Haftalık Burçlar 11 Şubat 2019

Haftalık Burçlar 11 Şubat 2019

Koç: Bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte 17 Nisan’a kadar aklınız biraz daha dalgın olabilir. Kendi içinize kapanmak, maneviyatınıza yönelmek isteyebilirsiniz. İşlerinizi biraz daha gizli tutmakta fayda var. Hafta ortasında burcunuzda Mars Uranüs kavuşumu olacak, beklenmeyeni bekleyin! Kazalara, ani çıkışlara, gerginliklere açık bir dönem, aman dikkat! 14 Şubat tarihiyle birlikte Mars Boğa burcuna geçiyor. Bundan sonraki 7 haftalık dönemde para kazanmak için çalışacak, efor sarf edeceksiniz. Harcamalarınız da artacak gibi duruyor.

Boğa: Bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte 17 Nisan’a kadar sosyalleşmenin peşinde olacaksınız. Arkadaşlarınız, beraber yapılan projeler ve bol miktarda iletişim gündeminizde olacaktır. Hafta ortasında Koç burcunda Mars Uranüs kavuşumu olacak. Hayatınız biraz kontrol dışında gelişebilir, öfkeli çıkışlarda bulunabilirsiniz. Ancak bununla birlikte büyük bir farkındalık anı yaşamanız da olası. 14 Şubat tarihiyle birlikte Mars Boğa burcuna geçiyor. Bundan sonraki 7 haftalık dönemde enerjiniz tavan yapacak. Çok daha atak ve girişken olacaksınız. Özellikle ikili ilişkilerde gergin olmamaya özen gösterin.

İkizler: Bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte 17 Nisan’a kadar aklınız fikriniz kariyerinizde. İşinizi büyütmek isteyecek, görüşmeler yapacaksınız. İş değiştirmek istiyorsanız mülakatlara açık bir dönem olacaktır. Yalnız aklınız biraz dalgın, karışık olabilir. İş değişimi kararlarınızı mart ayındaki Merkür retrosu döneminde almayın. Hafta ortasında Koç burcunda Mars Uranüs kavuşumu olacak arkadaşlarınızla gerginlikler oluşabilir, beraber riskli bir girişimde bulunabilirsiniz veya bir arkadaşınızla ilgilenmeniz gerekebilir. İşten elde ettiğiniz gelirde bir değişim olması da olası. 14 Şubat tarihiyle birlikte Mars Boğa burcuna geçiyor. Bundan sonraki 7 haftalık dönemde biraz daha içe dönebilirsiniz, enerjiniz düşük olacaktır. Hayatınızla ilgili değişim kararları almak için çok da uygun bir dönem değil maalesef.

Yengeç: Bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte 17 Nisan’a kadar yurt dışı, yabancılar, eğitimler, seyahatler ile ilgilenebilirsiniz. Daha maneviyatı yüksek konulara odaklanabilir, dinler ve inançlar üzerine kafa yorabilirsiniz. Hafta ortasında Koç burcunda Mars Uranüs kavuşumu olacak kariyerinizle ilgili ani kararlar, ani iş teklifleri söz konusu olabilir. Ancak lütfen gerginliklere, tartışmalara karışmayın. Yöneticilerle gerilmeyin. 14 Şubat tarihiyle birlikte Mars Boğa burcuna geçiyor. Bundan sonraki 7 haftalık dönemde daha girişken, sosyal olacaksınız. Arkadaşlarınızla tartışmalardan uzak durun.

Aslan: Bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte 17 Nisan’a kadar aklınız fikriniz bütçe, yatırımlar, ödemeler, krediler, ortak gelirlerde olacak. Kazancınızı arttırmanın yollarını bulacaksınız. Ancak özellikle mart ayında Merkür retrosu zamanı girişimlerde bulunmak için pek uygun bir zaman dilimi değil, maddi anlamda zarara uğrayabilirsiniz. Hafta ortasında Koç burcunda Mars Uranüs kavuşumu olacak seyahatler, yolculuklar, yabancılar ve ticaretle ilgili ani girişimlerde bulunabilirsiniz. Ancak kazalara açık bir dönem, dikkatli olmakta fayda var. 14 Şubat tarihiyle birlikte Mars Boğa burcuna geçiyor. Bundan sonraki 7 haftalık dönemde kariyerinizle ilgili hızlı gelişmeler olacaktır. Rekabet hissiniz artacak, gergin olmayın lütfen. Stratejik davranırsanız bu dönemden çok karlı çıkarsınız.

Başak: Bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte 17 Nisan’a kadar aklınız fikriniz ilişkilerinizde ve ortaklıklarda. Bu dönemde çok daha merhametli ve yumuşak olacaksınız. Biraz daha kanmaya ve de kandırılmaya açık bir dönem, aman dikkat! Özellikle Mart ayında yeni ilişkilere başlamanızı tavsiye etmem. Hafta ortasında Koç burcunda Mars Uranüs kavuşumu olacak, para konularında biraz gergin olabilirsiniz. Beklenmedik ödemeler gündeme gelebilir, kontrollü olmakta fayda var. Ayrıca bu dönem tutkulu ama anlık birliktelikler de getirir. 14 Şubat tarihiyle birlikte Mars Boğa burcuna geçiyor. Bundan sonraki 7 haftalık dönemde çok daha mobil olacaksınız, hareket edecek, seyahat edeceksiniz. Yeni eğitimlere başlayabilir, girişimciliklerde bulunabilirsiniz.

Terazi: Bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte 17 Nisan’a kadar iş ortamınızda iletişiminiz yoğun olacak. Yeni bağlantılar geliştirebilirsiniz, koşturmacanız olacaktır. ancak dikkat dağınıklıkları da cabası. Aynı zamanda sağlıkla ilgili hayatınızı düzenlemek isteyebilir, zihninizi bu konulara daha çok yorabilirsiniz. Hafta ortasında Koç burcunda Mars Uranüs kavuşumu olacak. Aşk ilişkilerine ve ortaklıklara aman çok dikkat. Başka insanlarla olan gerginlikler sizi biraz yorabilir.  14 Şubat tarihiyle birlikte Mars Boğa burcuna geçiyor. Bundan sonraki 7 haftalık dönemde enerjinizi finansal konulara harcayacaksınız gibi duruyor. Kredi çekmek, borç ödemek, ortak kazançları arttırmak odağınızda olacak. Sağlık, operasyonlar, kazalara çok dikkat.

Akrep: Bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte 17 Nisan’a kadar gündeminiz aşk ilişkileri, yetenekleriniz ve de hobileriniz olacak. Biraz daha romantik olacaksınız, ilişkilerle ilgili mantıklı kararlar alamayabilirsiniz, kanmaya ve kandırılmaya da daha müsait olacaksınız gibi duruyor. Yeteneklerinizi sergilemek, yaratıcılık ve ilhamla ilgili güzel imkanlarınız olacaktır. Çocuklarla olan ilişkiler de güzelleşir. Hafta ortasında Koç burcunda Mars Uranüs kavuşumu olacak. Kariyer alanınızda, iş ortamınızda gerginlikler olabilir. Tartışmalardan uzak durun.  14 Şubat tarihiyle birlikte Mars Boğa burcuna geçiyor. Bundan sonraki 7 haftalık dönemde ilişkilerde daha tutkulu ama bir o kadar da tartışmaya açık bir dönem olacak. Merkür de Balık’ta alınganlıklara ve yanlış anlaşılmaya açık bir zaman dilimine işaret eder, ikisi birleşince gerginlikler söz konusu olabilir, aman dikkat!

Yay: Bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte 17 Nisan’a kadar odağınız ev ve yuvanız, aileniz, hayatınızın temelleri olacaktır. Hafta ortasında Koç burcunda Mars Uranüs kavuşumu olacak. Aşk ilişkilerinde gerginlikler söz konusu olabilir, küçük konulardan büyük tartışmalar çıkabilir, çok dikkatli olun. İlişkilerde tutku ön planda olacaktır. Çocuklarınızla ilgili kararlar almanız da gerekebilir. Riskli yatırımlarda bulunmayın, ani kayıplar söz konusu olabilir, pek kontrol edebileceğiniz bir dönem değil. 14 Şubat tarihiyle birlikte Mars Boğa burcuna geçiyor. Bundan sonraki 7 haftalık dönemde iş ortamınızda motivasyonunuz güçlü olacaktır. Yeni projeler üretmek isteyeceksiniz. Ancak ortamdaki gerginliklere de çok dikkat edin!

Oğlak: Bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte 17 Nisan’a kadar eğitim, öğrenim, kısa mesafeli yolculuklar, yakın akrabalarla ilgilenecek, proje bazlı işler yapacaksınız gibi duruyor. Sınavlara girebilirsiniz. Aklınız biraz dağınık olabilir maalesef ki ama daha yaratıcı olacağınız da kesin! Hafta ortasında Koç burcunda Mars Uranüs kavuşumu olacak ev içinde ve evle ilgili konularda ani çıkışlara, gerginliklere, problemlere aman çok dikkat edin! 14 Şubat tarihiyle birlikte Mars Boğa burcuna geçiyor. Bundan sonraki 7 haftalık dönemde aşk ve ilişkiler arenasında oldukça tutkulu, heyecanlı olacaksınız ancak zaman zaman tartışmalarınız da gündeme gelebilir gibi duruyor. Çocuklarla gerginlikler yaşayabilirsiniz, aman dikkat. Çocuk isteyenler için ise şahane bir dönem.

Kova: Bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte 17 Nisan’a kadar finansal konular aklınızda. Paranızı nasıl kazanır, büyütürsünüz konusuna odaklanacaksınız. Hafta ortasında Koç burcunda Mars Uranüs kavuşumu olacak. İletişim kazalarına, dikkatsizliklere, trafikte yollara, sosyal medyada neyi nasıl ifade ettiğinize çok dikkat edin. 14 Şubat tarihiyle birlikte Mars Boğa burcuna geçiyor. Bundan sonraki 7 haftalık dönemde ev, aile, yuva içinde gerginlikler olabilir. Bu alanlarda halletmeniz gereken hızlı işler olabilir.

Balık: Bu hafta Merkür’ün Balık burcuna geçmesi ile birlikte 17 Nisan’a kadar iletişim sizin için çok önemli olacak. Yollar, yolculuklar, kendinzii doğru ifade etme, ihtiyaçlarınız, mantıkla alınan kararlar sizin için önemli olacaktır. Merkür mart ayında Retro yapacağı için önemli işlerinizi öncesinde halletmenizde fayda var.  Hafta ortasında Koç burcunda Mars Uranüs kavuşumu olacak para konularında sizi şaşırtacak, sürpriz durumlar söz konusu olabilir. Hem harcamalarınızın artabileceğiniz hem de beklemediğiniz bir yerden gelir elde edebileceğinizi göstermekte. 14 Şubat tarihiyle birlikte Mars Boğa burcuna geçiyor. Bundan sonraki 7 haftalık dönemde iletişim trafiğinizi hızlandıracak bir etki daha! İmzalamak gereken belgeler, yapılacak işler, kısa mesafe yolculuklar söz konusu olacaktır. Yollarda dikkatli olmakta fayda var. Kardeşlerle, yakın akrabalarla olan ilişkilerde zorlanma söz konusu olabilir, biraz gerginliklere açık bir dönem.

Bir Cevap Yazın