Haftalık Burçlar – 18 Şubat 2019

Haftalık Burçlar – 18 Şubat 2019

Koç: Haftaya Dolunay etkisi ile başlıyoruz. İş ortamınızda düzenlemeler yapacak, çok çalışacaksınız gibi duruyor. Ayrıca sağlığınız ve günlük rutinleriniz için de bazı kararlar alabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız var ise onların sağlığı ile de ilgilenebilirsiniz gibi duruyor. Hafta boyunca Venüs’ün iki büyük patron Satürn ve Pluto ile kavuşumu nedeniyle iş, güç, yöneticilerle ilgili önemli konuşmalara ve biraz zorlanmaya işaret eder.

Boğa: Haftaya Dolunay etkisi ile başlıyoruz. Özel hayatınızda ya da çocuğunuzla ilgili durumlarda fazlaca eleştirel olabilir, yaşadıklarınızı sorgulayabilirsiniz ya da partnerinizin / çocuğunuzun yanında olmanız gerekebilir. Sağlıkla ilgili konuşmalar gündeme gelecektir. Hafta boyunca Venüs’ün iki büyük patron Satürn ve Pluto ile kavuşumu nedeniyle uzaklar, hukuki konular, yurt dışı, yabancılar, uzaktan kadın akrabalarla ilgili olarak uğraşmanız gereken durumlar olabilir. Fiziksel anlamda değişim yapmak için çok uygun bir zaman değil diyebilirim.

İkizler: Haftaya Dolunay etkisi ile başlıyoruz. Evinizi düzenlemek, evi paylaştığınız kişilerle olan ilişkilerinizi, aile ve kökleri gözden geçirip, ilişkilerde detox yapmak için gaeyet uygun bir dönem. Emlak, arsa, alım satım konuları gündemde ise oldukça detaycı bir şekilde planlayabilir, evinize yeni bir şeyler almak isteyebilirsiniz. Hafta boyunca Venüs’ün iki büyük patron Satürn ve Pluto ile kavuşumu nedeniyle finansal anlamda oldukça dikkatli olmanız gerekiyor. Bütçe yapmak, borç ödemek gibi konularda atladığınız durumlar var ise canınız sıkılabilir. Ayrıca psikolojik sağlığınızla ilgilenmek isteyebilirsiniz.

Yengeç: Haftaya Dolunay etkisi ile başlıyoruz. İletişim, seyahat, kısa mesafe yolculuklar, yeni eğitimler, lansmanlar, websitesi – internet bağlantılı işler, kardeşler, yakın çevre gibi konularda ilişkileri düzenlemek, yapılacakları bir yola sokmak isteyebilirsiniz. Bu alanlarda gelişmeler olacaktır. Telefonunuz bolca çalacak gibi duruyor. Hafta boyunca Venüs’ün iki büyük patron Satürn ve Pluto ile kavuşumu nedeniyle partnerinizle olan ilişkiniz ve de ortaklıklarınız varsa bu alanda ilişkiler biraz zorlanabilir gibi duruyor. Beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz, lütfen dikkatli olun.

Aslan: Haftaya Dolunay etkisi ile başlıyoruz. Odağınız daha çok maddi kazançlarınız, finansal bir düzenleme, kazancınızı arttırmak adına titiz ve düzenli bir çalışma gereği üzerine olacaktır. Yatırımlar yapmak isteyebilir, birikimlerinizi değerlendirmek isteyebilirsiniz. Hafta boyunca Venüs’ün iki büyük patron Satürn ve Pluto ile kavuşumu nedeniyle iş ortamında yöneticileri, çalışma arkadaşları ve müşterileri, özelikle de güçlü kadın figürleri idare etmek önemli olacak. Sağlığınızla ilgili ciddi kararlar alabilirsiniz, ağrı, sızılara da dikkatli olun.

Başak: Haftaya burcunuzda gerçekleşecek Dolunay etkisi ile başlıyoruz. Hayatınıza çeki düzen vermek isteyecek, kendiniz için ve ilişkileriniz hakkında kararlar almak isteyeceksiniz. Dış görünüşünüzde değişimler yapmak isteyebilir, diyete spora başlayabilirsiniz.  Hafta boyunca Venüs’ün iki büyük patron Satürn ve Pluto ile kavuşumu nedeniyle ilişkinizde sağlamlık testleri olacak gibi duruyor. Kadınlar nedeniyle bir sorunlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Çocuklarla ilgili, hamilelikle ilgili sorunlarla uğraşmanız da gerkebilir maalesef. Biraz daha temkinli olmak gereken günler gibi duruyor.

Terazi: Haftaya Dolunay etkisi ile başlıyoruz. Dolunay 12.evinizde olacağı için ruhsal anlamda kendinize dikkat etmenizde fayda var. Arkanızdan dönen bazı işleri fark edebileceğiniz gibi, bu günlerde çok daha kuruntulu tavırlar içine girebileceğinizi de belirtmek isterim. Bağışıklık, bağırsaklar, mideniz daha hassas olabilir bugünlerde. Hafta boyunca Venüs’ün iki büyük patron Satürn ve Pluto ile kavuşumu nedeniyle ev, yuva, aile yerleşime ait konular daha ön plana çıkacak gibi duruyor. Belki de ciddi ve önemli kararlar alınacak ama bir yandan aile içinde gergin konuşmalar da olası.

Akrep: Haftaya Dolunay etkisi ile başlıyoruz. Sosyal çevrenizde bir eleme ve düzenleme yapmak isteyebilirsiniz. Sağlık, beden, yoga, şifa gibi alanlarda yeni arkadaş çevrelerine dahil olmanız da olasıdır. Zira bazı arkadaşlarınızın yanında olmanız da gerekebilir. Hafta boyunca Venüs’ün iki büyük patron Satürn ve Pluto ile kavuşumu nedeniyle yakın akraba, çevre, kuzen, kardeşlerle olan ilişkilerde, özellikle kadınlarla bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişim, sosyalleşmeyle ilgili konularda son dakika gelişmeleri söz konusu olabilir, bazı engellerle uğraşmanız gerekebilir. Seyahatler, eğitim, öğrenime dair ciddi konuşmalar söz konusu olacaktır. Sizi kısıtlayan bazı durumlarla uğraşacaksınız gibi duruyor.

Yay: Haftaya Dolunay etkisi ile başlıyoruz. Kariyerinizle ilgili düzenlemeler yapmanız gerkebilir. Biraz daha titiz ve detaycı yaklaşacağınız, planlamalar yapacağınız bir dönemdesiniz. Kariyer hedeflerinizi gözden geçirip, yöneticilerinizin beklentileri doğrultusunda çalışmalar yapabilirsiniz. Bazı işleri tamamladığınız, bitirdiğiniz bir dönem olabilir. Yuva ve kariyer arasında denge bulmanız gerekecek gibi duruyor. Hafta boyunca Venüs’ün iki büyük patron Satürn ve Pluto ile kavuşumu nedeniyle bütçe ve finans konusunda ciddi kararlar almanız gerektiğini gösteriyor. Hem aslında para konularında güçlenebileceğinizi, hem de bunu yaparken otorite figürlerine karşı kendinizi ispat etmek ya da savunmak zorunda kalabileceğinizi göstermekte. Biraz dikkatli ve temkinli hareket etmekte her şekilde fayda var.

Oğlak: Haftaya Dolunay etkisi ile başlıyoruz. Sizin için yurt dışı, yabancılar, eğitim, öğrenim, hukuk alanında bir girişimde bulunabileceğinizi ancak biraz detaycı, titiz, mükemmeliyetçi yaklaşmanız gerekeceğini gösteriyor. Bu alanlarda bazı bitişler ile de karşılaşabilirsiniz. Tanıtım, lansman, medya, yayıncılık, sosyal medya gibi alanlarda tavrınızı / tutumunuzu değiştirmek, yeni bir bakış açısına geçmek isteyebilirsiniz. Manevi anlamda inançlarınızı gözden geçirecek, hayatı ve anlamını, felsefi inançlarınızı sorgulayacaksınız. Rüyalarınız güçlü olacaktır. Hafta boyunca Venüs’ün iki büyük patron Satürn ve Pluto ile kavuşumu nedeniyle hayatınızla ilgili kararlar almak isteyebilir, ciddi konularda düşüncelere savrulabilirsiniz. Dış görünüşle ilgili değişim yapmak için biraz beklemenizi tavsiye ederim.

Kova: Haftaya Dolunay etkisi ile başlıyoruz. Ortak finansal yatırımlar, bütçe, ailenin / eşin maddi kaynakları ile ilgili, krediler, borçlar, ödemelerle ilgili olarak uğraşmanız gereken, daha titiz ve detaycı yaklaşmanız gereken durumlar olabileceğini gösteriyor. Hafta boyunca Venüs’ün iki büyük patron Satürn ve Pluto ile kavuşumu 12. Evinizde olacak. Bu nedenle ilişkiler biraz daha platonik, ya da gizli saklı olabilir. Aldatma, aldanma gibi konular gündeme gelebilir, gizli işler bir anda ortaya çıkabilir, daha dikkatli olun.

Balık: Haftaya karşıt burcunuz Başak’taki Dolunay etkisi ile başlıyoruz. İlişkilerle bağlantılı, eğer varsa ortaklıklarınızla ilgili olarak, kararlar almanız, bazı düzenlemeler yapmanız gerekebilir. İmza atılacak konularda çok dikkatli olun, detayları minik yazıları iyi okuyun. İnsanların sözleri, fikileri sizi fazlasıyla etkileyebilir, kendinize dönün, ne istediğinize bakın, bırakmanız gereken şeylere boşuna tutunmayın. Hafta boyunca Venüs’ün iki büyük patron Satürn ve Pluto ile kavuşumu nedeniyle arkadaşlıklar, dostluklar biraz bıçak sırtı duruyor. Özellikle kadınlarla olan ilişkilerinize çok dikkat edin. Hem destek görebileceğiniz fırsatlar var, hem de araya mesafe girmesi, soğuması gibi durumlar söz konusu olabilir. Sosyalleşmek pek eğlenceli değil bu hafta maalesef.

 

Bir Cevap Yazın