gibi alanlarda belirsizlikler mevcut. Fazla iyimser davranıp harcamalar konusunda sınırı aşmayın. Arkadaş çevrenizle, geleceğe dair hedeflerinizle veya işten gelen maddi kaynaklarla ilgili türlü hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz gibi durmakta.

İkizler: Maddi konularla ilgili hesabınızı daha iyi yapmanız gereken bir dönemdesiniz. Cebinizden kontrolünüz dışında para çıkışı olacak gibi duruyor. Kendinize verdiğiniz değer, korkularınız, dünyaya somut anlamda bırakmak istediklerinizle ilgili olarak kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Kariyer alanında size ilham veren kişilerden destekler alabilirsiniz. Ancak özellikle ortaklıklı işler, partneriniz ve de kariyer ile ilgili olarak akıl karışıklıklarınız olabilir. Daha kaygan zeminde ilerlediğinizi hissedebilirsiniz, fazla optimist yaklaşmak hayal kırıklıklarına yol açabilir. Bu alanlarda büyük değişimler yapmak için hiç uygun değil.

Yengeç: Bu hafta boyunca en çok zorlanacak burçlardan biri sizsiniz maalesef Yengeç burçları. İkili ilişkiler, ortaklıklar engellerle dolu. Bazı bitişler ve kopuşlar olabilir. Partnerinizin hayatındaki zorluklar nedeniyle sizin de stresleriniz olabilir. Dış dünyada açıkça düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Manevi anlamda kendinizi güçlü tutmak isteyeceksiniz. Hayatınızda bu anlamda sizi destekleyecek birileri olacaktır. Deniz kenarına yapılacak yolculuklar, manevi konuların bolca konuşulduğu iletişimler size iyi gelecek gibi duruyor. Ayın kalanında iş ortamınızda, iş arkadaşlarınız veya yeni iş anlaşmaları ile ilgili olarak, yurt dışı, yabancılar, eğitimler ve ticaretle de bağlantılı şekilde türlü karışıklıklar, fazla optimist bir yaklaşım, hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Sağlıkla bağlantılı riskler almayın, bilmediğiniz yöntemlerden uzak durun.

Aslan: Hafta boyunca iş ortamınız, sistem, beraber çalıştığınız kişiler ve yeni yapmaya çalıştığınız iş anlaşmaları ile ilgili olarak oldukça stresli, engellerle dolu, belki de bazı bitişlerin olduğu bir süreçten geçebilirsiniz. Sağlıkla ilgili olarak dikkatli olmak gereken bir dönem. Kan ile ilgili hastalıklar, dişler ve kemikler, tansiyon yükselmesine özellikle dikkat. Manevi anlamda kendinizi iyi tutmak için destek almaya oldukça uygun bir hafta olacaktır. Ay sonuna kadar ilişkilerde, özellikle para ile ilgili konuşmalar da işin içine giriyorsa, daha temkinli olmakta fayda var. Büyük riskler almayın.

Başak: Bu hafta arkadaş çevrenizde anlaşmazlıklar, gerginlikler, tartışmalar olabilir. Sosyal çevreniz biraz daha gürültülü olacak. İlişkinizde anlaşmakta zorlandığınız durumlar olabilir. Çocukla ilgili konular veya gelecek hedefleriniz / yeteneklerinizin buna uygun olup olmadığıyla ilgili endişeleriniz olabilir. Partneriniz veya ortağınız sizi bu gerginlikler esnasında teskin edebilecek, manevi anlamda yumuşatacak etkiye sahip olacaktır. Ay sonuna kadar ev, yuva, emlak, kök aileniz ile partneriniz arasında kalabilir, türlü hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Terazi: Hafta boyunca ev, yuva, aile büyükleri ile kariyeriniz veya toplumda edinmek istediğiniz yer arasında kaldığınız ve baskı hissettiğiniz, moralinizi bozan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Özellikle otorite figürleri, yöneticiler, ailenin erkekleri ile türlü tartışmalara girmekten imtina edin. Aile içinde bir sağlık konusuyla ilgilenebilir veya emlak, taşınma, tadilat gibi yapılması gereken işler nedeniyle stres olabilirsiniz.  Kariyerinizle ilgili olumlu adımlar atmak istiyorsanız iş ortamınızda sizi destekleyecek birileri olabilir. Ancak yine de iş ortamınızda iletişimsel anlamda türlü anlaşmazlıklar, hayal kırıklıkları olabilir. Kendinizi doğru ifade ettiğinizden emin olun. İmza atmanız, sözleşmeler yapmanız gerekiyorsa 2-3 defa okuyun. Günlük işleriniz, iletişim, kardeşlerle bağlantılı ve sağlıkla ilgili karmaşa olabilir.

Akrep: Bu hafta sizin için eğitim, yurt dışı, yabancılar, ticaret, yakınlar ve akrabalarla, kardeşlerle olan iletişimler, seyahatler alanında // esnasında oldukça zorlayıcı etkiler mevcut. Bazı anlaşmalar kopabilir, akrabalarla olan iletişimlerde zorluklar söz konusu olabilir. İnançlarınızın ve düşüncelerinizin baskı altında tutulduğunu hissedebilirsiniz. Kendi yolunuzu bulma konusunda yetenekleriniz, hobileriniz, çocuklarınız ya da varsa partneriniz büyük destekçi olacak gibi duruyor. Ay sonuna kadar olan dönemde para ile ilgili konularda büyük riskler almamakta, aşk ilişkileri içinde para iletişimine girmemekte fayda var. Hayal kırıklıklarına neden olan, gereksiz riskler alma durumu olabilir.

Yay: Önümüzdeki günlerde maddi konularla ilgili hesabınızı daha iyi yapmanız gereken bir dönemdesiniz. Eşiniz, ortağınız, ailenizin maddi konuları nedeniyle sıkıntılar olabilir. Veya krediler, borçlar, vergiler gibi ek ödemeler ya da ek gelirlerle ilgili sıkıntılı durumlar oluşabilir.  Cebinizden kontrolünüz dışında para çıkışı olacak gibi duruyor. Kendinize verdiğiniz değer, korkularınız, dünyaya somut anlamda bırakmak istediklerinizle ilgili olarak kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Bütün bu konularla ilgili olarak aile büyüklerinizden destek alabilir, emlak alım satım gibi işlerle ilgilenebilirsiniz. Bu hafta itibariyle Temmuz ortasına kadar hayattan beklentileriniz, ilişkileriniz, geleceğe dair çizdiğiniz yön, aile ve aile büyükleri ile ilgili türlü belirsizlikler ve hayal kırıklıklarınız olabilir.

Oğlak: Sevgili Oğlak’lar, bu hafta boyunca en çok zorlanacak burçlardan biri sizsiniz maalesef. İkili ilişkiler, ortaklıklar engellerle dolu. Bazı bitişler ve kopuşlar olabilir. Partnerinize isteklerinizi ifade etmekte, kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz. Dış dünyada açıkça düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Sıkıldığınız, sıkıştığınız konularda kardeşler, kuzenler gibi yakınlarınızdan destek alabilirsiniz. Sizin destek olmanız gereken durumlar da oluşabilir. Ay sonuna kadar biraz daha kendi içinize dönmek isteyeceksiniz gibi duruyor. Manevi anlamda güçlenmek isteyebilirsiniz, önemli olan iç huzurum diyeceksiniz. Her duyduğunuz söze inanarak adım atmamakta fayda var.

Kova: Sevgili Kova’lar, hafta boyunca iş ortamınız, sistem, beraber çalıştığınız kişiler ve yeni yapmaya çalıştığınız iş anlaşmaları ile ilgili olarak oldukça stresli, engellerle dolu, belki de bazı bitişlerin olduğu bir süreçten geçebilirsiniz. İş arkadaşlarınızın düşmanca tavırlarıyla karşılaşmak sizi şaşırtabilir. Sağlıkla ilgili olarak dikkatli olmak gereken bir dönem. Kan ile ilgili hastalıklar, dişler ve kemikler, tansiyon yükselmesine özellikle dikkat. Hafta boyunca maddi konular ve iş ortamınızla bağlantılı destek görebileceğiniz etkiler de mevcut. Sizin de iş ortamında destek olmak istediğiniz kişiler de olacaktır. Ay sonuna kadar olan dönemde sosyal ilişkileriniz nedeniyle hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Finansal anlamda da büyük riskler almamak gereken bir dönem. Para ve arkadaşlık ilişkilerinizi birbirine karıştırmayın. Hayattaki hedeflerinizde değişimler olabilir, gözü kara adımlar atmayın.

Balık: Bu hafta aşk ilişkilerinde ve de arkadaş çevrenizde anlaşmazlıklar, gerginlikler, tartışmalar olabilir. Özel hayatınızda kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. İlişkinizde anlaşmakta zorlandığınız durumlar olabilir. Çocukla ilgili konular veya gelecek hedefleriniz / yeteneklerinizin buna uygun olup olmadığıyla ilgili endişeleriniz olabilir. Riskli yatırımlar yapmak için de pek uygun bir zaman dilimi değil. Partnerinize karşı daha anlayışlı olup, fedakarlıklar yapmanız gereken bir dönem gibi durmakta. Özellikle yeteneklerinizle ilgili olarak ilhamınızın bol olduğu bir zaman dilimi olacaktır. Ay sonuna kadar olan dönemde kariyeriniz ve gelecekten beklentilerinizle ilgili olarak akıl karışıklıklarınız olabilir. Hayalperest bir şekilde yaklaştığınız durumlardan zarar görebilirsiniz. Fazla optimist ya da rahat davranıp fırsatları kaçırmanız olasıdır. Hayatınız ve ilişkilerinizle ilgili büyük kararlar almamakta fayda var.

Bir Cevap Yazın