Haftalık Burçlar: 22- 28 Temmuz 2019

Merhabalar,

22-28 Temmuz Haftalık Burç Yorumlarını sizler için detaylı olarak kaleme aldım. “Devam” bağlantısına tıklayarak detayları okuyabilir ya da Youtube kanalımdan izleyebilirsiniz.

Koç Burcu: Pazartesi günü öğle saatlerine kadar pek tadınız yok! Öğleden sonra ise enerji ve neşenizi geri kazanıyor, halletmeniz gereken işleri hızlıca toparlıyorsunuz. Salı günü itibariyle yaşam enerjimiz Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle, sizin de odak noktanız yaz aşkları, flörtler, hobileriniz, kendinizi yansıtabileceğiniz her türlü aktivite olacak. Çocuk isteyen Koç’lar için verimli bir zaman dilimi. Perşembe günü şans sizden yana! Ticari girişimler, yolculuklar, eğitimlerle ilgili olarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Partner ile yolculuk ya da çocuklar ve eğitim hayatı ile ilgili adımlar atabilirsiniz. Pazar günü itibariyle aşk hayatınız canlanmaya başlıyor. Bugünden itibaren önümüzdeki 3 hafta sevdiğiniz, keyif aldığınız şeylere daha çok vakit ayırmak isteyeceksiniz. Ayrıca Pazar ve sonrasındaki birkaç gün boyunca istekleriniz, hobileriniz, çocuklar ve partneriniz, onların getirdiği maddi ihtiyaçlar ile kendi istekleriniz arasında kalabilirsiniz. İlişkiler içinde kendi değerinizi sorgulamanız ve belki de fark ettikleriniz nedeniyle ani çıkışlar yapmanız olasıdır.

Boğa Burcu: Pazartesi günü öğle saatlerine kadar daha dalgın bir halde olabilirsiniz. Öğleden sonra ise kendi içinizde kalmak size daha iyi gelecek. Sizden saklanan bazı konuşma ve durumlara şahit olabilirsiniz. Salı günü itibariyle yaşam enerjimiz Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle, sizin de odak noktanız ev, aile ve yuva olacak. Ev içinde yapılacak renovasyonlar, dekorasyonu değiştirmek, belki de alım satım işleri ya da ev taşıma önümüzdeki bir ayın dikkat çeken konuları olacaktır. Aile içindeki ilişkiler ve aile büyükleriyle vakit geçirmek önemli olacak. Perşembe günügökyüzünde oldukça şanslı etkiler var. Ev, yuva, emlak ve finansal konularla ilgili yapmak istediğiniz her türlü girişimde destekleneceksiniz. Pazar günü itibariyle ev ve yuva içinde ilişkileriniz parlayacak. Bugünden itibaren önümüzdeki 3 hafta evinizi güzelleştirmek önceliğiniz olacaktır. Ayrıca Pazar ve sonrasındaki birkaç gün boyunca hayattan beklentileriniz ve evdeki kişilerin ya da evin kendisinin gerektirdiği sorumluluklar arasında kalabilirsiniz. Bu etki çok kolay değil maalesef ki, daha çok ve koparıcı tepkiler verdiğinizi görebilirsiniz.

İkizler Burcu: Pazartesi günü öğle saatlerine kadar daha dalgın bir halde olabilirsiniz. Güne başlamak istemeyeceksiniz. Öğleden sonra sosyal çevrenizden gelecek sürpriz ve hızlı davetler ile neşeniz yerine gelecek. Salı günü itibariyle yaşam enerjimiz Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle, sizin de odak noktanız yakın çevrenizle olan iletişiminize kayacak. Aynı zamanda yazmak, okumak, el becerileri ile ilgilenmek, kısa seyahatlere çıkmak ya da eğitimlere girmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü gökyüzünde oldukça şanslı etkiler var. İletişim, seyahatler, anlaşmalar, kitaplarla ilgili gerekli desteği çevrenizden bulabilirsiniz. Pazar günü itibariyle Yakın çevrenizden destek aldığınız, sevildiğinizi daha çok hissettiğiniz günler başlıyor. Aynı zamanda bugünden itibaren önümüzdeki 3 hafta girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Ayrıca Pazar ve sonrasındaki birkaç günyakın çevrenizle olan iletişiminiz, kardeş ve kuzenlerle olan ilişkiler, evraklar, belgeler, sözleşmeler söz konusu olduğunda işler kontrolünüz dışında gelişiyor olabilir. Daha koparıcı ve ani bitişlere açık bir etki söz konusu, aman dikkat! Trafikte de dikkatli olmakta fayda var.

Yengeç Burcu: Pazartesi günü öğle saatlerine kadar daha dalgın bir halde olabilirsiniz. Güne başlamak istemeyeceksiniz. Öğleden sonra kendinizi ofiste yapmanız gereken onlarca işe  koştururken bulabilirsiniz. Salı günü itibariyle yaşam enerjimiz Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle, sizin de odak noktanız finansal konular olmaya başlayacak. Para kazanacak bir sürü fikir aklınıza gelebilir. Aynı zamanda kendiniz için harcamalarınız artacaktır. Perşembe günü gökyüzünde oldukça şanslı etkiler var. İş ortamında finansal konularla ilgili destekleniyorsunuz. Pazar günü itibariyle finansal konularda şansınız artıyor. Para size gelecek. Ancak bugünden itibaren önümüzdeki 3 hafta keyfiniz için yaptığınız harcamalar da artabilir. Aynı zamanda bugünden itibaren önümüzdeki 3 hafta girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Ayrıca Pazar ve sonrasındaki birkaç gün finansal konular kontrolünüz dışında gelişiyor olabilir. İş ortamı, işten aldığınız gelir, sizin harcamalarınız tam birbirini tutmuyor olabilir. Aynı zamanda sosyal ilişkileri dengede yürütmek biraz zor olacak gibi duruyor.

Aslan Burcu : Pazartesi günü öğle saatlerine kadar daha dalgın bir halde olabilirsiniz. Uykulu ve melankolik bir ruh halinde olabilirsiniz. Öğleden sonra seyahat planları, uzaklarla ilgili hayaller size iyi gelecek. Salı günü itibariyle sizin sezonunuz başlıyor! Tüm Aslan’lara mutlu yıllar dilerim! Gücünüzü toparlıyorsunuz, artık ışığınızı parlatma, isteklerinizi. gerçekleştirme vakti!Perşembe günü gökyüzünde oldukça şanslı etkiler var. Her türlü bireysel girişiminizde hayat sizden yana olacak. Özellikle ticaret, eğitim, yurt dışı bağlantılı işlere el atabilirsiniz. Pazar günü itibariyle Finansal konularda şansınız artıyor. Para size gelecek. Ancak aynı zamanda bugünden itibaren önümüzdeki 3 hafta cazibeniz iyice artıyor. Girdiğiniz ortamlarda dikkati üzerinize çekeceksiniz. Dış görünüşünüzde değişim yapmak için de gayet iyi bir dönem. Ayrıca Pazar ve sonrasındaki birkaç gün boyunca kariyeriniz, yöneticilerle olan ilişkiler, aile büyükleriyle bağlantınız sizin istediğiniz şekilde gitmeyebilir. Bu durumlar hayatınızda kontrolünüz dışında değişimlere yol açabilir. Yolda, trafikte dikkatli olmakta fayda var.

Başak Burcu : Pazartesi günü öğle saatlerine kadar daha dalgın bir halde olabilirsiniz. Partnerinizle ilgili konularda hayallere dalabilirsiniz. Öğleden sonra finansal konularda karar vermeniz gereken durumlar oluşabilir. Salı günü itibariyle yaşam enerjimiz Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle, sizin de biraz daha kendi içinize çekilme, sakinleşme zamanınız başlıyor. Bugünler doğum günü sezonunuz öncesinde geçtiğimiz bir yılı değerlendirmek için şahane! Bu zaman diliminde herkesten sakladığınız bir odak noktanız olabilir! Perşembe günü gökyüzünde oldukça şanslı etkiler var. Süreci tam kontrol edemeseniz de ev ve yuva alanından destek alarak ilerleyebileceksiniz. Pazar günü itibariyle cazibeniz iyice artıyor. Önümüzdeki 3 hafta boyunca aşk ve ilişkiler alanında kendi içinize kapanmak isteyebilirsiniz. Gizli ya da platonik ilişkiler karşınıza çıkabilir. Ayrıca Pazar ve sonrasındaki birkaç gün boyunca uzaklar, yolculuklar, uzak akrabalar, eşinizin kardeşleri, pasaport / vize / hukuk ve devletle bağlantılı işler, eğitim ile ilgili kontrolünüz dışında gelişmeler olabilir. Ani gelişmelere karşı esnek olmanız gereken günler.

Terazi Burcu: Pazartesi günü öğle saatlerine kadar daha dalgın bir halde olabilirsiniz. İş ortamında uykulu ve melankolik bir ruh halinde olabilirsiniz. Öğleden sonra ise hızlı ve rekabetçi bir ortam sizi bekliyor. Salı günü itibariyle yaşam enerjimiz Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle, siz de sosyal kelebek olarak, davetlerin aranan ismi olacaksınız. Arkadaş çevreniz genişleyecektir, gelen teklifleri geri çevirmeyin! Perşembe günügökyüzünde oldukça şanslı etkiler var. Sosyal çevreniz ile bolca iletişim kuracağınız ve yeni planlar yapacağınız bir gün olacak. Ticari girişimler için oldukça uygun. Pazar günü itibariyle önümüzdeki 3 hafta boyunca sosyal çevreniz hareketleniyor. Arkadaş çevrenizden bir aşk karşınıza çıkabilir. Ayrıca bu dönemde hedeflerinize ulaşmak için gerekli desteği bulabileceksiniz. Ayrıca Pazar ve sonrasındaki birkaç gün boyunca finansal konularda beklentilerinizin dışında ani gelişmeler olması olasıdır. Sosyal çevreniz ile bu konularda görüşüp, ortak bir taban yaratmaya çalışabilirsiniz. Hedeflerinizde değişimler olacak gibi duruyor. Fiziksel ve ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gereken günler.

Akrep Burcu: Pazartesi günü öğle saatlerine kadar daha dalgın bir halde olabilirsiniz. Uykulu ve melankolik bir ruh halinde olabilirsiniz. Öğleden sonra ise ofis ortamında hızlıca gelişen işler ve toplantılar arasında koşturmanız yoğun olacak. Salı günü itibariyle yaşam enerjimizGüneş’in Aslan burcuna geçmesiyle, sizin de odak noktanız kariyeriniz! Yaptığınız her şey iyi ve kötü çok daha fazla dikkat çekecektir. Yöneticilerle olan iletişiminiz önem kazanacak. İş değişimi isteyen Akrep’ler görüşmelere başlayabilir. Perşembe günügökyüzünde oldukça şanslı etkiler var. Kariyerde yapmak istedikleriniz açısından girişken olacaksınız. Bu size maddi kazanç sağlayabilir. Pazar günü itibariyle Önümüzdeki 3 hafta boyunca iş ortamında yaptıklarınızın takdir edildiğini, beğenildiğinizi göreceksiniz. Her türlü iş değişimi ve maaş konuşmaları için değerlendirebilirsiniz. Ayrıca Pazar ve sonrasındaki birkaç gün boyunca partneriniz, ortaklıklarınız, kariyeriniz ve aile büyüklerini ilgilendiren konularda ani gelişmeler nedeniyle stresiniz yoğun olabilir. Karşı tarafın değişen koşulları ve farklı tepkileri sizin toplumdaki yeriniz ve statünüzü etkileyecek sonuçlara neden olabilir.

Yay Burcu: Pazartesi günü öğle saatlerine kadar daha dalgın bir halde olabilirsiniz. Canınız evden çıkmak istemeyecek gibi duruyor. Öğleden sonra ise çocuklar gibi neşeli olacaksınız. Hobileriniz veya aşk ve flörtle ilgili konularda gelişmeler olacaktır. Salı günü itibariyle yaşam enerjimiz Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle, sizin de odak noktanız uzaklar! Yolculuklara çıkabilir, vizyon kazanacağınız türlü aktivitelere dahil olabilirsiniz. Yabancı dil öğrenmeye başlayabilir, kişisel gelişim ya da inanç ve felsefe alanlarına odaklanabilirsiniz. Perşembe günügökyüzünde oldukça şanslı etkiler var. Bir süredir durağanlaşan enerjinizi yükseltme imkanınız olacak. Seyahatler, yeni eğitimler, yurt dışı bağlantısı iyi gelecektir. Pazar günü itibariyle önümüzdeki 3 hafta boyunca uzaklara yaptığınız seyahatler, bilgi ve vizyonunuzu genişletmek için attığınız adımların size olumlu getirileri olacak. Yolculuklar ya da eğitim esnasında bir aşk başlayabilir. Ayrıca Pazar ve sonrasındaki birkaç gün boyunca iş ortamında, günlük rutinlerinizde, sağlıkla bağlantılı durumlarda oluşabilecek ani koşullar nedeniyle seyahatler, eğitimler, iletişim, hayata dair bakış açınız ve hayallerinizde ani değişimler oluşabilir. Esnek olmanız gereken günler, süreci kontrol etmekte zorlanabilirsiniz.

Oğlak Burcu : Pazartesi günü öğle saatlerine kadar daha dalgın bir halde olabilirsiniz. Trafikte, yolda, iletişim kanallarını kullanırken dikkatiniz dağınık olacaktır. Öğleden sonra ise aile ve yuva ile ilgilenmek isteyebilirsiniz. Salı günü itibariyle yaşam enerjimiz Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle, sizin de odak noktanız ödemeleriniz! Finansal konularda daha dikkatli olmak isteyecek, her türlü detayı hesaplayacaksınız. Ortak maddi kaynaklara dair kararlar sizi bekliyor. Ayrıca aile bireyleri arasında sağlıkla ilgili konular olabilir. Korkularınızın ve endişelerinizin nüksettiği bir zaman dilimi olabilir. Perşembe günügökyüzünde oldukça şanslı etkiler var. Ortak maddi kaynaklarınızla ilgili adım atmak için uygun bir gün. Krediler, vergiler, borçlar ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü itibariyle önümüzdeki 3 hafta boyunca finansal konularda daha rahatsınız. Eşiniz, ortağınız, ailenizden destek alabilir, kendiniz primler, krediler ile ek kaynaklar yaratabilirsiniz. Harcamalarınızı başkaları için yapabilirsiniz. Ayrıca Pazar ve sonrasındaki birkaç gün boyunca partneriniz, çocuklar, yetenekleriniz, sahne sanatları ile ilgili işleriniz var ise bu alanda oluşabilecek ani değişimler nedeniyle finansal koşullarınızda farklılıklar olabilir. Harcamalarınızda artış olabileceği gibi, beklediğiniz bir iş ya da para durumunda iptaller oluşabilir.

Kova Burcu : Pazartesi günü öğle saatlerine kadar daha dalgın bir halde olabilirsiniz. Uykulu ve melankolik bir ruh halinde olabilirsiniz. Para harcamalarınız kontrolsüz olabilir. Öğleden sonra iletişim trafiğiniz hızlanıyor. Salı günü itibariyle yaşam enerjimiz Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle, sizin de odak noktanız partneriniz! Bir ilişkiniz varsa daha ciddiye gittiğini görebilirsiniz. Yoksa da bu dönemde dikkat çekeceğiniz kesin! Bugünlerde ayrıca her türlü ilişkide karşı tarafın mutluluğuna fazlasıyla önem verip, kendi isteklerinizi geri plana atabilirsiniz. Perşembe günügökyüzünde oldukça şanslı etkiler var. Partneriniz ve sosyal çevreniz ile keyifli bir gün geçirmeniz olasıdır. Arkadaşlarla ortaklaşa işler yapmaya karar verebilirsiniz.Pazar günü itibariyle önümüzdeki 3 hafta boyunca partnerinizden istediğiniz desteği alabileceksiniz. Aşk hayatınız çok daha keyifli olacaktır. Ayrıca Pazar ve sonrasındaki birkaç gün gün boyunca ev, aile, yuva, emlak, aile büyüklerinin koşullarında oluşabilecek ani değişimler nedeniyle partneriniz, ortağınız ya da başka insanlarla olan ilişkileriniz zarara uğrayabilir. Ani çıkışlar koparıcı etkilere sahip olacaktır, aman dikkat!

Balık Burcu : Pazartesi günü öğle saatlerine kadar daha dalgın bir halde olabilirsiniz. Kendinizi toparlamak zor olabilir. Öğleden sonra finansal konularda almanız gereken kararlar olacaktır. Salı günü itibariyle yaşam enerjimiz Güneş’in Aslan burcuna geçmesiyle, sizin de odak noktanız iş ortamınız ve günlük rutinleriniz olacaktır. Çok proje, çok koşturmaca, yaratıcılık gerektiren birçok iş sizi bekliyor! Ayrıca sağlık ve spor konusunda yeni kararlar alıp, uygulamaya geçebilirsiniz.  Perşembe günü gökyüzünde oldukça şanslı etkiler var. İş ortamındaki başarılarınız ile yöneticilerinizden takdir görecek, destek alacaksınız. Pazar günü itibariyle önümüzdeki 3 hafta boyunca iş ortamında arkadaşlıklarınız size keyif verecektir. Yaptıklarınız başarı getirecektir, yeni anlaşmaların peşinde koşabilirsiniz. Bugünlerde biraz daha tembellik etmek isteyebilirsiniz. Ayrıca Pazar ve sonrasındaki birkaç gün boyunca iletişim, seyahat, anlaşmalar, düşünce biçimleri, evrak işleri, yakın akrabalarla olan ilişkilerde oluşabilecek ani koşullar nedeniyle günlük rutinleriniz ve de iş ortamındaki becerileriniz testten geçebilir. Sağlığınıza da dikkat etmekte fayda var, lütfen trafikte de temkinli olun.

Bir Cevap Yazın