Haftalık Burçlar 25 Mart 2019

Haftalık Burçlar 25 Mart 2019

Bu hafta gökyüzü hareketli! Hafta ortasında Merkür artık düz seyrine geçiyor ve zihinsel anlamda testten geçtiğimiz bir sürece artık son veriyor. Ancak dikkat, Retro bitmesine rağmen Merkür Neptün’le kavuşum halinde olacağı için akıllarımız halen daha karışık! Karar verme zamanında değiliz. Aşk ve ilişkiler gezegeni Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle birlikte aşkta daha kapsayıcı, affedici olduğumuz bir dönem başlıyor. Haftayı ve hatta Mart ayını hareket ve motivasyonumuzu temsil eden Mars’ın İkizler burcuna geçmesiyle kapatıyoruz. Bundan sonra bilgi, doğru ifade ve iletişim en güçlü savaş yolumuz olacak!

Koç: Bu hafta keskin kararlar almamanızı önemle tavsiye ederim. Aklınız dalgın olacaktır. Kararlarınızdan daha sonra pişman olabilirsiniz. Kanma ve kandırılmaya daha açık olacağınız bir zaman dilimi olacaktır. Bazı işlerinizi gizli tutmak isteyebilirsiniz. Arkanızdan çevrilen işleri fark edebilirsiniz. Bu hafta içinde Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. Önümüzdeki günlerde sosyalleşmek, insan içinde olmak yerine daha kendi içinizde kalmak isteyebilirsiniz. İlişkiler biraz daha platonik seviyede olabilir. Kendinizi gizli aşk ilişkileri içinde bulabilirsiniz. Finansal anlamda işleriniz biraz sarkabilir. Sizin için rüyalar, ilham, yaratıcılık çok daha yoğun olacak gibi duruyor. Bir konu seçip odaklanmak, kendinizi adamak isteyebilirsiniz. Pazar günü Mars’ın da İkizler burcuna geçmesiyle birlikte, iletişim, ifade, konuşmalar alanında çok daha yoğun olacaksınız. Çok daha fazla yol yaptığınız bir dönem olacaktır. Birden fazla seçenek aynı anda karşınıza çıkabilir, bu nedenle seçim yapmak zor olacaktır. Trafikte daha temkinli olmanız gereken bir döneme giriş yapıyoruz.

Boğa: Bu hafta özellikle arkadaş çevrenizden birilerinin yanında olmanız gerekebilir. Destek olmanız gerekecek gibi duruyor. Ayrıca arkadaşlarınızla özellikle maddi anlamda işlere girmemenizi, finansal görüşmeler yapmamanızı önemle tavsiye ederim. Hedefleriniz konusunda biraz aklınız karışabilir bugünlerde. Bu hafta içinde Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. 20 Nisan’a kadar olan dönemde sosyalleştiğiniz, dostlarınızla daha çok vakit geçirdiğiniz bir zaman dilimi olacak. Yapmaktan keyif aldığınız aktivitelere odaklanmak isteyeceksiniz. Bekar Boğa’lar bu ortamlarda keyifli ve romantik tanışmalar yaşayabilir. Pazar günü Mars’ın da İkizler burcuna geçmesiyle birlikte maddi konularla ilgili çok daha hareketli bir dönem sizi bekliyor. Hem para kazanmak, paranızı değerlendirmek adına harekete geçeceksiniz, hem de para kazanacak daha fazla fikirler üreteceksiniz gibi duruyor. Finansal konularda rekabet ve birden fazla proje karşısında kararsızlıklar söz konusu olabilir. Ayrıca bu dönemlerde eğitim öğretim, seyahat, yolculuklar, kitaplara ve iletişim araçlarına para harcayabilirsiniz.

İkizler: Bu hafta özellikle kariyeriniz konusunda biraz aklınız karışık olabilir. Hem eskilerden bazı fırsatlar karşınıza çıkacak ve yaptıklarınızla iyi / kötü her durumda dikkat çekeceksiniz hem de karşınıza çıkan imkanları tam olarak doğru şekilde değerlendiremeyebilirsiniz. Keskin kararlar vermeyin lütfen. Yaratıcı işler yapanlar için ilhamın bol olduğu bir zaman olacak. Bu hafta içinde Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. 20 Nisan’a kadar olan dönemde iş ortamında yöneticileriniz ve çevredeki kişiler tarafından dikkat çekeceksiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyabilir, finansal konuları ilgilendiren yeni anlaşmalar yapabilirsiniz. Şans sizden yana olacak. Pazar günü Mars’ın da burcunuza geçmesiyle birlikte enerjiniz ve motivasyonunuz artacak. Hayattaki amaçlarınız ve yönünüz doğrultusunda daha atak tavırlar içinde olacaksınız. Karşınıza birden fazla seçenek çıkabilir, birinden birini tercih etmek zor gelebilir. İletişim gücünüz ile birçok işinizi halledebileceksiniz.

Yengeç: Bu hafta uzun vadeli seyahatler, yurt dışı, yabancılar, hayalleriniz, uzaklardaki akrabalarınız, belgeler, resmi işler, basın yayın ve hukuk gibi konularda keskin adımlar atmamanızı tavsiye ederim. Hayatın mesajlarını takip edin, sizin için çok daha açık şekilde konuşuyor olacak. Bu hafta içinde Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. 20 Nisan’a kadar olan dönemde yeni seyahatlere çıkabilir, uzaktaki kadın akrabalarınızla iletişim içinde olabilir, yeni eğitimler araştırabilir, hayatınız, umutlarınız ve neler sevdiğinize odaklanabilirsiniz. İlişkisi olmayan Yengeç’ler uzaklardan bir flörte başlayabilir, ilişkisi olanlar ise beraber seyahate çıkmanın planlarını yapabilir. Pazar günü Mars’ın da İkizler burcuna geçmesiyle birlikte tam olarak ne istediğinizi bilemediğiniz, biraz karışık bir dönem başlıyor. 16 Mayıs’a kadar olan zaman diliminde daha gizli kapaklı işler çevirebilir, enerjiniz biraz düşebilir, çok gerçekçi olmayan hedefler peşinde koşabilirsiniz.

Aslan: Bu hafta içinde finansal konularda, krediler, borçlar, ödemelerin, eşiniz ya da ortağınızın maddi kaynakları konusunda keskin kararlar vermeyin, harekete geçmeyin. Aklınız karışık olabilir, kanma ve kandırılmaya çok daha açık bir dönem içinde olacaksınız. Ayrıca bu hafta içinde Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. 20 Nisan’a kadar olan dönemde bu konularda adımlar atmak ve başkalarının maddi kaynaklarından faydalanmak için fırsatınız olacak zaten. Rüyalarınız da mesajlarla dolu olacaktır. Pazar günü Mars’ın da İkizler burcuna geçmesiyle birlikte sosyal çevreniz oldukça hareketli olacak. Planlara davet edilebilir, yeni ortamlara girebilirsiniz. İletişim, ifade, zihinsel aktiviteler yoğun olacaktır. Çok fazla plan program içinde olmak sizi zihinsel anlamda gergin kılabilir. Kendinizi arkadaşlarınızla rekabet ederken bulabilirsiniz.

Başak: Bu hafta ilişkiler konusunda keskin kararlar vermek için çok uygun bir zaman değil. İlişkinizde daha affedici olacaksınız. Ancak ortaklıklar yapmak, imzalar atmak, önemli adımlar atmak için çok uygun olmayacaktır. Gözünüzden kaçan bazı durumlar ilerde sizi rahatsız edebilir. Zira bu hafta içinde Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. 20 Nisan’a kadar olan dönemde ilişkinizi romantik ve hülyalı bir şekilde yaşamak için imkanınız olacak. Beraber yaratıcı aktiviteler içine girebilir, sanatsal uğraşılarda da bulunabilirsiniz. Pazar günü Mars’ın da İkizler burcuna geçmesiyle birlikte kariyerinizle ilgili yoğun bir koşturma zamanı başlıyor. Kendinizi zihinsel anlamda ifade etmek isteyeceksiniz. Rekabet hissiniz yoğun olabilir, kendinizi ispat etme derdinde olacaksınız. Aynı anda yapmanız gereken birden fazla iş olacaktır.

Terazi: Bu hafta iş ortamınızda bazı aksaklıklar olabilir. Birilerine yardım edeyim derken siz zararlı çıkabilirsiniz. Özellikle iş ortamınızda herkese inanmayın. Ayrıca sağlık, bağışıklık sisteminiz, ayaklar, üşütme gibi konularda daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Kullandığınız ilaçlara, gıda zehirlenmelerine dikkat edin. Bu hafta içinde Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. 20 Nisan’a kadar olan dönemde iş ortamınızda daha üretken olma, yaptıklarınız ile takdir edilme imkanınız olacak. İş arkadaşlarınız ile ortaklaşa işler yapabilir, yeni müşteriler, projeler ya da anlaşmalar bağlayabilirsiniz. Günlük işlerinizi hallederken daha tembelliğinize düşkün olabilirsiniz. Güzellik, beden, spor gibi konularda başlangıçlar yapabilirsiniz. Pazar günü Mars’ın da İkizler burcuna geçmesiyle birlikte yurt dışı, yabancılar, eğitimler, seyahatler, basın yayın, uzaklarla bağlantılı konularda çok daha aktif ve atılgan olacaksınız. Aynı anda birden fazla iş yapmanız gerekebilir.

Akrep: Bu hafta ilişkiler alanında iletişim biraz karışık olabilir. Her duyduğunuza inanmayın. Yeni ilişkilere başlamak için kesinlikle uygun bir dönem değil, 4 nisan zamanını bekleyin.

Zira bu hafta içinde Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. 20 Nisan’a kadar olan dönemde ilişkilerinizi romantik bir şekilde yaşamak için fırsatınız olacak. Bekar Akrep’ler yeni ilişkilere başlayabilir. Ayrıca ilham dolu ve yaratıcı bir dönemde olacaksınız. Hobilerinizle ilgilenmek için keyifli bir dönem olacaktır. Sahne sanatları ile ilgilenen Akrep’ler için de dikkat çekecekleri bereketli bir dönem olacak. Hayattan daha çok keyif alacaksınız. Çocukları olanlar için keyifli iletişimler zamanı. Çocuk isteyenler için ise güzel bir dönem. Pazar günü Mars’ın da İkizler burcuna geçmesiyle birlikte finansal anlamda işlerinizin yoğun olduğu bir zaman dilimi olacak. Özellikle krediler borçlar, harici alandan gelen maddi kaynaklar için uğraşınızın olduğu bir zaman dilimi. Hesabınızı iyi yapmalısınız.

Yay: Bu hafta içinde ev, yuva, alım satım gibi konularda iletişimler yoğun olacak ancak keskin ve net kararlar vermek için uygun bir zaman dilimi değil maalesef ki. Özellikle alım satım işleri için beklemenizi tavsiye ederim. Ayrıca evinizde su, doğal gaz gibi konularda uğraşmanız gerekebilir. Bu hafta içinde Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. 20 Nisan’a kadar olan dönemde ev, yuvadaki huzur artacak gibi duruyor. Evinizi güzelleştirmek isteyebilir, dekorasyonu ile ilgilenebilirsiniz. Emlak, araba alım satımları ile ilgilenmek için de fırsatlar karşınıza çıkacak. Bekar Yay’lar aileniz vasıtası ile ilişkiler alanında tanışmalarınız söz konusu olabilir. Pazar günü Mars’ın da İkizler burcuna geçmesiyle birlikte ikili ilişkiler, ortaklıklar konusunda mücadele ettiğiniz bir zaman dilimi başlayacak. 16 Mayıs’a kadar olan zaman diliminde fikir çatışmaları yaşayabilir, rekabete girebilirsiniz. Karşınızdaki kişiler fikirlerini daha açıkça ortaya koyacaklar gibi duruyor.

Oğlak: Bu hafta içinde iletişim, anlaşmalar, kısa seyahatler konusunda dalgınlıklarınız ve karışıklıklar söz konusu olabilir. Lütfen 4 Nisan’a kadar resmi evrak işlerine kalkışmayın. Bu hafta içinde Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. 20 Nisan’a kadar olan dönemde kardeş, kuzen, yakın akraba, komşularla iletişiminiz çok daha keyifli bir hale gelecek. İletişim trafiğiniz çok daha sevgi dolu olacaktır. Sevdiğiniz alanlarda yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. Kitaplar okumak, filmler izlemek çok daha dikkatinizi çekiyor olacak. Konu olarak daha yumuşak ve romantik olanları tercih edebilirsiniz. Bekarsanız girdiğiniz eğitimlerde ya da yakın akrabalar vasıtasıyla, cafe restoran gibi mahalle içinde ortamlarda yeni birileriyle tanışabilirsiniz. Pazar günü Mars’ın da İkizler burcuna geçmesiyle birlikte iş ortamınızda çetin koşullar sizi bekliyor. Rekabet ve yarışma hali olabilir, sözlü iletişimlerde çatışmalar meydana gelebilir. Kendinizi ifade etmek isteyeceksiniz. Yeni iş arayanlar birçok görüşme yapabilir, biraz kararsız kalabilir. Sağlık, beden konusunda daha hareketli olacaksınız ama strese dikkat edin.

Kova: Bu hafta para konularında biraz aklınız karışık olabilir. Finansal alanlarda önemli kararlara imza atmamanız gereken bir dönem.  Zira bu hafta içinde Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. 20 Nisan’a kadar olan dönemde kazancınızı arttırmak için fırsatınız olacak. Bereketli bir zaman dilimi sizi bekliyor diyebilirim. Hayatınızdaki birileri varsa partneriniz sayesinde gelirinizi arttırma imkanınız olabilir. Ayrıca kişisel zevkleriniz için, güzellik estetik, kıyafetler için, seyahatler için daha çok para harcayabilirsiniz.  Pazar günü Mars’ın da İkizler burcuna geçmesiyle birlikte aşk, ilişkiler ve cinsellik çok daha heyecan verici olacak gibi duruyor. Eğer bekarsanız farklı seçenekler karşısında aklınız karışabilir, hepsini aynı anda isteyebilirsiniz. Özel hayatınızda stresli bir dönem olabilir. Çocuklarınız var ise onlarla ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak çocuklarla iletişimsel problemler yaşayabilirsiniz.

Balık: Bu hafta içinde hayatınızla ilgili belirsiz ve karışık bir dönem olabilir. Aldığınız kararların sonucunu tam göremiyor olabilirsiniz. Çok keskin tavırlara girmemeye özen gösterin. 4 Nisan’a kadar biraz daha nasıl geçtiğiniz anlayamadığınız, huşu içinde, hayal gibi geçen günler sizi beklemekte. Zira bu hafta içinde Venüs Balık burcuna geçiş yapacak. 20 Nisan’a kadar olan dönemde hayata çok daha sevgi dolu, hayalperest ve keyifli bir dönem sizi beklemekte. Seyahatlere çıkabilir, kendiniz ve hayatınız için yatırımlarda bulunabilir, dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde ilgi üzerinizde olacak. Pazar günü Mars’ın da İkizler burcuna geçmesiyle birlikte ev, yuva, aile içi iletişim, yerleşimle ilgili konularda hareket, mücadele ve stres sizi bekliyor. Bu dönemde aklınız çok dolu olacak, yapacak çok işiniz var belli ki ama neyi nasıl yapmanız gerektiği konusunda biraz daha aklınız karışık olabilir. Aile içinde tartışmalar olmamasına özen gösterin.

Bir Cevap Yazın