Haftalık Burçlar: 15-21 Temmuz 2019

Haftalık Burçlar: 15-21 Temmuz 2019

Merhabalar,

 

15-22 Temmuz Haftalık Burç Yorumlarını sizler için detaylı olarak kaleme aldım. “Devam” bağlantısına tıklayarak detayları okuyabilir ya da Youtube kanalımdan izleyebilirsiniz.

 

 

Bu hafta oldukça önemli ve kökten değişim etkisi taşıyan bir tutulma yaşayacağız. Oğlak burcunda meydana gelecek olan 139 numaralı Saros ailesine ait parçalı ay tutulması devrim niteliğinde! 

 

Birçoğumuzun hayatında pratik dünyadaki, fiziksel güvenlik arayışımızla ilgili konularda, para yönetimi, kariyer, statüs, toplum tarafından kabul görme ihtiyacı, gelenekler, disiplin, otorite ile bağlantılı şekilde kadersel tamamlanmalar meydana gelecek gibi duruyor. Dramatik bir şekilde ortaya çıkan, kökten değiştiren, tüm sırları ortaya dökecek bir tutulmaya hazır olun! (Tutulmaya dair daha detaylı analizime bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz)

 

 

Koç Burcu: Oğlak burcundaki Ay tutulması size kariyerinizde yeni bir sayfa açma imkanı veriyor. Kadersel gelişmeler olacaktır, kontrol etmeye çalışmayın. Perşembe gün genelinde maneviyatınıza önem vereceksiniz. Aile içindeki ilişkileri yumuşatma şansınız olacak. Cuma günü itibariyle Merkür gerileyerek Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Siz de ev ve yuva alanında ötelediğiniz işleri tekrardan ele almaya başlıyorsunuz. Pazar günü ilişkiler açısından genel anlamda oldukça zorlu etkilere sahip. Lütfen gün boyunca ilişkilerde güç savaşından, inatlaşmalardan uzak durun.

 

Boğa Burcu: Oğlak burcundaki Ay tutulması size uzaklar, seyahatler, eğitim hayatı, ticaret, hukuk, girişimcilik gibi konularda eskiyi geride bırakma şansı tanıyor. Kadersel gelişmeler olacaktır, kontrol etmeye çalışmayın. Perşembe gün genelinde yakın çevrenizle olan keyifli iletişim ve de sosyal çevrenizden gelen destek ile ferahlayacaksınız. Cuma günü itibariyle Merkür gerileyerek Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Siz de taşınmak, kardeşler, kuzenler, iletişim araçları, sözel projeler, web sitesi ve sosyal medya alanında ötelediğiniz işleri tekrardan ele almaya başlıyorsunuz. Pazar günü ilişkiler açısından genel anlamda oldukça zorlu etkilere sahip. Lütfen gün boyunca ilişkilerde güç savaşından, inatlaşmalardan uzak durun.

 

İkizler Burcu: Oğlak burcundaki Ay tutulması ile finansal anlamda, özellikle eş ve aile ile ortak maddi kaynaklarınız ya da ödemeleriniz alanında ciddi kararlar vermeniz gerekmekte. Perşembe gün genelinde finansal konularla ilgili ferahlatıcı gelişmeler size iyi gelecek. Cuma günü itibariyle Merkür gerileyerek Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Siz de finansal alanda ötelediğiniz işleri tekrardan ele almaya başlıyorsunuz. Ay sonuna kadar eski işlerinizi tamamlarken, beklediğiniz nakit zaman zaman geç kalabilir. Pazar günü ilişkiler açısından genel anlamda oldukça zorlu etkilere sahip. Lütfen gün boyunca ilişkilerde güç savaşından, inatlaşmalardan uzak durun.

 

Yengeç Burcu: Oğlak burcundaki Ay tutulması sizin için hayatınızı değiştirecek önemli kararlar zamanı, ilişkiler özellikle dikkat çekmekte. Kadersel gelişmeler olacaktır, kontrol etmeye çalışmayın. Perşembe gün genelinde kadınlardan alacağınız destek sayesinde ferahlayacaksınız. Belki de uzaklara gitmenin planını yapabilirsiniz. Cuma günü itibariyle Merkür gerileyerek Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Siz de hayatınız içinde ilişkiler, sağlığınız, geleceğe yönelik planlarınızla ilgili ötelediğiniz işleri tekrardan ele almaya başlıyorsunuz. Pazar günü ilişkiler açısından genel anlamda oldukça zorlu etkilere sahip. Lütfen gün boyunca ilişkilerde güç savaşından, inatlaşmalardan uzak durun.

 

Aslan Burcu : Oğlak burcundaki Ay tutulması ile iş ortamınızda ani değişimler söz konusu olabilir. Organizasyon yapısında, ekip arkadaşlarınızla ilgili olarak değişimler olabilir. Kadersel gelişmeler olacaktır, kontrol etmeye çalışmayın. Perşembe gün genelinde finansal konularda şans sizden yana olacak. Maneviyata dönmek için iyi bir gün. Cuma günü itibariyle Merkür gerileyerek Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Siz de iletişim konusunda içinize dönmek isteyebilirsiniz. Kendinizi gizli kapaklı konuşmalar ve sırların içinde bulabilirsiniz.  Pazar günü ilişkiler açısından genel anlamda oldukça zorlu etkilere sahip. Lütfen gün boyunca ilişkilerde güç savaşından, inatlaşmalardan uzak durun.

 

Başak Burcu: Oğlak burcundaki Ay tutulması ile ilişkilerle ilgili olarak tamam mı devam mı kararlarının konuşulduğu bir zaman dilimi olabilir. Çocuklarınız var ise belli sorumluluklar konuşulacak Kadersel gelişmeler olacaktır, kontrol etmeye çalışmayın. Perşembe gün genelinde sosyal çevrenizdeki kadınlardan büyük destek alacaksınız. İlişkileriniz keyifli olacaktır. Kimi Başak’lar için kadersel bir aşk fırsatı çıkabilir. Cuma günü itibariyle Merkür gerileyerek Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Siz de geleceğe yönelik hedeflerinizi gözden geçirip, bunlara ulaşmak için ötelediğiniz işleri tekrardan ele almaya başlıyorsunuz. Eski tanıdıklarınızdan destek alabilirsiniz. Pazar günü ilişkiler açısından genel anlamda oldukça zorlu etkilere sahip. Lütfen gün boyunca ilişkilerde güç savaşından, inatlaşmalardan uzak durun.

 

Terazi Burcu: Oğlak burcundaki Ay tutulması ile hayatınızın temel taşalarını gözden geçirmek isteyeceksiniz. Bu hayattan neler istiyorum diye sorabilirsiniz. Yuva ve sevilme hissi önemli olacak. Kadersel gelişmeler olacaktır, kontrol etmeye çalışmayın. Perşembe gün genelinde iş ortamında korunacaksınız; yöneticiler ile aranız gayet iyi olacaktır. Cuma günü itibariyle Merkür gerileyerek Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Siz de kariyer alanında ötelediğiniz işleri tekrardan ele almaya başlıyorsunuz. Aile büyükleri ile eski meseleler tekrar konuşulabilir. Pazar günü ilişkiler açısından genel anlamda oldukça zorlu etkilere sahip. Lütfen gün boyunca ilişkilerde güç savaşından, inatlaşmalardan uzak durun.

 

Akrep Burcu: Oğlak burcundaki Ay tutulması ile size eğitim, taşınma, zihinsel faaliyetlerle ilgili yenilenme imkanı veriyor. Düşünce kalıplarınızı sorgulayacaksınız. Kadersel gelişmeler olacaktır, kontrol etmeye çalışmayın. Perşembe gün genelinde Yakın çevreniz, akrabalarınızdan destek göreceksiniz. Cuma günü itibariyle Merkür gerileyerek Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Siz de uzaklar, seyahatler, ticaret, eğitim, hak hukuk adalet alanında ötelediğiniz işleri tekrardan ele almaya başlıyorsunuz. Pazar günü ilişkiler açısından genel anlamda oldukça zorlu etkilere sahip. Lütfen gün boyunca ilişkilerde güç savaşından, inatlaşmalardan uzak durun.

 

Yay Burcu: Oğlak burcundaki Ay tutulması ile size finansal anlamda önemli kararlar getirecektir. Bu dönemde nakit akışınız biraz sıkışabilir. Kadersel gelişmeler olacaktır, kontrol etmeye çalışmayın. Perşembe gün genelinde ortak finansal kaynaklar, ödemeler, krediler konusunda şans sizden yana olacak. Özellikle ailenizden destek alabilirsiniz. Cuma günü itibariyle Merkür gerileyerek Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Siz de ortak finansal kaynaklar, ödemeler ile ilgili olarak ötelediğiniz işleri tekrardan ele almaya başlıyorsunuz. Beklediğiniz kaynakları yaratmakta zorlanabilirsiniz. Pazar günü ilişkiler açısından genel anlamda oldukça zorlu etkilere sahip. Lütfen gün boyunca ilişkilerde güç savaşından, inatlaşmalardan uzak durun.

 

Oğlak Burcu: Burcunuzda meydana gelecek Ay tutulması ile hayatınız değişiyor! Artık yeter dediğiniz ne varsa bırakıyorsunuz. Kadersel gelişmeler olacaktır, kontrol etmeye çalışmayın. Perşembe gün genelinde partneriniz ve de yakın dostlarınızdan destek almak size çok iyi gelecek. Cuma günü itibariyle Merkür gerileyerek Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Siz de ilişkiniz ve ortaklıklarınız içinde ötelediğiniz işleri tekrardan ele almaya başlıyorsunuz. İlişkide eski konuları tekrar konuşmanız gerekebilir. Pazar günü ilişkiler açısından genel anlamda oldukça zorlu etkilere sahip. Lütfen gün boyunca ilişkilerde güç savaşından, inatlaşmalardan uzak durun.

 

Kova Burcu: Oğlak burcundaki Ay tutulması nedeniyle hayatınız bu dönem biraz daha kontrol dışı gelişmelere tabii. Manevi anlamda gücünüzü yüksek tutun, sağlığınıza dikkat edin. Kadersel gelişmeler olacaktır. Perşembe gün genelinde iş ortamında desteklendiğinizi göreceksiniz. Bu durum size finansal anlamda bir rahatlama verebilir. Sağlık açısından olumlu etkiler altındasınız. Cuma günü itibariyle Merkür gerileyerek Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Siz de iş ortamınızda ötelediğiniz işleri tekrardan ele almaya başlıyorsunuz. Sağlığınızda tetkikler yaptırmak isteyebilirsiniz. Pazar günü ilişkiler açısından genel anlamda oldukça zorlu etkilere sahip. Lütfen gün boyunca ilişkilerde güç savaşından, inatlaşmalardan uzak durun.

 

Balık Burcu: Oğlak burcundaki Ay tutulması ile size hedeflerinize giden yolda nasıl ilerlemeniz gerektiği konusunda yeni kapılar açılacaktır. Biraz tedirgin ve endişeli hissedebilirsiniz. Sosyal çevrenizde elediğiniz kişiler olabilir. Kadersel gelişmeler olacaktır, kontrol etmeye çalışmayın. Perşembe gün genelinde ilişkiler ve çocuklar konusunda şans sizden yana. Cuma günü itibariyle Merkür gerileyerek Yengeç burcuna geçiş yapıyor. Siz de ilişkiler alanında ötelediğiniz durumları tekrardan ele almaya başlıyorsunuz. Çocuklarınız ve de partneriniz ile çözümleyemediğiniz konuları tekrar görüşmek isteyebilirsiniz. Pazar günü ilişkiler açısından genel anlamda oldukça zorlu etkilere sahip. Lütfen gün boyunca ilişkilerde güç savaşından, inatlaşmalardan uzak durun.

 

 

Bir Cevap Yazın