Haftalık burçlar: 8-14 Temmuz 2019

Merhabalar,

8-14 Temmuz Haftalık Burç Yorumlarını sizler için detaylı olarak kaleme aldım. “Devamını Oku” bağlantısına tıklayarak detayları okuyabilir ya da Youtube kanalımdan izleyebilirsiniz.

Koç Burcu: Sevgili Koç ve yükselen Koçlar, haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. Önümüzdeki 3 hafta boyunca, özellikle aşk ilişkileri, flörtler ve çocuklar ile ilgili konularda iletişimsel aksaklıklar yaşamanız olasıdır. İlişkilerde eski konular tekrar gündeme gelebilir. Kimi Koçlar ve yükselen Koçlar ise eski ilişkiler, partnerlerden haberler alabilir. Her türlü teknolojik alet alımı, sözleşme ve imzaları bir süre için askıya almanızı tavsiye ederim.

Salı ve Çarşamba günlerinde aile büyükleri, ev, yuva ve kariyerinizle bağlantılı konularda aksaklıklar olması olasıdır. Başladığınız işlerin yarım kalması, düşündüğünüzden çok daha fazla efor gerektirmesi ihtimalini göz önüne alın. Sorumluluklarınızın sizi engellemesine izin vermeyin.

Perşembe ve Cuma günleri finansal anlamda biraz daha kontrollü ilerlemeniz gerekebilir. Çocuklar, hobileriniz, ilişkilerle ilgili olarak harcamalarınız artabilir. Spekülatif yatırımlarınız öngörünüz dışında gelişebilir. İlişkiler ve çocuklarla iletişimde daha agresif tutumlarla karşılaşabilirsiniz.

Cumartesi günü nispeten daha rahat enerjiler olacak. Uzaklara seyahat etme, yeni bir eğitime dahil olma, uzaklardaki akrabalarınız veya eşinizin kardeşleri ile vakit geçirebilirsiniz.

Pazar günü içiniz sıkılabilir. Size karşı beklentiler, otorite figürleri ile olan iletişim, aile büyüklerinin sözleri sizi yorabilir. Biraz daha zorlu iletişimler ve kayıplara açık bir gün.

Boğa Burcu: Sevgili Boğa’lar ve yükselen Boğa’lar, haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. Önümüzdeki 3 hafta boyunca, özellikle aile, ev, yuva, emlak alım satım ya da tadilat ile ilgili konularda iletişimsel aksaklıklar yaşamanız olasıdır. İşleriniz yavaş ilerleyebilir. Aile büyükleri ile ya da yuva içinde anlaşmazlıklar olabilir. Her türlü teknolojik alet alımı, sözleşme ve imzaları bir süre için askıya almanızı tavsiye ederim.

Salı ve Çarşamba günlerinde akrabalarınız, kardeş kuzenleriniz ya da yakın arkadaşlarınız ile anlaşmazlıklar oluşabilir. Seyahatler, evrak işleri, sosyal medya, web sitesi gibi iletişim araçları ya da trafik içinde aksaklıklar olabilir.

Özellikle Perşembe ve Cuma günleri ev içinde oluşan ani durumlar ve belki de hızlı, öfkeli, biraz da egolu çıkışlar nedeniyle zorlanabilirsiniz. Hızlıca oluşan ve adapte olmanız gereken durumlar söz konusu olabilir.

Cumartesi günü nispeten daha rahat enerjiler olacak. Ortak maddi kaynaklarınızı büyütme, değerlendirmek üzerine odaklanabilirsiniz.

Pazar günü içiniz sıkılabilir. Size karşı beklentiler, otorite figürleri ile olan iletişim, uzak akrabaların sözleri sizi yorabilir. Biraz daha zorlu iletişimler ve kayıplara açık bir gün.

İkizler Burcu: Sevgili İkizler ve yükselen İkizler burçları, haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz. Önümüzdeki 3 hafta boyunca, hayatınız normalden daha yavaş akabilir. Yakınlarınızla olan iletişiminizde aksaklıklar olabilir. Eski konuların tekrar gündeme gelmesi sizi biraz yorabilir. Bazı konularda düşünme biçiminizi tekrar değerlendirmek isteyebilirsiniz. Her türlü teknolojik alet alımı, sözleşme ve imzaları bir süre için askıya almanızı tavsiye ederim.

Salı ve Çarşamba günlerinde finansal anlamda zorlu etkiler mevcut. Ödemeler, beklediğiniz nakdin yavaş gelmesi nedeniyle sıkışabilirsiniz. Aile, eş, ortağın maddi kaynakları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bu süreçte kendinize verdiğiniz değeri sorgulayabilirsiniz.

Özellikle Perşembe ve Cuma günleri trafik ve yakınlarla olan iletişimler, iletişim araçlarında kontrol dışı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Öfkenize hakim olun.

Cumartesi günü nispeten daha rahat enerjiler olacak. Partneriniz ile keyifli zamanlar geçirebilir, çevrenizden destek alabilirsiniz.

Pazar günü içiniz sıkılabilir. Finansal konularda, aile büyükleri ve belki de sağlık konusundaki çözüm bulmaya çalışmak sizi yorabilir.

Yengeç Burcu: Sevgili Yengeçler ve yükselen Yengeç burçları, haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz.

Önümüzdeki 3 hafta boyunca, kendinizi anlatmakta zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Özellikle bu hafta finansal süreçler, beden ve sağlık bağlantılı konuşmaları tekrar etmek sizi sıkabilir. İletişim konusundaki yanlış anlaşmalar nedeniyle sıkılabilirsiniz. Her türlü teknolojik alet alımı, sözleşme ve imzaları bir süre için askıya almanızı tavsiye ederim.

Salı ve Çarşamba günlerinde fiziksel enerjiniz düşük olabilir. Sizi kontrolünüz haricinde zorlayan bir durum söz konusu maalesef ki. Kimi Yengeç’ler ilişkiler arenasında zorlanabilir ya da girdikleri ortamlarda rekabet durumu nedeniyle sıkılabilir. Bedensel anlamda sağlığınıza dikkat etmeniz gereken dönemlerdesiniz.

Özellikle Perşembe ve Cuma günleri sosyal çevreniz ve finansal koşullarınız nedeniyle sizi zorlayan ani gelişmeler olabilir. Gergin konuşmalar nedeniyle yorulabilirsiniz.

Cumartesi günü nispeten daha rahat enerjiler olacak. Günlük rutinleriniz ve sağlık konusunda yenilikler planlayabilirsiniz.

Pazar günü biraz zor bir gün. Hayatınızdaki otorite figürleri, uymak zorunda olduğunuz kurallar ya da takip edilen sorumluluklar sizi yorabilir. Sağlık açısından dikkatli olun.

Aslan Burcu: Sevgili Aslan’lar ve yükselen Aslan burçları, haftaya burcunuzdaki Merkür retrosu ile başlıyoruz. Önümüzdeki 3 hafta boyunca kendinizi doğru ifade etmek biraz zor olacak. Aynı işleri tekrar tekrar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Özellikle bu hafta büyük konuşmak, “ben” bakış açısında olmak sizi zor duruma düşürebilir. Her türlü teknolojik alet alımı, sözleşme ve imzaları bir süre için askıya almanızı tavsiye ederim.

Salı ve Çarşamba günlerinde iş ortamınız, günlük rutinleriniz, sizden beklentiler ve sağlık nedeniyle enerjiniz düşük olabilir. Bugünlerde hayat kontrolünüz dışında akıyor ve maalesef ki kayıplara açık bir süreç Ruhsal anlamda kendinize dikkat etmelisiniz.

Özellikle Perşembe ve Cuma günlerinde yüksek enerjinizi doğru yönlendirmek önemli olacak. Yaratıcı ve keyifli bir şekilde, yeniliklere başlayacak motivasyon ve gücünüz yerinde olacaktır. Ancak özellikle kariyer alanında, yöneticilerle olan ani gelişmeler sizi yorabilir. Tepkilerinize çok dikkat edin.

Cumartesi günü nispeten daha rahat enerjiler olacak. Aşk ilişkileri, flörtler, çocuklarla vakit geçirmek, hobilerinize yönelmek size iyi gelecektir.

Pazar günü sağlık, iş ortamı, günlük yapılması gereken işler sizi yorabilir. Bugüne daha temkinli yaklaşmakta fayda var.

Başak Burcu: Sevgili Başaklar ve yükselen Başak burçları, haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz.

Önümüzdeki 3 hafta boyunca, işleriniz çok daha yavaş ilerleyecektir. Sanki yolunuzda yürürken aynı adımı iki defa atmanız ya da sizi geriye çeken durumları toparlamanız gerekiyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu hafta dedikodular, gizli konuşmalar arasında kalmak sizi sıkabilir. Her türlü teknolojik alet alımı, sözleşme ve imzaları bir süre için askıya almanızı tavsiye ederim.

Salı ve Çarşamba günlerinde seyahatler, yolculuklar, uzaklara dair konular, belki girişimcilik ya da inançlar, kişisel gelişim alanlarında hızlıca gerçekleşen durumlar nedeniyle zorlanabilirsiniz. Enerjinizi nasıl kullandığınız ve de tepkilerinizi doğru yönetmeniz önemli olacaktır.

Özellikle Perşembe ve Cuma günleri sosyal ilişkileriniz ve de flörtleriniz test altında. Partneriniz ya da varsa çocuğunuzun otoriter tavırları sizi yorabilir. Arkadaş çevrenizden destek almak isteyebilirsiniz ancak bu ortamda da anlaşmazlıklar olabilir.

Cumartesi günü nispeten daha rahat enerjiler olacak. Evde olmak, ailenizle birlikte vakit geçirebilmek, belki de evde misafir ağırlamak size iyi gelecektir.

Pazar günü yine ilişkilerde zor bir etkileşim mevcut. Biraz sıkıldığınız bir zaman dilimi olabilir.

Terazi Burcu: Sevgili Teraziler ve yükselen Terazi burçları, haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz.

Önümüzdeki 3 hafta boyunca sosyal ilişkilerinizi yönetmek zor olabilir. Arkadaş çevreniz içinde yanlış anlaşılmalara açık olan bir dönem. Ayrıca bu hafta geleceğe yönelik hedeflerinizi tekrar değerlendirmek isteyebilirsiniz. Bu dönemde her türlü teknolojik alet alımı, sözleşme ve imzaları bir süre için askıya almanızı tavsiye ederim.

Salı ve Çarşamba günlerinde aile büyükleri, ev, yuva ve kariyerinizle bağlantılı konularda aksaklıklar olması olasıdır. Başladığınız işlerin yarım kalması, düşündüğünüzden çok daha fazla efor gerektirmesi ihtimalini göz önüne alın. Sorumluluklarınızın sizi engellemesine izin vermeyin. Aile büyüklerinin sizden beklentileri olabilir.

Özellikle Perşembe ve Cuma günleri arkadaş çevrenizde aynı dili konuşmak zor olabilir. Finansal alanda ani gelişmeler ve ödemeleri sizi zorlayabilir.

Cumartesi günü nispeten daha rahat enerjiler olacak. Kısa mesafe yolculuklar, yakın akrabalarla olan iletişimler size neşe getirecek.

Pazar günü aile içindeki ağır enerjili, belki de buyurgan konuşmalar sizi sıkabilir. Geleceğe dair hedeflerinizin önünde engeller var gibi hissedebilirsiniz.

Akrep Burcu: Sevgili Akrep’ler ve yükselen Akrep burçları, haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz.

Önümüzdeki 3 hafta boyunca, iletişim alanında aksaklıklara, aynı işi birden fazla defa yapmaya hazır olun. Bu hafta özellikle kariyer alanındaki tercihlerinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz, yöneticilerle aynı dili konuşmak zor olabilir. Bu dönemde her türlü teknolojik alet alımı, sözleşme ve imzaları bir süre için askıya almanızı tavsiye ederim.

Salı ve Çarşamba günlerinde iletişim kanalları vasıtasıyla, belki de kardeş kuzen gibi yakınlarınız nedeniyle gerginlikleriniz olabilir. Trafikte çok dikkatli olun.

Özellikle Perşembe ve Cuma günlerinde partneriniz ve işiniz arasında kalabilirsiniz. Özellikle ortaklıklı işler yapıyorsanız, istekleriniz farklı yönlerde olduğu için daha gergin çıkışlarda bulunmanız olasıdır. Öfkenizi kontrol edin.

Cumartesi günü nispeten daha rahat enerjiler olacak. Finansal anlamda sizi mutlu edecek konuşmalar yapabilirsiniz.

Pazar günü anlaşmak ve kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz.  

Yay Burcu: Sevgili Yay’lar ve yükselen Yay burçları, haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz.

Önümüzdeki 3 hafta iletişimsel aksaklıklara hazır olun! Özellikle bu hafta boyunca uzaklarla bağlantılı, eğitimler, evrak işleriniz, vize konularında zorluklar olabilir. Bu süreçte her türlü teknolojik alet alımı, sözleşme ve imzaları bir süre için askıya almanızı tavsiye ederim.

Salı ve Çarşamba günlerinde finansal anlamda daha dikkatli olmak gereken bir süreç olacaktır. Beklediğiniz ödemeler aksayabilir. Kendinizi, kendinize verdiğiniz kıymeti sorgulatan gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Özellikle Perşembe ve Cuma günleri seyahatler, eğitimlerle ilgili konularda günlük rutinleriniz ya da iş ortamınızda meydana gelen hızlı bir değişim nedeniyle zorluk ya da engel, kopma durumu ile karşılaşabilirsiniz.

Cumartesi günü nispeten daha rahat enerjiler olacak. İsteklerinizi ortaya koyabileceksiniz.

Pazar günü finansal konularla ilgili olarak içiniz sıkılabilir. Kendi kıymetinizi bilmeniz gereken dönemler.

Oğlak Burcu: Sevgili Oğlak’lar ve yükselen Oğlak burçları, haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz.

Önümüzdeki 3 hafta boyunca iletişimsel aksaklıklara hazır olun! Özelikle bu hafta nakit akışı anlamında sizi zorlayabilecek durumlar söz konusu. Sağlık açısından temkinli olmak gerken bir dönem. Bu süreçte her türlü teknolojik alet alımı, sözleşme ve imzaları bir süre için askıya almanızı tavsiye ederim.

Salı ve Çarşamba günlerinde ilişkiler arenasında zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Kuralcı, sorumluluk alan bir yapınız var. Ancak bu günler yenilikçi bir bakış açısı ile, artık size iyi gelmeyen davranış biçimlerini bırakma zamanı. Kurallarınız ile partnerinizi de zorluyor olabilirsiniz. Ani değişimlere açık dönemler.

Özellikle Perşembe ve Cuma günleri varsa çocuklarınız ya da ilişki, flört, cinsellik alanında sizi şaşırtan gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ani ve öfkeli, koparıcı çıkışlarda bulunmamaya özen gösterin. Para çıkışınız artabilir.

Cumartesi günü nispeten daha rahat enerjiler olacak. İçinize dönmek, manevi yanınızı güçlendirmek isteyebilirsiniz.

Pazar günü ilişkiler alanında sizi zorlayacak durumlar oluşabilir.

Kova Burcu: Sevgili Kova’lar ve yükselen Kova burçları, haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz.

Önümüzdeki 3 hafta boyunca iletişimsel aksaklıklara hazır olun! Özellikle bu hafta ilişkiniz içinde anlaşmak biraz zor olabilir. Eski defterler tekrar açılabilir. Bir süredir beraber yapmak istediğiniz ama el atamadığınız konular var ise onları halledebilirsiniz. Ayrıca bekar Kova’lara eski ilişkilerinden ses çıkabilir. Bu süreçte her türlü teknolojik alet alımı, sözleşme ve imzaları bir süre için askıya almanızı tavsiye ederim.

Salı ve Çarşamba günlerinde iş ortamınızla bağlantılı gerginlikler sizi yorabilir. İş arkadaşlarınız ile tansiyon yükselebilir, gizli düşmanlıklarla karşılaşmak sizi şaşırtabilir, beklenmedik şekillerde iş anlaşmalarınızda sonlanmalar olabilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken günler.

Özellikle Perşembe ve Cuma günleri ev, yuva, aile alanındaki ani gelişmeler nedeniyle partneriniz ile olan ilişkinizi yönetmekte zorlanabilirsiniz. Dışardaki insanlar ile dengeli bir ilişki kurmak zorlaşabilir. Öfkenizi kontrol etmelisiniz.

Cumartesi günü nispeten daha rahat enerjiler olacak. Arkadaş çevrenizle beraber olmak, sosyalleşmek size iyi gelecek.

Pazar günü iş ortamı ile ilgili konular nedeniyle ve özellikle stres kökenli sağlık konuları nedeniyle zorlandığınızı hissedebilirsiniz.

Balık Burcu: Sevgili Balık’lar ve yükselen Balık burçları, haftaya Merkür retrosu ile başlıyoruz.

Önümüzdeki 3 hafta boyunca iletişimsel aksaklıklara hazır olun! Bu hafta özellikle iş ortamınızda zorlanmalar söz konusu olabilir. Belki iş arkadaşlarınız ile aynı dili konuşmak zor olacak ya da bittiğini sandığınız projeler elinizde uzayacak.. Yeni işler almak ve iş değiştirmek için pek uygun bir zaman dilimi değil. Bu süreçte her türlü teknolojik alet alımı, sözleşme ve imzaları bir süre için askıya almanızı tavsiye ederim.

Salı ve Çarşamba günlerinde partneriniz, geleceğiniz, sosyal çevreniz ve de varsa çocuklarınız ile ilgili olarak sıkılabilir, türlü aksaklıkları çözmek zorunda kalabilirsiniz. İlişkilerinizin geleceği konusunda temkinli olun.

Özellikle Perşembe ve Cuma günleri iş ortamınızda süregiden bazı anlaşmalarda istediğiniz hızda ilerleyememek ya da ani değişimlere tabi olmak sizi zorlayabilir. Sağlığınız konusunda temkinli olmalısınız. Kardeş, kuzen gibi yakınlarınızla olan iletişim sizi biraz kızdırabilir.

Cumartesi günü nispeten daha rahat enerjiler olacak. Yöneticiler ve geleceğinize dair umut dolu olacaksınız.

Pazar günü partnerinizle bağlantılı konularda içiniz sıkılabilir. Takıntılı ya da kendi sözünü kabul ettirmek için baskıcı tavırlarda olmamalısınız.

Bir Cevap Yazın