Haftalık Burçlar 6 Mayıs 2019

Haftalık Burçlar 6 Mayıs 2019

Haftaya Boğa burcundaki Yeni Ay’ın etkisi ile başlıyoruz. İlişkiler ve para meselelerinde hem şans bizden yana ve yeni, keyifli haberler & destek alacağız hem de değişmesi gereken, dönüşümden geçecek alanlar var. Özellikle Salı &Çarşamba günlerinde kararsızlık göbek adımız olabilir. Güzel haber, Salı günü Merkür’ün Boğa burcuna geçmesi ile beraber daha sakin ve mantıklı düşünen, kalıcı ve istikrarlı adımlar atmak isteyen bir hale dönüşüyoruz. Ayrıca hafta boyunca yaratıcı ve merhametli bir bakış açımız olacak, sağlam ve istikrarlı işler yapabilmek adına güçlü kişilerden destek alabileceğiz. Çarşamba günü sürpriz haberler alabilirsiniz.

Koç Burcu: Hafta boyunca para konularında istikrarlı adımlar atmak için şans sizden yana. Özellikle kariyerinizle bağlantılı olarak, yöneticilerden ya da aile büyüklerinden destek alarak harekete geçebilirsiniz. Hayallerinize ulaşmak sizin için daha kolay olacak. Yurt dışı, yabancılar, hukuk, eğitim, seyahat gibi konularda şans sizden yana olacak. Uzaklarda olan birilerinin kendiniz ve yolunuz hakkında adımlar atmak için sizi desteklediğini görebilirsiniz. Hayatınızdaki kişi ile beraber yolculuklara çıkabilirsiniz. Öte yandan kendiniz, imajınız, sevdikleriniz, yapmak istedikleriniz bir dönüşümden geçiyor. Geçmişteki halleriniz artık size hizmet etmemekte. Size hizmet etmeyen ilişkiler, parasal kararlara artık son verme zamanı geldi. Bu dönemde size sormak isterim, kendinizi sevdiğinizi ve özünüze uyan bir hayat yolu seçtiğinizi düşünüyor musunuz?

Boğa: Hafta boyunca hayatınızı şekillendirecek, kendiniz ve geleceğinizi belirleyecek önemli kararlar alacaksınız gibi duruyor. Yine büyük riskler peşinde değilsiniz, ancak hayallerinizin peşinden gitmek için nasıl adımlar atmanız gerektiğini daha net görüyor ve buna göre planlamalar yapıyorsunuz. Yurt dışı, yabancılar, eğitimler, seyahatlerle ilgili konularda güçlü kişilerden destek alabilirsiniz gibi duruyor. Ayrıca sosyal çevreniz ile ilham ve yaratıcılığı besleyen işler yapabilirsiniz. Çok daha romantik bir ruh halinde olacaksınız. Özellikle Salı günü Merkür’ün burcunuza geçmesi ile beraber kendinizi zihinsel anlamda çok daha güçlü hissetmeye başlayacaksınız. Çarşamba günü de ani, beklenmedik, sürpriz bir haber alabilirsiniz. Hafta boyunca bilinç altınız, ilişkiler ve para konusundaki inançlarınız, bunlar hakkında değişmesi gereken yönleri görmek sizi zorlayabilir. Ayrıca bu konularda ve de kadınlarla ilgili meselelerde çözüme ulaşmak problemli olabilir, arkanızdan işler çevrildiğini ya da düşmanlık gördüğünüzü düşünebilirsiniz. Krediler, borçlar, ödemeler, aile ve eşin maddi kaynaklarından faydalanma imkanınız olacak.

İkizler: Önümüzdeki 15 gün kendinize, içinize döndüğünüz, belki de geçtiğimiz bir yılı değerlendirdiğiniz ve de yeni başlangıçlar için elinizdekileri gözden geçirdiğiniz bir zaman dilimi olacak gibi duruyor. Finansal anlamda eş, aile, ortağın kaynaklarından destek alabilecek; belki de yapacaklarınızı değerlendireceksiniz. Krediler, borçlar, ödemeler, burslar gibi ek maddi kaynaklar konusunda şansınız olacak. Sosyal çevrenizden ve partnerinizden birçok anlamda destek gördüğünüzü hissedebilirsiniz. Güzel haberler alacaksınız gibi durmakta. Ancak hedefleriniz, özellikle ortak maddi kaynaklar nedeniyle dönüşümden geçecek gibi durmakta. Özellikle Çarşamba ve Perşembe günleri sizi biraz zorlayabilir. Çarşamba günü para, finans gibi konularda ani bir farkındalık yaşamanız da olasıdır.

Yengeç: Hafta boyunca sosyal çevreniz, ilişkileriniz, hayattan beklentileriniz ve hedeflerinize biraz daha odaklanmak isteyeceksiniz. Çalıştığınız alandan gelirinizi arttırmak üzerine kafa yormaya başlayacaksınız. Önümüzdeki 3 haftalık dönemde sosyalleşmek sizin için ön planda olacak. Yeni kişilerle tanışabilirsiniz ancak çok farklı ortamlara girmek için risk alacağınızı sanmıyorum. Öte yandan partneriniz ile beraber aktiviteler düzenleyebilirsiniz. Eğer ortaklıklı işler yapıyorsanız sağlam adımlar atmak için güzel bir dönem olacaktır. Arkadaşlarınız ile ortaklaşa işler yapmak için de görüşebilirsiniz gibi durmakta. Hafta ortasında kariyerinizle ilgili olarak sizi biraz zorlayan, maddi endişelere ya da takdir edilmekle ilgili endişelere yol açan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise iş ortamındaki arkadaşlıklarınız, yeni iş bağlantıları sayesinde rahatlayacaksınız. Aynı zamanda bedeninize ve sağlığınıza özen göstermek isteyebilirsiniz.

Aslan: Hafta boyunca kariyerinizi büyütmek ve işlerinizi sağlamlaştırmak için efor sarf edeceksiniz. Boğa Yeni Ay’ının etkisi 10 gün daha aktif olacağı için bu dönemde amacınız kariyerinizde sağlam adımlar atmak ve kendinize yer edinmek olacaktır. Hafta ortasında uzaklar, yabancılar, uzaklardaki kadın akrabalar ile ilgili meselelerde, günlük rutinleriniz ve sorumluluklarınız nedeniyle biraz sıkılabilirsiniz. Sağlık anlamında da temkinli olmak iyi olacaktır. Mutluluk biraz daha zor gelebilir bu günlerde. Özellikle de Çarşamba günü kariyeriniz ile bağlantılı alacağınız sürpriz bir haber / farkındalık size iyi gelecek.  Cuma ve hafta sonu ise ilişkilerinizde keyifli günler sizi bekliyor. Yetenekleriniz, hobileriniz ile ilgilenebilir, eğitimlere başlayabilir ya da seyahatlere çıkabilirsiniz. Uzaklardan gelen biri ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca çocuklarınız ile ilgili güzel gelişmeler de olası.

Başak: Hafta boyunca yetenekleriniz, eğitimler, yabancılar ile ilgili temalar ön plana çıkıyor. İlişkiniz, beraber geçirdiğiniz zaman ve kurduğunuz hayalleri daha sağlam temellere oturtmak sizin için önemli olacak. Öte yandan ortak maddi kaynaklar, sahip olduğunuz değerler, paylaşımlarınız, sevgi ve cinsellik gibi temalarda baskı altında olduğunuzu hissedebilirsiniz. İlişkinizin geleceğe taşınması için değişmesi, dönüşmesi gereken durumlar var gibi duruyor. Aile içinde maddi kaynakları beraber yönetmek konusunda şans sizden yana olacak. Belki evinizi düzenlemek ya da yeni bir şey satın almak için kredi çekeceksiniz ya da ailenizden size faydalı olacak bir kaynak gelecek.. Özellikle hafta ortasında ilişki ve paraya dair biraz daha sıkılabilirsiniz ancak Cuma günü ve hafta sonu umutlarınız yeşerecek. Ayrıca Çarşamba günü uzaklar, eğitim, yabancılarla ilgili, hak hukuk adalet konularında sürpriz bir haber sizi beklemekte.

Terazi: Hafta boyunca aile, ev, yuvanızın desteği ile ortak maddi kaynaklar, eş ve aileden gelen finansal süreçler ile ilgilenmeniz gerekebilir. İstediğiniz desteği bulabildiğiniz için kendiniz yapmaya niyetlendiğiniz satın almalarda da şanslı olacaksınız. Ancak mantıklı ve istikrarlı kararlar almak isteyeceksiniz, büyük riskler alma zamanı değil. Öte yandan özellikle eşiniz sayesinde, beraber yapılan yolculuklar ya da zihinsel paylaşımlar sayesinde yeni bir vizyon elde edeceksiniz gibi duruyor. Eğer ortaklıklarınız var ise ticari anlaşmalar, sunumlar yapmak için iyi bir hafta. Özellikle hafta sonuna doğru keyifli haberler alacaksınız gibi durmakta. Hafta ortasında ise maddi manevi biraz sıkıştığınızı ve beklentileri karşılamakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Kararsızlık sizi zorlayabilir. Hafta sonunu bekleyin derim.

Akrep: Hafta boyunca ikili ilişkiler, partneriniz, evliliğiniz, uzun vadeli ortaklıklarınız sizin için daha önemli olacak. Bu konularda ciddi konuşmalar yapmak, mantıklı kararlar almak isteyeceksiniz gibi duruyor. Ortaklaşa yaptığınız işlerde sonuçlar üretmek, finans tarafını konuşmak, yeni işleri daha anlamlı şekilde planlamak önceliğiniz olacaktır. Özellikle hafta ortasında günlük rutinleriniz ve sağlık konuları nedeniyle, belki de iş arkadaşlarınızdan dolayı yetişemediğinizi, eğlenmediğinizi, sıkıştığınızı hissedebilirsiniz. Kendinizi doğru ifade etmek önemli olacaktır. Ayrıca beden, kendini beğenmek, öz imajınız önemli konular arasında olacak. Çarşamba günü beklediğiniz destek çok farklı ve sürpriz bir kanaldan size gelebilir. Eşiniz / partneriniz / ortağınızdan sizi şaşırtan bir haber alabilirsiniz. Hafta sonuna doğru maddi anlamda size avantaj getirecek olan yeni bir iş anlaşması yapabilirsiniz, bu yurt dışı ve yabancılarla ilgili olabilir. Size ferahlık getireceği kesin.

Yay: Hafta boyunca iş ortamınızı düzenlemek, maddi gelirinizi arttıracak ancak gelecek konusunda da bir yatırım şeklinde çalışacak bazı konularda kararlar almak isteyeceksiniz gibi duruyor. Hızlı ve büyük riskler alma zamanı değil. Bütçeniz, yeni müşteriler, iş yapış biçiminiz, ortaya çıkarttığınız ürünler sizin için odak noktası olacaktır. Hafta ortasında ilişkinizde sevgi paylaşımında, maddi konularla da ilgili olarak kendinizi sıkışmış gibi hissedebilirsiniz. Sorumluluklarınız nedeniyle sevgi paylaşımı ile ilgili konularda aksilikler olabilir, nakit akışınızda beklediğiniz ödemeler daha geç gelebilir. Yeteneklerinizi olduğu gibi ortaya koymakla ilgili endişeleriniz olabilir. Özellikle Çarşamba günü iş ortamınızla ilgili olarak sürpriz bir haber alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ani bir karar ile bir düzenlemeye gitmek isteyebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ilişkileriniz size şans ve bereket getirecek şekilde güzelleşiyor. Yeteneklerinizden maddi kaynak elde etmek için avantajınız olacak. Partneriniz ile eğitimlere başlayabilir ya da seyahate çıkabilirsiniz.

Oğlak: Hafta boyunca hedefleriniz, hayata dair bakış açınız, yapmak istedikleriniz ile ilgili olarak bir karar alma ve yenilenme dönemindesiniz gibi duruyor. Bu kararlar aslında bir süredir aklınızda olan meselelerle ilgili; yetenekleriniz, ilişkiniz ve de çocuklarınız varsa onları ilgilendiriyor olabilir. Daha ciddiye aldığınız, sorumluluğu üstleneceğiniz durumlar var ve bunlarla ilgili olarak mantıklı riskler almak istemektesiniz. Hafta ortasında ev, yuva alanı ile ya da ailenizle ilgili olarak kendinizi tam olarak ifade etmekte zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Aslında evin içinde ilişkiler kötü değil ancak sizin beklentilerinize tam olarak uymuyor olabilir. Maddi konularda hesaplanması gereken durumlar olabilir gibi duruyor. Hafta sonuna doğru ailedeki kadınlar sayesinde ferahlamaya başlayacaksınız ancak henüz gizli tutmanız gereken bazı durumlar olabilir gibi duruyor.

Kova: Hafta boyunca ev, yuva, aile, gayrimenkuller ile ilgili olarak bir kararlar almanız gerekebilir. Bunları yaparken mantıklı ve sağlam adımlar atmak istemektesiniz ancak koşulları tam olarak kontrol edemeyebilirsiniz. Özellikle Çarşamba günü sürpriz bir haber ve teknoloji bağlantılı iletişim kanalı ile yönünüz biraz değişebilir. Hafta ortasında kardeş, kuzen gibi yakınlarınız ve de iletişim alanı, kısa seyahatlerle, taşınmayla, belki de eğitimlerle ilgili konularda aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Fikirlerinizi fazla baskın şekilde ifade etmeniz zarar verecektir. Bu alanlardaki görüşleriniz dönüşümlerden geçmek durumunda kalabilir. Hafta sonuna doğru sosyal çevrenizden, özellikle de kadınlardan çok daha büyük destek alabileceksiniz. Size ferahlık getirecek arkadaşlıklar kurabilir, görüşmeler yapabilirsiniz. Ayrıca işinizden gelen kazancınızı arttırmak üzere fırsatlarınız olabilir.

 

Balık: Hafta boyunca kardeş, kuzen gibi yakınlarınız ve de iletişim alanı, kısa seyahatlerle, taşınmayla, belki de eğitimlerle ilgili olarak daha sağlam, istikrarlı, mantıklı kararlar almak isteyeceksiniz. Odak noktanız kendiniz nasıl ifade ettiğiniz, düşünceleriniz olacaktır. Sunumlar, evrak işleri, belgeler hazırlamak gibi sorumluluklarınız olabilir. Tüm bunları aslında aklınızda, içinizde olan hedefe gitmek için yapmaktasınız. Sosyal çevrenizden destek görebilirsiniz. Özellikle de Çarşamba günü tüm bu işlerinizle ilgili, belki de yakın çevrenizle bağlantılı olarak sürpriz bir haber alabilirsiniz. Hafta ortasında maddi konular ile ilgili olarak biraz sıkılabilir, sıkışabilirsiniz. Cuma günü ve sonrasında ise iş ortamınızda takdir gördüğünüzü fark etmek, işleri başardığınızı görmek ve bunun maddi karşılığına dair fırsatlarla karşılaşmak sizi rahatlatacaktır.

 

Bir Cevap Yazın