Haftalık Burçlar 13 Mayıs 2019

Haftalık Burçlar 13 Mayıs 2019

Geçtiğimiz hafta ilişkiler ve para konusunda sınandığımız bir süreçten geçtik. Bugünlerde artık ilgili konularda biraz daha farkındalığımızın arttığı bir süreçteyiz. Hafta başında daha hizmet odaklı, detaycı, somut sonuçlar üretmek isteyeceğiz. Hafta ortasında ise denge kuruyor olmak bizim için fazlasıyla önemli olacak – belki de karşı tarafın onayını, sevgisini, ilgisini almak için kendimizden verir bir halde olabiliriz. Nitekim çarşamba günü itibariyle (3 hafta kadar) ilişkilerdeki güven, konfor, istikrar, sevgi paylaşımı ihtiyacı ön plana çıkarken, perşembe itibariyle sevdiklerimize karşı çok daha çabuk hayal kırıklığına uğrayan ve hatta duygu sömürüleri yapan bir halimiz de olacak (2 Temmuz’a kadar). Perşembe ve Cuma günleri seyahatler, farklı eğitimler, deneyimli kişiler ile mantıklı fikir alış verişleri için oldukça uygun duruyor.  Ayrıca hafta boyunca Cumartesiyi Pazara bağlayan gece Akrep burcunda meydana gelecek dolunayın etkilerini de giderek tırmanan bir ruh haliyle hissedeceğiz. Bu nedeniyle çok daha kuşkucu, baskıcı, duygusal krizlere meyilli olabiliriz. Mantığımız ve duygularımız arasında kalıp, sonunda eskiye, aileye, çocukluğa büyük özlem duyduğumuz; biraz da duygu sömürüleri ile kendimizi ve hayatımızdakileri zorladığımız bir dönem olacak gibi duruyor. Kimimiz ilişkilerde kıskançlıkta tavan yapacak, kimimiz ise para (özellikle kredi, borç, ailenin – eşin parası gibi) konularıyla uğraşacak. Duygular içinde kaybolmaktansa mantıklı yönünüz ağır basarsa daha rahat edersiniz, zira fikirlerinizi karşı tarafa sunmak ve ikna etmek için imkanınız olacak gibi duruyor. Ancak itiraf ediyorum, bu dolunayı da sevmedim, pek hayrı yok açıkçası! Bazı bitişler ve sonlanmalar da olacaktır.

Koç: Hafta başınızda işiniz başınızdan aşkın gibi duruyor. Bol miktarda ve detaycı çalışma, belki iş ortamınızda, günlük rutinlerinizle ilgili ya da sağlık ve bedenle bağlantılı olarak hayatınızda yer edinecek. Hafta ortasında ilişkileri nasıl yönettiğiniz önemli olacak, daha dengeli ve verici davranabilirsiniz ancak özellikle Çarşamba günü tepkileriniz biraz daha kontrol dışı olabilir. Perşembe günü itibariyle maddi kaynaklarınıza daha fazla odaklanmak istediğiniz ve mantıklı riskler almayı tercih edeceğiniz, biraz da kendiniz ve keyifleriniz için para harcamak isteyeceğiniz bir dönem başlıyor. Ayrıca ev, aile, yuva için mücadele etmeniz gerekebilir. Evin içinde duygusal kırgınlıklar, duygu sömürüleri ya da pasif agresif tartışmalar ön plana çıkabilir gibi duruyor. Evde değişim yapmak, taşınma planları, bol değişim sizi beklemekte. Cumartesi gece yarısı meydana gelecek Akrep burcundaki dolunay ile ailenizin, eşinizin ya da ortaklığınız var ise bunun içindeki maddi kaynaklarla ilgili olarak bir kriz / problemle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Kredi, vergi, borç gibi ödemeleriniz karşınıza çıkacak. Ev ve yuva içinde maddi kaynaklar ya da ortak değerler nedeniyle gerginlikler oluşabilir. Aile büyüklerinizin fikirlerini almak isteyebilirsiniz. Çalıştığınız yerdeki yönetici figürlerden de destek alabileceksiniz.

Boğa: Hafta başında ilişkiniz, yetenekleriniz, yurt dışı, yabancılar ya da uzak yerlere yapılan seyahatler, belki uzaklardan gelen akrabalar, evrak işleri ile ilgili olarak yoğun ve detaycı bir tempo sizi beklemekte. Hafta ortasında ise günlük rutinleriniz, iş ortamınız ve de sağlığınızla ilgili olarak düzenlemeler yapmak isteyeceksiniz. Özellikle Çarşamba günü biraz daha sıkıcı ve zor geçebilir. Çarşamba geç saatler itibariyle aşk, ilişkiler, sevgi konusunda daha şanslı olduğunuz; sevildiğinizi hissettiğiniz bir dönem başlıyor. İnsanlar etrafınızda olacak. Dış görüntünüzü değiştirmek isteyebilir, keyfiniz için para harcayabilirsiniz. Perşembe günü itibariyle ise yakınlarla ilişkinin daha önemli olduğu, kardeşlerle olan iletişiminizin ve kendinizi doğru ifade edebilmenin önem kazandığı bir dönem başlıyor. Biraz daha duygusal bir iletişim tarzını belleyebilirsiniz. Cumartesiyi pazara bağlayan gece karşıt burcunuzda meydana gelecek olan dolunay ile ilişkiler arenasında biraz daha gergin, kuşkucu, sahiplenici ve de kıskanç yönünüz ön plana çıkabilir. Kontrol edemediğiniz bir şekilde ilişkiler nedeniyle zarar gördüğünüzü ve güven duygusu ile ilgili problemler yaşadığınızı görebilirsiniz. Mantıkla aldığınız kararlar ve sarf ettiğiniz sözler sizin için kurtarıcı nitelikte olacaktır.

İkizler: Hafta başında ev, yuva, aile ve aile büyükleri ile ilgili konularda özellikle de ortak maddi kaynaklar nedeniyle daha titiz ve detaycı çalışmanız gereken meseleler ile ilgilenebilirsiniz. Biraz sıkılabilirsiniz, bu kadar ince işten hoşlanmazsınız. Hafta ortasında ilişkiler, yetenekleriniz, aşk konularında ve de varsa çocuklarınız ile ilgilenerek vakit geçirmek isteyeceksiniz. Ancak özellikle Çarşamba günü bir yandan çözümlemek gereken sorumluluklar olduğu için sıkıcı olabilir. Çarşamba geç saatler itibariyle (9 Haziran’a kadar) ilişkilerde biraz daha içe kapalı, kendinize dönük bir etki başlıyor. Daha platonik ya da gizli ilişkiler kurabilir ya da ilişkinizi etrafa çok anlatmadan kendi içinizde yaşamak isteyebilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde türlü sırların içinde bulabilirsiniz kendinizi. Para konularında gizli hesap kitaplar yapabilirsiniz gibi durmakta. Perşembe günü itibariyle ise 2 Temmuz’a kadar para konusunda daha fazla koşturacağınız, kazanmak için daha fazla efor sarf edeceğiniz bir dönem başlıyor. Açıkçası hem Mars burcunuzdan çıktığı için sinirsel anlamda rahatlıyorsunuz hem de para stresi olacağı için endişeleriniz artmaya başlıyor aynı dönemde.. Aile ve yakınlar ile para nedeniyle gerilmemeye özen gösterin. Biraz fazlaca harcayabilirsiniz bu zaman diliminde. Cumartesiyi pazara bağlayan gece Akrep burcunda meydana gelecek dolunay ile iş ortamınızda biraz gerginlikler olabilir. Projelerin bitişi, tamamlanması, organizasyonla ilgili değişimler söz konusu olacaktır. Ancak aynı zamanda iş ortamınızda saklanan, sır olarak tutulan konuşmaları da fark edebilirsiniz. Bu dönemde sağlığınıza da daha temkinli yaklaşmak, kontrollerinizi yaptırmak isteyebilirsiniz. Spora, diyete başlamak için de gayet uygun.

Yengeç: Hafta başında yakın çevreniz, kardeş ve kuzenleriniz ile ilgilenmek isteyebilir, beraber yapılacak işler için organize olabilirsiniz. Ortaklık içeren işleriniz var ise sunumlar, kısa seyahatler, evrak işleriniz olabilir. Partnerinizden destek alarak detay gerektiren önemli işlerinizi halledebilirsiniz. Hafta ortasında aile ve yuva içinde dengeyi korumak sizin için çok daha önemli olacak. Bu anlamda biraz daha verici davranabilirsiniz. Ancak özellikle Çarşamba günü tepkileriniz biraz daha kontrolsüz ve gergin olabilir, özellikle de kariyer alanında yaşanan gerginlikler nedeniyle. Çarşamba geç saatler itibariyle (9 Haziran’a kadar) sosyal ilişkileriniz, kadınlardan aldığınız destek sizin için daha ön plana çıkmaya başlayacak. İşinizden olan gelirinizi arttırmak için harekete geçebilirsiniz. Ayrıca bekar Yengeç’ler sosyal çevreleri sayesinde biriyle tanışabilir. Çok daha hareketli ve eğlenceli günler sizi beklemekte. Perşembe günü itibariyle ise 2 Temmuz’a kadar enerjiniz çok daha aktif ve yerinde olacak. Kendi istekleriniz, aileniz ve sevdikleriniz için mücadele edebilirsiniz. Ancak aynı zamanda duygularınız daha yoğun olacaktır ve kendinizi çok daha kolay öfkelenebilir halde bulabilirsiniz. Cumartesiyi pazara bağlayan gece Akrep burcunda meydana gelecek dolunay ile ilişkiler arenası iyice hareketlenmekte. Kıskançlık, sahiplenme, kuşkular etrafında gerçekleşen ufak krizleriniz olabilir. Sevme, sevilme, kabul edilme alanlarında kendinizi biraz yaralanmış hissedebilirsiniz. Daha önce fark etmediğiniz bir şey sizi şaşırtabilir, sezgileriniz çok kuvvetli olacaktır. Ayrıca yetenekleriniz, hobileriniz, varsa çocuklarınız ile de bu yönde ilgilenmeniz gerekebilir.

Aslan: Hafta başında finansal durumunuzla biraz daha yakından ilgilenmek ve hesap kitap yapmak isteyebilirsiniz. İş ortamında yönetici figürlerden destek alarak maddi koşullarınızı düzeltebileceğinizi hissedeceksiniz. Ayrıca sağlığınız için para harcayabilirsiniz. Hafta ortasında kısa seyahatler, yakınlarınızla olan ilişkileriniz, belki de sunumlar, projeler, eğitimler gibi zihinsel aktiviteler sizin için ön plana çıkacak. Ancak özellikle Çarşamba günü otorite karşısında kendinizi ifade etmek biraz zor olabilir. Biraz daha sıkıcı bir gün olacak gibi duruyor. Çarşamba geç saatler itibariyle (9 Haziran’a kadar) kariyer konusunda takdiri çok daha rahat elde edeceğiniz, yaptıklarınızın dikkat çekeceği bir zaman dilimi başlıyor. Yeni iş arayışındaysanız görüşmeler yapabilirsiniz bu dönemlerde. Perşembe günü itibariyle ise 2 Temmuz’a kadar gizli düşmanlıklarla karşılaşabilir, sebepsiz yere gergin, duygusal, kırılgan bir ruh haline girebilirsiniz. Biraz daha pasif agresif olduğunuz bir dönemde olacaksınız gibi duruyor. Enerjinizin daha düşük olduğunu hissedebilirsiniz. Cumartesiyi pazara bağlayan gece Akrep burcunda meydana gelecek dolunay ile evinizin içinde, aile ve yuva ile bağlantılı ya da emlakla ilgili olarak bir süredir aklınızda olan meseleleri çözümlemek adına fırsatlarınız olacak. Aile içinde pek konuşulmayan bazı sırlar ortaya çıkabilir, krizlerle ilgilenebilirsiniz. Özellikle ortak maddi kaynaklar, ortak değerler, sağlıkla ilgili konular sizi biraz daha yoracak, belki de biraz zedeleyecek gibi duruyor maalesef ki.

Başak: Hafta başında hayatınızı yönlendirmek adına, kendiniz için daha detaycı ve titiz davrandığınız, duygularınızın ön plana çıktığı bir dönem olacaktır. Özellikle ilişkiniz varsa partneriniz tarafından desteklendiğinizi hissedeceksiniz. Yetenekleriniz ve hobileriniz ile ilgilenmek isteyebilir, çocuklarınız var ise onlar adına önemli kararlar almak peşinde olabilirsiniz. Biraz daha eleştirel ve mükemmeliyetçi bir ruh halinde olabilirsiniz. Hafta ortasında finansal konulara odaklanacaksınız gibi duruyor. İlişkileri daha dengeli yürütmek peşinde olacaksınız ancak özellikle Çarşamba günü anlaşmak daha zor duruyor. Çarşamba geç saatler itibariyle (9 Haziran’a kadar) yabancılar, yurt dışı, eğitimler, hayalleriniz, adaletle ilgili konular, basın yayınla ilgili meseleler daha ön plana çıkmaya başlayacak gibi duruyor. Uzaklardaki kadın akrabalarınız ile iletişim trafiğiniz artabilir. Partneriniz ile yolculuğa çıkabilir veya uzaklardan biri ile ilişkiye başlayabilirsiniz gibi duruyor. Perşembe günü itibariyle ise 2 Temmuz’a kadar sosyal çevrenizde yoğunluk artacak. Birçok aktiviteye çağrılacaksınız. Hareketli bir dönem sizi beklemekte. Ancak aynı zaman diliminde arkadaşlarınızla aranızda gerginlikler, duygu sömürüsü gibi ya da küskünlük gibi durumlar ortaya çıkabilir. Cumartesiyi pazara bağlayan gece Akrep burcunda meydana gelecek dolunay ile kardeş, kuzen gibi yakınlarla olan ilişkileriniz, zihinsel faaliyetler, kısa yolculuklar sizin için ön plana çıkacak. Belki yakınlarınız ile olan ilişkinizde bir sır olduğunu fark edebilirsiniz. Ufak bir kriz çıkması olasıdır. Aynı zamanda arkadaşlarınızla para konularında gerginlikler yaşayabilirsiniz. Daha sağlam ve akılcı kararlar almak faydalı olacaktır.

Terazi: Hafta başında biraz daha içinize kapalı, huzursuz, kuruntulu, endişeli ve hatta eleştirel bir ruh halinde olabilirsiniz. Hayatınızın temelleri, ev, yuva ve aileniz tarafından destek alabileceksiniz. Hafta ortasında ilişkiler sizin için çok daha keyifli olacak gibi duruyor, kendinizi ifade etmek, duygularınızı doyasıya yaşamak isteyeceksiniz Ancak özellikle Çarşamba günü kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Karşınızdaki kişileri üzmemek adına bazı konuları içinize atabilir ya da baskılayabilirsiniz. Çarşamba geç saatler itibariyle (9 Haziran’a kadar) finansal konuların, ödemelerin ve özellikle de ortak maddi kaynakların sizin için daha önemli olduğu ve bu konularda desteklendiğinizi gördüğünüz bir zaman dilimi başlayacak. Özellikle de harici beklediğiniz paralar var ise size ulaşacaktır. İlişkilerde daha tensel olabilir, cinselliğe önem verebilirsiniz. Perşembe günü itibariyle ise 2 Temmuz’a kadar kariyeriniz için daha çok çaba sarf etmek isteyeceksiniz. Enerjinizi hayatta bir yer edinmek adına kullanacaksınız gibi duruyor. Bu da sizi daha stresli ve gergin, belki de küskün bir hale sokabilir. Aile büyükleriniz ile ya da eşiniz varsa ailesi ile arada gerginlikler olabilir gibi durmakta. Cumartesiyi pazara bağlayan gece Akrep burcunda meydana gelecek dolunay ile finansal konularda düğümleşmiş meseleleriniz var ise çözüme ulaşmaya başlayacak. Belki bir süredir elinizde olan işleri tamamlayacak ve maddi kaynak elde edebileceksiniz. Ancak yine de nakit akışı konusunda biraz krizleriniz olabilir gibi durmakta. Özellikle de partneriniz, beklentileri, varsa ortağınız nedeniyle kariyer konusunda biraz yaralandığınızı hissedebilirsiniz. Belki de beklentileri karşılamakta zorlandığınızı hissedeceksiniz.  

Akrep: Hafta başında sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, beraber yapılacak aktiviteler, içinde yer aldığınız grup ve dernekler ile daha çok ilgilenebilirsiniz. İşinizden kazandığınız maddi kaynaklarınızı geliştirmek adına daha çok efor sarf edip, dikkatli planlar yapabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve yakın çevrenizle beraber planlarınız olabilir. Zihinsel aktiviteler, evrak işleri, kısa seyahat planları karşınıza çıkabilir. Hafta ortasında biraz daha içe dönük, kendinizi ve ilişkilerinizi anlamaya çalışan ama aynı zamanda hakkaniyetli tavırlar sergilemek isteyen bir ruh halinde olabilirsiniz.  Ancak özellikle Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ya da yapılması gereken zihinsel işler nedeniyle biraz baskı hissedebilirsiniz. Fikirlerin empoze edilmeye çalışıldığını düşünüp, gerilebilirsiniz. Çarşamba geç saatler itibariyle (9 Haziran’a kadar) ilişkileriniz, ortaklıklarınız daha keyifli bir hal almaya başlıyor. Partneri olan Akrep’ler çok daha neşeli, hayatın tadını çıkarmak isteyen günler yaşayacak. Bekar Akrep’ler ise bu dönemde yeni bir ilişkiye başlayabilir. Çevrenizdeki birçok kişi tarafından desteklendiğinizi göreceksiniz. Perşembe günü itibariyle ise 2 Temmuz’a kadar yurtdışı, yabancılar, uzaklara seyahatler, eğitimler, girişimcilik, adalet, basın yayın ve inançlar alanında koşturmacalarınız artacak gibi duruyor. Uzaklarda yaşayan aile bireyleri ile iletişimde olabilir, biraz da bu süreçte maalesef ki gerginlikler yaşayabilirsiniz. Cumartesiyi pazara bağlayan gece burcunuzda meydana gelecek dolunay ile değiştirmek, dönüştürmek istediğiniz her ne var ise, kurtulmak istediğiniz ne gibi yükler var ise – bunların tümünden arınmak için oldukça güzel bir şekilde evren tarafından desteklendiğinizi göreceksiniz. Ancak bu süreç ne olursa olsun, ilişkilerde türlü gerginlik, hassasiyet yaşamaya neden olurken, olayları ve durumları bir anda fark edebilme imkanı tanıyacak gibi duruyor. Günlük rutinleriniz ve de yapmak istedikleriniz arasında biraz sıkışmış hissedebilir ve yeni sürece geçerken yara aldığınızı düşünebilirsiniz.

Yay: Hafta başında kariyerinizi büyütmek için, maddi konularda sağlam ve mantıklı kararlar almak adına titiz bir çalışma halinde olabilirsiniz. Büyüklerinizden ya da güçlü kişilerden destek alabileceksiniz. Hafta ortasında sosyal çevreniz ile neşeli ve keyifli programlar sizi beklemekte. Hedeflerinize gitmek için çevrenizden faydalanabilirsiniz gibi duruyor. Ancak özellikle Çarşamba günü ortak maddi kaynaklar ya da yapılması gerekenler söz konusu olduğunda kendinizi biraz baskı altında hissedebilirsiniz gibi durmakta. Çarşamba geç saatler itibariyle (9 Haziran’a kadar) biraz daha tembelliğin arttığı bir döneme adım atıyorsunuz. Ancak aynı zamanda iş ortamında kadınlar tarafından desteklenebilir, yeni anlaşmalara imza atabilir, iş arkadaşlarınız ile olan ilişkilerinizi perçinleyebilirsiniz. Bedeninize ve sağlığınıza, özellikle de dış görüntünüze çok daha dikkat etmek isteyeceğiniz bir zaman dilimi başlamakta. Perşembe günü itibariyle ise 2 Temmuz’a kadar ortak maddi kaynaklar sizin için mücadele alanı olacak. Belki eş ya da ailenin, ortağınızın parası ile ilgilenecek, krediler ve borçlar var ise ödemelerinizi yapacaksınız gibi durmakta. Bu dönemde para geldiği gibi gider. Sağlık açısından kazalara daha açık olan bir dönem, temkinli olmakta fayda var. Küçük ameliyatlar, operasyonlar söz konusu olabilir. Korkularınızın sizi yola çıkmaktan alıkoymasına izin vermeyin. Sevgi, ilgi, güven, sağlık gibi konular nedeniyle biraz huzurunuz kaçabilir gibi duruyor. Sağlık açısından mide, üreme organları, hormonlar, göğüs bölgesine dikkat edin. Cumartesiyi pazara bağlayan gece Akrep burcunda meydana gelecek dolunay ile yoğun bir dönüşüm süreci sizi beklemekte. Ruhsal sağlığınıza karşı daha temkinli olmalısınız. Şüpheci, kıskanç, kontrol etmeye çalışan bir tavır içinde olabilirsiniz. Sizden saklanan bazı bilgi ve sırlara rahatça ulaşacaksınız. Aynı zamanda iş ortamınız ile bağlantılı, artık size hizmet etmeyen bitişler söz konusu olabilir. İlişkinizde ya da çocuğunuzla ilgili olarak ortak maddi kaynaklar, değerleriniz, cinsellik gibi başlıklarda karşı tarafın tavırları nedeniyle zarar gördüğünüzü düşünebilir, biraz daha küskün olabilirsiniz.

Oğlak: Hafta başında yurt dışı, yabancılar, uzaklar, seyahatler, eğitimler ve bunlarla ilgili yapılacak işler ön plana çıkacaktır. İşlerinizi halledecek gücünüz olacak, destek alabileceksiniz. Hafta ortasında kariyeriniz için planlamalar yapabilir, iş ortamında yöneticileriniz ile güzel ilişkiler kurmak için çaba sarf edebilirsiniz. Ancak özellikle Çarşamba günü biraz aksilikler olabilir gibi duruyor. Çarşamba geç saatler itibariyle (9 Haziran’a kadar) aşk ilişkileriniz, yetenek ve hobileriniz, varsa çocuklarınız ile ilgili olarak çok daha keyifli bir döneme adım atmaktasınız. Hayatın keyfini çıkarmak sizin için kıymetli olacaktır, çok daha tensel dokunuşlar ön planda olacak. Hamur, toprak, çamur ile uğraşarak hobiler edinebilirsiniz. Perşembe günü itibariyle ise 2 Temmuz’a kadar uzun vadeli ilişkiler, ortaklıklar içinde desteklenmeye başlıyorsunuz. Ancak karşı tarafın duygu sömürüleri yaptığını, alenen bir öfke ortaya koymasa bile kırgınlıkları ile sizi yönlendirmeye çalıştığını fark edebilirsiniz. Aynı zamanda çeşitli ortamlarda açıkça rekabet ile karşılaştığınızı fark edebilirsiniz. Cumartesiyi pazara bağlayan gece Akrep burcunda meydana gelecek dolunay ile sosyal çevrenizde bir değişim ve yenilenme söz konusu olacaktır. Arkadaş çevrenizde bir sırra ortak olabilirsiniz, daha önceden söze dökülmemiş konular konuşulabilir. İlişkiniz ve de aile, yuva, ev, emlak konuları nedeniyle sizi zorlayan bir durum söz konusu olabilir.

Kova: Hafta başında ortak maddi kaynakları doğru yönetmek, krediler, borçlar, vergileri planlamak önceliğiniz olacaktır. Finansal konularda çok daha dikkatli bir planlama içinde olacaksınız. Bu konular nedeniyle kendinizi biraz baskı altında hissedebilirsiniz. Hafta ortasında yurtdışı, yabancılar, uzaklar, seyahatler, eğitimler konusunda gelişmeler olacaktır. İlişkilerinizi çok daha dengeli bir şekilde yürütme peşinde olacaksınız ancak özellikle Çarşamba günü biraz gergin olabilirsiniz. İşler tam istediğiniz gibi gidemeyebilir, kontrol dışına çıkabilir. Çarşamba geç saatler itibariyle (9 Haziran’a kadar) ev, yuva, aile büyükleri, emlak işleri sizin için ön plana çıkmaya başlayacak. Ev içindeki ilişkiler daha yumuşak ve keyifli hale gelecek gibi duruyor. Emlak işlerini ele alabilirsiniz. Perşembe günü itibariyle ise 2 Temmuz’a kadar iş ortamınızda çok daha rekabetçi bir tutum sergileyebilir, yeni işler peşinde koşabilirsiniz. Spora başlayabilirsiniz, özellikle su sporları bu dönemde iyi gelecektir. Sağlıkla ilgili biraz uğraşılarınız olabilir, özellikle de stresle bağlantılı durumlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Mide, üreme organları, göğüslere dikkat. Cumartesiyi pazara bağlayan gece Akrep burcunda meydana gelecek dolunay ile kariyerinizde bir işin, projenin sonlanması gibi bir durum söz konusu olabilir. Bir süredir üzerinde çalışmakta olduğunuz işi tamamlayabilirsiniz. İşi yaparken bir kısmını dönüştürmek, değiştirmek zorunda kalabilir ve de bir yandan bu işle ilgili daha önce fark etmediğiniz durumları görebilirsiniz. İş ortamınızda iletişim, resmi evraklar, sunumlar gibi konularda iş arkadaşlarınız ve de rekabet ortamı nedeniyle zarara uğradığınızı düşünebilirsiniz. Kardeş, kuzen gibi yakınlarınız ile anlaşmazlıklarınız olabilir. Biraz daha aksiliklere ve kazalara açık bir dönem olacaktır.

Balık: Hafta başında ilişkileriniz, ortaklıklar, destek alınarak yapılan işler sizin için önemli olacak. Partnerinize yardımcı olmak adına fedakar tavırlar içinde olabilirsiniz. Hafta ortasında  ortak maddi kaynakları ve finansal durumunuzu, ödemelerinizi daha çok düşündüğünüz günler olabilir gibi duruyor ancak özellikle Çarşamba günü sosyal çevreniz nedeniyle ya da yapmak istediğiniz hedeflere giderken maddi koşullar nedeniyle biraz sıkıldığınızı hissedebilirsiniz. Çarşamba geç saatler itibariyle (9 Haziran’a kadar) yakın çevreniz ile güzel vakitler geçireceğiniz, kısa mesafe seyahatleriniz artacağı, zihinsel aktivitelerle daha keyif alacağınız şekilde uğraşacağınız ve belki de kadın akrabalarınızla ilgileneceğiniz bir dönem başlamakta. Eğer bekarsanız cafe, restoran gibi bir ortamda ya da eğitimlerde, trafikte birileriyle tanışabilirsiniz. Perşembe günü itibariyle ise 2 Temmuz’a kadar ilişkilerde heyecan artıyor. Çok daha tutkulu olduğunuz bir zaman dilimi gibi duruyor ancak biraz da gerginlikler ve tartışmalar ya da küskünlükler söz konusu olabilir. Çocuğunuz var ise iletişim sizi biraz zorlayabilir gibi duruyor. Cumartesiyi pazara bağlayan gece Akrep burcunda meydana gelecek dolunay ile uzaklardaki akrabalarınız, yurt dışı, yabancılar, eğitimler, hayalleriniz ile ilgili olarak bir değişim, dönüşüm, belki ufak krizli bir durumun çözümlenmesi, yeni bir farkındalık sizi beklemekte. Ancak bu süreçte hayallerinizle bağlantılı olarak ilişkileriniz, çocuklar, yetenekleriniz ve maddi konular kaynaklı bir zarara uğradığınızı ya da istediğiniz gibi harekete geçemediğinizi hissedebilirsiniz gibi durmakta. Maddi konuları gözünüzde büyütmeyin.

 

Bir Cevap Yazın