Haftalık Burçlar 22 Nisan 2019

Haftalık Burçlar 22 Nisan 2019

Hafta boyunca önce Güneş Uranüs kavuşumu ile hayatlarımızda sürpriz gelişmeler, ani farkındalıklar ve belki de yönümüzü değiştirmemizi sağlayacak gelişmeler öne çıkacak. Ayrıca haftanın ikinci yarısında Neptün Satürn ve Şans Noktası arasındaki güzel etkileşim ile hayalleriniz, yaratıcılığınızla ilgili konularda somut sonuçlar üretip, para kazanmanızı sağlayacak olan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ayrıca Venüs Chiron kavuşumu ile aşk, ilişkiler ve cinsellik alanında ani ve hızlı kararlar zarar getirecektir, aman dikkat. En önemlisi de hafta boyunca Mars Neptün karesi ile harekete geçmekle ilgili hayal kırıklıkları meydana gelebilir.

 

Koç: Para kazanmak ile ilgili konularda sürpriz gelişmeler sizi bekliyor. Belki nasıl kazanacağınıza dair yeni fikirleri aklınızda uçuşacak ya da anlaşmalar, iş yaptığınız kişilerle ilgili olarak beklenmedik gelişmeler yaşayacaksınız. Teknoloji, internet, mühendislik, havayolları sayesinde ticari kazancınızı arttırabilirsiniz. Ayrıca kendi değeriniz, kendinize verdiğiniz önem ve belki de babanızla ilgili geçmişte yaşadıklarınıza dair önemli bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Bu hafta özellikle Salı Çarşamba günlerinde kadınlarla ilişkileriniz, kendinizi ifade ediş biçiminiz ve partnerinizle ilgili, belki de cinselliğiniz ve dış görünüşünüzle bağlantılı sizi üzen durumlar söz konusu olabilir. Bu gelişmeleri şifalanmak için değerlendirin. Ayrıca dış görünüşünüzü değiştirmek için de pek uygun değil. Son olarak hafta boyunca iletişim, konuşmalar, yakın akrabalarla ilişkiler ve dedikodular biraz canınızı sıkabilir. İmzalar atmanın zamanı değil. Evraklarla ilgili kayıplar, unutkanlıklar olabilir. Ruh sağlığınıza dikkat edin, ilaçları kontrollü alın. Özellikle de trafikte dalgınlıklara dikkat edin.

 

Boğa: Bu hafta kendiniz, hayatınız, beklentileriniz hakkında sürpriz gelişmeler ve ani değişimler sizi beklemekte. Kendi hayat yönünüz konusunda, kariyerinizde sürpriz farkındalıklar ve değişimler yaşayabilirsiniz. Teknoloji ucundan ya da uzak mesafeden sürpriz haberler gelebilir. Haftanın ikinci yarısında hayallerinizi gerçekleştirmek için somut adımlar atma şansınız olacaktır. Özellikle parayla ilgili ya da güçlü kişilerden destek bekliyorsanız tam zamanı. Ancak hafta ortasında arkanızdan konuşulan konuşmalar sizi rahatsız edebilir. Hafta boyunca para konusunda dikkatli olmanız gerektiğini, bazı endişeleriniz olabileceğini, hayal kırıklığı ya da korkular yaşayabileceğinizi göstermekte.

 

İkizler: Bu hafta boyunca Mars Neptün karesi nedeniyle elinizi attığınız işleri tamamlamak, zorlandığınız konularda devam etmek size biraz zor olabilir. Kolaya kaçmak isteyebilirsiniz. Özellikle de kariyer konusunda mümkünse ciddi kararlar almayın, biraz daha bekleyin. Yanıldığınız durumlar söz konusu olabilir. Hafta ortasında arkadaş grubunuzdan biri nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilir, bir kadınla ya da para konusunda gerilebilirsiniz. Ayrıca kendinizle ilgili ani farkındalıklar yaşayacağınız bir dönem olabilir. Biraz gergin hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru uzaklar, yabancılar, eğitimler ve seyahat planlarınız biraz daha gündeme gelebilir.

 

Yengeç: Haftaya arkadaşlarınızla ilgili olarak sürpriz gelişmelerin meydana geleceği, belki de beraber seyahatler ya da konuşmaların olabileceğine işaret eden gelişmeler ile başlıyorsunuz. Hafta boyunca planlarınız, amaçlarınız biraz karışabilir, tam olarak neyin peşinden koştuğunuzu oturtamayabilirsiniz. Uzaklardaki biri nedeniyle aklınız, içiniz karışabilir. Ayrıca hafta boyunca kariyeriniz ve de iş hayatınızda hızlı gelişmeler olacak, yoğun bir tempo sizi beklemekte. Biraz dağılmanız, çabuk sıkılmanız ya da agresifleşmeniz olasıdır. Rekabet hislerinizi doğru yönettiğinizden emin olun. Özellikle de kadın yöneticilerle olan iletişiminize dikkat edin.

 

Aslan: Hafta başında kariyeriniz ile ilgili ani bir karar alabilir, beklenmedik tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Bir duruma ya da yöneticiyle olan ilişkinize yeni bir bakış açısı ile yaklaşmak avantaj getirecektir. Haftanın genelinde arkadaş çevreniz, beraber yaptıklarınız, size verilen sözler ve de özellikle de maddi konularla ilgili karışıklıklar hakim. Size verilen sözlerin tam olarak tutulmadığını görebilir, biraz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz maalesef ki. Krediler, borçlar, ödemeler, eşinizin maddi kaynağı gibi durumlarda belirsizlikler sizi biraz yorabilir. Bu belirsizlik nedeniyle kendi kararlarınızı vermekte zorlanabilirsiniz gibi duruyor. Hafta ortasında uzaklar, yabancılar, hukuki konular, eğitimler ya da uzaklardaki bir kadın akraba nedeniyle veya uzakta bulunan bir aşk meselesi nedeniyle biraz yaralandığınızı düşünmeniz olasıdır.

 

Başak: Hafta başında uzaklardan bir haber gelebilir, uluslararası işler yapıyorsanız gelişmeler olabilir ya da ani bir seyahat planı gelişebilir. Sürpriz bir eğitim fırsatı karşınıza çıkabilir ya da hukuksal bir meselenizle ilgili gelişmeler olabilir gibi duruyor. Öte yandan hafta boyunca kariyerinizle ilgili konularda hızlı hareket etmek, söz dalaşına girmek, ani kararlar almak için pek uygun değil. Hatalı kararlar verebilir, tembelliğe meyledebilir, karmaşaya düşebilirsiniz. Hafta ortasında ödemelerinizle ilgili bir problem olabilir. Nakit akışına dikkat etmekte fayda var. Ayrıca cinsellikle ilgili sizi yaralayan bir deneyiminiz olabilir ya da bunu anabilirsiniz. Hafta sonunda çok daha sosyal ve flörtöz olduğunuz günler olacak gibi duruyor.

 

Terazi: Hafta başında beklemediğiniz, sürpriz bir maddi kaynak sayesinde şaşırabilirsiniz. Ani bir karar ile, teknoloji bağlantılı bir maddi yatırım yapmanız ya da kredi çekmek vs gibi ek bir kaynak almanız olasıdır. Hafta ortasında ilişkilerde anlaşmak biraz zor olabilir, aşk nedeniyle yaralandığınızı düşünebilirsiniz. Haftanın genelinde iş ortamınız, günlük rutinleriniz ve de sağlığınız ön planda olacak. Uzaklarla ya da ticaretle bağlantılı önemli kararlarınız var ise bu hafta uygulamaya almayın. Zarara uğrayabilir, ufak hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Eğitimler, seyahatler, yurt dışı ile ilgili olarak yanlış anlaşılmalar ve aksilikler olması olasıdır. Sağlığınıza dikkat edin; zehirlenmeler, üşütme gibi.

 

Akrep: Hafta başında ilişkiler arenasında sürpriz gelişmeler sizi beklemekte. İlişkinize dair farkındalığınız artacak, kendiniz ve karşınızdaki kişiyi yeni bir gözle değerlendireceksiniz gibi duruyor. Hafta ortasında iş ortamınızda bir kadın tarafından zarara uğratılabilirsiniz ya da maddi anlaşmanızda zorluklar çıkabilir. Ayrıca üreme organları, dişilik hormonları ve de kendi bedensel imajınıza dair sağlık sıkıntılarınız olabilir. Önümüzdeki dönemde migren ve baş ağrıları biraz daha sık olacaktır, dikkat edin. Hafta genelinde ilişkiler ve ortak maddi kaynaklar nedeniyle hayal kırıklıkları ve sıkıntılar olabilir. Finansal anlamda risk almak için hiç de uygun bir zaman değil. Ayrıca ilişkinin cinsellik boyutu biraz daha dağınık ve zorlayıcı duruyor. 

 

Yay: Hafta başında iş ortamınız, yeni iş anlaşmaları konusunda beklenmedik bir haber alabilirsiniz. Bakış açınızı ve yaptıklarınızı biraz değiştirerek çok daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca sağlık açısından da tutumlarınızı değiştirmekte fayda var gibi duruyor. Hafta ortasında odağınız para kazancınız olacak. Bu konuda çok daha disiplinli bir şekilde çalışacaksınız. Ancak aynı zamanda ilişkiler arenasında sizi biraz sıkan bir durum olabilir. Bunu geçmiş travmaları çözümlemek ve akıtmak için kullanmanızı tavsiye ederim. Çocuklarla ilgili de sizi biraz zorlayan durumlar olabilir. Hafta genelinde ilişkileriniz ve ev-yuva ile ilgili kararlarınız biraz karışacak gibi durmakta. Hayal kırıklıkları ve beklenmedik aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Evinizde su tesisatı ile ilgili işlerle uğraşmanız gerekebilir.

 

Oğlak: Hafta başında biraz daha içe kapanık bir ruh halinde olabilirsiniz. Bu dönemde ilişkiler, flörtler ile ilgili, belki de çocuklarınızla ilgili olarak sürpriz gelişmeler olabilir. Her şeyi yeni bir bakış açısı ile değerlendirmek isteyeceksiniz gibi durmakta. Hafta ortasında kendiniz ve isteklerinize daha çok odaklanacağınız, disiplinli bir bakış açısı ile hayatınız için çalışacağınız bir zaman dilimi olacak. Bu dönemde ev, yuva, evdekilerle ilişkiler – özellikle de kadınlarla, emlak ve para işleri ile ilgili olarak zarara uğradığınız, yaralandığınız durumlar söz konusu olabilir. Hafta genelinde iş ortamında yapılacak anlaşmalar, evrak işleri ile ilgili olarak anlaşmazlıklar ve de aksilikler söz konusu olabilir. İş ortamınızda beraber çalıştığınız kişilere güvenmek zor olabilir. Sağlıkla ilgili olarak da biraz daha hassas olduğunuz günler olacaktır.

 

Kova: Hafta başında sosyal çevreniz ile güzelce planlar yapıyorsunuz, belki de uzaklara seyahat etmek için ya da yeni bir yeri keşfetmek, inançlarla bağlantılı çalışmalar yapmak için fırsatınız olacak. Ancak bu dönemde ev, evdekilerle ilişkiler ve de emlak konuları ile ilgili sürpriz bir durum karşınıza çıkabilir. Geçmişin yüklü anılarına yeni bir farkındalıkla bakmak için şansınız da olacaktır. Hafta ortasında kardeşler, kuzenler gibi yakın kadın akrabalar ya da para ile ilgili evrak işleri, kadın öğretmenler, kadınlarla ilgili eğitimlerle bağlantılı olarak sıkıntı yaratacak bir durum ile ilgilenmeniz gerekebilir. Hafta genelinde para ile ilgili konularda ani ve hızlı kararlar vermek için pek uygun değil. Özellikle yeteneklerinizle bağlantılı olarak beklediğiniz haberler geç gelebilir, aksaklıklar söz konusu olabilir.

 

Balık: hafta başında seyahatler, yolculuklar, hızlı haberleşmeler, kardeşler ve kuzenlerle olan iletişimle ilgili hızlı gelişmeler söz konusu olacak gibi duruyor. Telefonun ucunda, teknoloji ve internet ile de bağlantılı birkaç gelişme sizi beklemekte. Hafta ortasında para konuları ile ilgili olarak canınızı sıkan, sizi zarara uğratan durumlar olabilir, harcamaları aşırıya kaçırdığınızı fark edebilirsiniz. Zira önümüzdeki günler hep gelirinizi nasıl arttırabilirsiniz üzerine kafa yoruyor olmanız olasıdır. Hafta genelinde özellikle ev, yuva, hayatınızın kökleri, yapmak istedikleriniz konusunda zaman zaman akıl karışıklıkları, motivasyon düşüklüğü ya da tembellik, amaçsızlık, belki de hayal kırıklığı gibi durumlar söz konusu olabilir. Evinizde su tesisatıyla ilgili sıkıntılarınız olabilir. Hafta sonuna doğru biraz daha yalnız kalmak isteyecek, kendi içinizde olmaktan keyif alacaksınız gibi duruyor. 

 

Bir Cevap Yazın