Haftalık Burçlar: 29 Temmuz – 4 Ağustos 2019

Haftalık Burçlar: 29 Temmuz – 4 Ağustos 2019

Merhabalar,

29 Temmuz – 4 Ağustos Haftalık Burç Yorumlarını sizler için detaylı olarak kaleme aldım. “Devam” bağlantısına tıklayarak detayları okuyabilir ya da Youtube kanalımdan izleyebilirsiniz.

Koç Burcu: Hafta başında ilk birkaç gün boyunca istekleriniz, hobileriniz, çocuklar ve partneriniz, onların getirdiği maddi ihtiyaçlar ile kendi istekleriniz arasında kalabilirsiniz. İlişkiler içinde kendi değerinizi sorgulamanız ve belki de fark ettikleriniz nedeniyle ani çıkışlar yapmanız olasıdır. Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelen Yeni Ay sizin için aşk, ilişkiler, çocuklar alanında sürpriz yenilikler gerektiren finansal konularda dikkat gerektiren koşullar yaratıyor. Hafta sonu ise yapacak o kadar çok işiniz var ki! Sağlığınıza dikkat etmek isteyeceksiniz.

Boğa Burcu: Hafta başında ilk birkaç gün boyunca hayattan beklentileriniz ve evdeki kişilerin ya da evin kendisinin gerektirdiği sorumluluklar arasında kalabilirsiniz. Bu etki çok kolay değil maalesef ki, daha çok ve koparıcı tepkiler verdiğinizi görebilirsiniz. Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ile ev, aile, yuva, aile büyükleri ve emlak alanında hızlı kararlar ve durumlar karşınıza çıkıyor Önümüzdeki 10 gün hayatınızda bu alanlarla bağlantılı sürpriz değişimlere açık olun. Hafta sonu ise ilişkiniz ve çocuklarla ilgili işleriniz olacak. Hizmet etmek, yardımcı olmak isteyen bir ruh halinde olabilirsiniz.

İkizler Burcu: Hafta başında ilk birkaç gün boyunca yakın çevrenizle olan iletişiminiz, kardeş ve kuzenlerle olan ilişkiler, evraklar, belgeler, sözleşmeler söz konusu olduğunda işler kontrolünüz dışında gelişiyor olabilir. Daha koparıcı ve ani bitişlere açık bir etki söz konusu, aman dikkat! Trafikte de dikkatli olmakta fayda var. Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ile yakınlarınızla olan iletişiminiz testten geçebilir. Önümüzdeki 10 gün içinde belli konulardaki fikirleriniz ve düşünme biçiminiz beklenmedik şekillerde değişecek. Hafta sonu ise aile içinde sizden beklenenler nedeniyle birçok işiniz olacak.

Yengeç Burcu: Hafta başında ilk birkaç gün boyunca finansal konular kontrolünüz dışında gelişiyor olabilir. İş ortamı, işten aldığınız gelir, sizin harcamalarınız tam birbirini tutmuyor olabilir. Aynı zamanda sosyal ilişkileri dengede yürütmek biraz zor olacak gibi duruyor. Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ile finansal konularda ve hayata dair hedeflerinizde değişimler meydana gelecek. Ayrıca kendinize verdiğiniz değeri ve de ürettiğiniz somut eserleri gözden geçirmek isteyeceksiniz. Sosyal çevreniz nedeniyle kendinizi sorgulayabilirsiniz. Hafta sonu ise iletişim trafiğiniz çok yoğun olacak. Kısa seyahatler, kardeş ve kuzenlerle iletişiminiz yoğun olacak.

Aslan Burcu: Hafta başında ilk birkaç gün boyunca kariyeriniz, yöneticilerle olan ilişkiler, aile büyükleriyle bağlantınız sizin istediğiniz şekilde gitmeyebilir. Bu durumlar hayatınızda kontrolünüz dışında değişimlere yol açabilir. Yolda, trafikte dikkatli olmakta fayda var. Perşembe günü burcunuzda meydana gelecek olan Yeni Ay ile hayatınızda ciddi değişimler için adımlar atıyorsunuz. Özellikle kariyer, aileniz ve toplumun içindeki yerinizi sorgulayabilir, bu alanlardaki değişimler nedeniyle hayata dair hedefleriniz de değişebilir. Dış görünüşünüzde değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu ise aklınız finansal konularla dolu. Bütçenizi iyi yapmak isteyecek ama bir yandan ailenize gerekli harcamaları yapacaksınız.

Başak Burcu: Hafta başında ilk birkaç gün boyunca uzaklar, yolculuklar, uzak akrabalar, eşinizin kardeşleri, pasaport / vize / hukuk ve devletle bağlantılı işler, eğitim ile ilgili kontrolünüz dışında gelişmeler olabilir. Ani gelişmelere karşı esnek olmanız gereken günler. Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ile hayatınızda kontrolünüz dışında sürpriz gelişmeler meydana gelmekte. Bu dönemde gizli kapaklı yürüttüğünüz işler ve tercihler, belki de ilişkiler var ise nasıl sonuca bağlayacağınızı düşünebilirsiniz. Hafta sonu ise yapacak onlarca işiniz var. Kendiniz ve sevdikleriniz için oldukça vericisiniz.

Terazi Burcu: Hafta başında ilk birkaç gün boyunca finansal konularda beklentilerinizin dışında ani gelişmeler olması olasıdır. Sosyal çevreniz ile bu konularda görüşüp, ortak bir taban yaratmaya çalışabilirsiniz. Hedeflerinizde değişimler olacak gibi duruyor. Fiziksel ve ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gereken günler. Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ile sosyal çevrenizde yenilenme olacak. Hayata dair hedeflerinizin yenilendiğini ve bunların peşinden koşmak için harekete geçtiğinizi görebilirsiniz. Ancak finansal anlamda harcamalarınıza dikkat edin, kontrol dışı durumlar oluşabilir. Hafta sonu ise içinize kapalı kalmak, kendinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Daha sakin olmak iyi gelecektir.

Akrep Burcu: Hafta başında ilk birkaç gün boyunca partneriniz, ortaklıklarınız, kariyeriniz ve aile büyüklerini ilgilendiren konularda ani gelişmeler nedeniyle stresiniz yoğun olabilir. Karşı tarafın değişen koşulları ve farklı tepkileri sizin toplumdaki yeriniz ve statünüzü etkileyecek sonuçlara neden olabilir. Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ile kariyerinizde değişim peşindesiniz. Bu süreçte ortaklıklı işlerde aynı dilde konuşmak zor olabilir. Partnerinizin hayatındaki değişimler nedeniyle kariyerde istediğiniz adımları atmakta zorlanabilirsiniz. Hafta sonu ise arkadaşlarınızla olmak size çok iyi gelecek. İhtiyacınız olan desteği aldığınızı göreceksiniz.

Yay Burcu: Hafta başında ilk birkaç gün boyunca iş ortamında, günlük rutinlerinizde, sağlıkla bağlantılı durumlarda oluşabilecek ani koşullar nedeniyle seyahatler, eğitimler, iletişim, hayata dair bakış açınız ve hayallerinizde ani değişimler oluşabilir. Esnek olmanız gereken günler, süreci kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ile eğitim, uzaklar, seyahat, yolculuklar alanında yeni bir fırsat karşınıza çıkabilir. İş ortamınızdaki değişimler ya da sağlıkla / rutinlerinizle ilgili oluşan bir durum nedeniyle adapte olmanız gereken bir durum oluşabilir. Yine de desteklendiğiniz bir dönemdesiniz. Hafta sonu ise kariyeriniz ve geleceğiniz hakkında düşünebilir, daha detaylı hesaplamalar yapabilirsiniz. Finansal konularda sağlam adımlar atmak için gerekli desteği alabileceksiniz.

Oğlak Burcu: Hafta başında ilk birkaç gün boyunca partneriniz, çocuklar, yetenekleriniz, sahne sanatları ile ilgili işleriniz var ise bu alanda oluşabilecek ani değişimler nedeniyle finansal koşullarınızda farklılıklar olabilir. Harcamalarınızda artış olabileceği gibi, beklediğiniz bir iş ya da para durumunda iptaller oluşabilir. Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ile ortak maddi kaynaklar, ödemeler, krediler, borçlar alanında sürpriz bir durum oluşabilir. Sağlıkla ilgili de biraz daha dikkat etmek gereken zaman dilimi. Aşk ilişkileri, çocuklar ya da kendi hobileriniz nedeniyle oluşan ani değişimlerden finansal anlamda etkilenebilirsiniz. Hafta sonu ise uzaklar, seyahatler, yolculuklar ve eğitim planları yapabilir, bunlarla ilgili adımlar atabilirsiniz. Yapmak istediklerinizle ilgili destekleniyorsunuz.

Kova Burcu: Hafta başında ilk birkaç gün boyunca ev, aile, yuva, emlak, aile büyüklerinin koşullarında oluşabilecek ani değişimler nedeniyle partneriniz, ortağınız ya da başka insanlarla olan ilişkileriniz zarara uğrayabilir. Ani çıkışlar koparıcı etkilere sahip olacaktır, aman dikkat! Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ile aşk arenasında yenilenme sizi bekliyor. Evli ya da uzun süreden beri bir ilişki içinde olan Kova’lar aile ve eş arasında kalabilir veya evin içinde oluşan durumlar nedeniyle partneriyle aynı dili konuşmakta zorlanabilir. Hafta sonu ise ortak maddi kaynaklar, ödemeler, krediler, vergiler, borçlar gibi finansal konularda daha detaylı hesaplar yapacaksınız.

Balık Burcu: Hafta başında ilk birkaç gün boyunca iletişim, seyahat, anlaşmalar, düşünce biçimleri, evrak işleri, yakın akrabalarla olan ilişkilerde oluşabilecek ani koşullar nedeniyle günlük rutinleriniz ve de iş ortamındaki becerileriniz testten geçebilir. Sağlığınıza da dikkat etmekte fayda var, lütfen trafikte de temkinli olun. Perşembe günü Aslan burcunda meydana gelecek olan Yeni Ay ile iş ortamınızda yenilenme meydana geliyor. Ekibin, kullanılan sistemin, ofisin değişmesi ya da bir müşteriyle olan ilişkinin farklılaşması olabilir. Siz yöneticiler tarafından korunduğunuz bir zaman dilimindesiniz. Yine de iletişimde seçtiğiniz kelimelere çok dikkat etmekte fayda var. Hafta sonu ise partneriniz ve varsa ortağınız ile zaman geçirmek, karşı tarafı mutlu etmek isteyeceksiniz.

Bir cevap yazın