Haftalık Burçlar 23-29 Eylül 2019
alisalaporteart.com

Haftalık Burçlar 23-29 Eylül 2019

 • Koç: Bugünlerde ilişkinizi dengede tutmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Sorumluluklar nedeniyle eğlencenin azaldığını düşünüyorsanız belki de siz beraber bir macera planlamalısınız. Cumartesi günü meydana gelecek olan, ilişkilerde dengeyi arzulayan Terazi burcundaki Yeni Ay, sizin için partnere / ortaklara karşı daha hassas, dengeli, adaleti hem kendine hem de karşı taraf için isteyen bir bakış açıda ol diyor. İlişkilerde yeni başlangıçlar yapabilir, ilişkiyi bir üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Aile büyükleri ve kariyer alanında bazı sorumluluklar sizi sıkıştırabilir.
 • Boğa: Bugünlerde canınız pek bir şey yapmak istemiyor olabilir ancak hayat sizi boş bırakmayacaktır. Sağlığınıza, bedeninize özen gösterin. Bu cumartesi meydana gelecek olan Yeni Ay ile birlikte iş ortamında denge ve düzeni sağlamak önemli olacak. Bugünlerde yeni anlaşmalar yapabilir, sağlığınıza daha çok özen gösterebilir, günlük rutinlerinizi düzenlemek isteyebilirsiniz. Beraber çalıştığınız arkadaşlarınıza karşı adil davranmak önemli olacaktır. Gelecek planlarınız, eğitim, seyahat, yurt dışı alanlarında birtakım engellerle karşılaşabilir, kadersel durumlar oluşabilir.
 • İkizler: Bugünlerde finansal hesaplar nedeniyle istediğiniz gibi yaşamanız engelleniyor gibi hissediyor olabilirsiniz. Biraz daha dişinizi sıkın. Bu hafta sonu meydana gelecek olan Yeni Ay ile aşk hayatınızda ya da çocuklarınızın hayatında yenilikler yapmak için imkanınız olacak. Dengeden yana olmak avantaj getirecektir. Özellikle ilişkilerdeki ortak paylaşımlar maddi / manevi olarak sizi testlerden geçirebilir.
 • Yengeç: Bu dönemlerde Evinizin içinde sizi zorlayan koşullar oluşuyorsa birkaç gün daha sabırlı olmakta fayda var. Bugünlerde öncelik partnerinizin hayatındaki sorunlar ya da dış koşulları doğru yönetebilmek. Hafta sonu ise, ev ve yuva alanında gerçekleştirmek istediğiniz yenilikler için destekleneceğiniz Terazi burcundaki Yeni Ay size ılımlı bir yaklaşımın iyi geleceğini gösteriyor. Yaşam alanınızda, emlakla ilgili konularda değişimler yapabilir, aile büyüklerinizin hayatları ile ilgilenebilirsiniz. Partnerinizin hayatı ya da onunla ilişkinizde, ortaklıklarda bazı sıkıntılar oluşabilir, dikkat.
 • Aslan: Bu hafta boyunca isteklerinizi ortaya koymakta çok daha rahat ve güçlü olacak, sözünüzü dinletmek isteyeceksiniz. İş ortamındaki iletişimsel sıkıntılara takılmayın. Bu hafta sonu Terazi burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ile iletişime dayalı işler, projeler, seyahatler, sunumlar ön plana çıkıyor. Bir süredir aklınızda çevirdiğiniz konularla ilgili kararlar alabilirsiniz. Bu süreçte iş ortamınızdaki gerginlikler, beraber çalıştığınız kişileri ya da size bağlı olanları idare etmek zorunda kalmak sizi zorlayabilir. Sağlığa dikkat etmekte fayda var.
 • Başak: Bu hafta finansal koşullarınızda tahmin ettiğinizden daha sıkı bir durum oluşabilir. Bugünlerde önemli olan kendi kıymetinizi hatırlamak olacaktır. Önce siz. Hafta sonu Terazi burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ile birlikte finansal koşullarınızla ilgili değişimler yapma şansınız olacak. Kazancınızı arttıracak girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Bununla birlikte aşk hayatınızla, çocuklarla ya da yeteneklere dayalı işler yapıyorsanız bu alanda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.
 • Terazi: Bugünlerde hayat istediğiniz gibi gitmiyor, koşulları tam olarak yönetemiyorsanız Cumartesi günkü yeni aya kadar bekleyin. Sonrasında istekleriniz için harekete geçme şansınız olacak. Bu hafta sonu sizin Yeni Ayınız meydana geliyor! Bugünlerde kalbinize kulak verin; gerekli başlangıçları yapacak gücünüz ve enerjiniz olacak. Hayatınızı, ilişkilerinizi, fiziksel görünüşünüzü değiştirme imkanınız var. Bununla birlikte aile, yuva, kökler alanında sizi zorlayan bir durumla karşılaşabilirsiniz. Bu geçmişten beri üzerinizde taşıdığınız bir yük olabilir; bu sefer vedalaşmak isteyeceksiniz.
 • Akrep: Bu dönemde işlerinize odaklanırsanız maddi manevi kazanç elde etme şansınız olacak. Sosyal ilişkileri ve iletişimi doğru yönetmek pek kolay olmayabilir. Bu hafta Terazi burcunda meydana gelecek Yeni Ay ile kendi içinize dönmek, spiritüel alanlara yönelmek, artık size hizmet etmeyen alışkanlıklar ve inanç kalıplarını geride bırakmak isteyebilirsiniz. Bu süreçte yakınlarınız ile aynı dili konuşmak kolay olmayabilir, iletişimsel aksaklıklar olacak gibi duruyor.
 • Yay: Bugünlerde arkadaşlıklarınızın testten geçtiğini hissedebilirsiniz. Kimi Yay’lar hedeflerini değiştirmek istiyor ama finansal koşullar nedeniyle nasıl yapacağını bilemiyor olabilir. Ekim ortasına kadar önemli kararlarınızı park edin. Hafta sonu Terazi burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ile sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, flörtleriniz konusunda değişimler gerçekleştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla beraber yeni atılımlarda bulunmak, hedeflerinizin peşinden koşmak size de iyi gelecek. Öte yandan finansal koşullarınızla ilgili sizi zorlayan bir gelişme meydana gelebilir. Kendinize ne kadar değer verdiğiniz gerçeği ile yüzleşeceksiniz.
 • Oğlak: Bu dönemde hayatınızın içinde sağlam bulduğunuz yapılar, kaleler tek tek elden gidiyor olabilir. Bugünler akışta kalma, güçlü olma zamanları. Ancak katılaşıp çevrenizi üzmeyin. Cumartesi günü Terazi burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ile birlikte kariyer alanında hızlı, güçlü, tanınma ve itibar getiren başarılara imza atabilirsiniz. Yenilikler yapma zamanıdır. Öte yandan hayatınızı idame ettirirken takındığınız tavır ve tutumlardan artık işinize yaramayanları bırakma, kendinizi değiştirme zamanıdır. İlişkiler arenasında biraz zarar gördüğünüzü hissedebilirsiniz.
 • Kova: Kariyerinizde kontrol dışı durumlar nedeniyle engeller ve zorluklar oluşuyorsa kendi bildiğinizde ısrar etmeyin. Bilinmeyene güvenmek zor olabilir ama hayat size yenilikler getirecek. Hafta sonuna doğru Terazi burcundaki güzel Yeni Ay hayallerinize gitmek için çeşitli kapılar açacak. Seyahatler, eğitim, yurt dışı, yabancılar alanında, hukuksal konularda ve girişimcilik alanında konulara çok daha geniş bir bakış açısı ile yaklaşıp, yenlikler yapma imkanınız olacak. Bununla birlikte korkularınızı büyütmeyin, kontrol dışı gelişebilecek durumlara karşı açık olun, eşinizin iş hayatı ile ilgili sıkıntılar da oluşabilir.
 • Balık: Bugünlerde eş veya aile ile ortak ödemeleriniz var ise, kredi, banka işleriniz var ise koşullar biraz sıkıcı olabilir. Ancak iş ortamında parladığınız, liderliğinizi ortaya koyduğunuz bir zaman dilimi olacak. Cumartesi günkü Terazi burcundaki Yeni Ay ile birlikte ortak değerlerinizi konuşabilir, özellikle de finansal alanlarda kararlar alabilirsiniz. Miras, nafaka gibi aileyi ilgilendiren finansal konularla, prim, burs gibi ek gelirlerle ya da kredi, vergi, borç gibi ödemelerle ilgilenmeniz gerekebilir. Yeni bir kredi, banka işlemi yapmak isteyebilirsiniz. Öte yandan özellikle arkadaş çevrenizde sizi zorlayan, engelleyen bir durumla karşılaşabilir, biraz zarar gördüğünüzü fark edebilirsiniz.

Bir cevap yazın