Haftalık burçlar_25 Şubat 2019

Haftalık burçlar_25 Şubat 2019

Bu hafta Güneş ve Mars’ın etkileşimi ile harekete geçmeyi destekliyor, kararlarımızı yola sokmak için gerekli enerjimizin olacak. Hafta içinde ilişkiler ve parayla ilgili eski kalıplarımızdan sıyrılacağımız, yeniye yöneleceğimiz etkiler söz konusu. Özellikle Çarşamba ve Perşembe günleri biraz gergin olabilir! Cuma günü itibariyle de ilişkilerde özgürlük ve özgünlük istemeye, entelektüel olarak anlaşabilme ve dost olabilmeye önem vereceğiz.

Koç: Para ve finansal anlamda aklınızda bazı planlar var ancak hareketlerinizi herkese açık etmek istemiyor, işlerinizi gizlice yürütmek istiyor olabilirsiniz. Yine de durmayacak, işlerinizin peşinden koşacaksınız. Kariyer, toplumdaki yeriniz konusunda eski alışkanlıkları geride bırakacağınız, yeni ve farklı yöntemler uygulayacağınız, bununla kendinizi bile şaşırtacağınız durumlar söz konusu olabilir. Bekar Koç’lar iş ortamından ani bir flörte, heyecana adım atabilir. 1 Mart itibariyle sizin için çok daha sosyalleştiğiniz, çevrenizin kalabalık olduğu bir dönem başlayacak. Birçok plana davet edileceksiniz. Arkadaş çevrenizden flörtler söz konusu olabilir.

Boğa: Arkadaşlarınız ile sosyalleşme, çevrenizdeki kişiler ile hızlı, güzel görüşmeler ve konuşmaların olacağı birkaç günlük etki ile başlıyoruz haftaya. Bu hafta aynı zamanda uzaklar, yurt dışı, yabancılar, memleketinizden uzak olan alanlar, eğitim, hak hukuk adalet gibi alanlarda, seyahat gibi konularda sürpriz gelişmeler söz konusu olabilir. Uzaklardan bir aşk başlayabilir veya partneriniz yoldan gelebiliri / seyahatlere çıkabilirsiniz. Sürprizli ve heyecanlı olacaktır. 1 Mart itibariyle kariyer, iş ile ilgili keyif aldığınız, desteklendiğiniz bir döneme başlıyorsunuz. Toplumsal etkileri olan konular üzerine kafa yorabilirsiniz.

İkizler: Haftaya kariyer planlarınız için harekete geçmek istediğiniz bir enerji ile başlıyorsunuz. Ancak bazı engellerle, pürüzlerle karşılaşabilir veya bazı konuları gizli bir şekilde yürütmeniz gerekebilir maalesef ki. Ayrıca arkadaş çevreniz, ortaklaşa yapılan işler, maddi konular, krediler borçlar söz konusu olduğunda hızlı kararlar almak gereken, sürpriz durumlar söz konusu olabilir. Arkadaş çevrenizden biri ile ani bir çekim yaşayabilirsiniz. 1 mart itibariyle uzaklar, yabancılar, yurt dışı konularında, eğitimler, adalet gibi konularda şans sizden yana olacak. İşlerinizi çok daha rahatlıkla halledebilirsiniz. Ayrıca uzaklardan bir flörtünüz de olabilir. Uzak akrabalarınız ile güzel iletişimleriniz de olacaktır.

Yengeç: Haftaya arkadaş çevreniz, uzaklar, seyahatler ile bağlantılı konularda planlamar yapmak, harekete geçmek için ve de hayalleriniz uğruna hedefler belirlemek için gayet uygun enerjiler ile başlıyoruz. Özellikle hafta ortasında ilişkiniz ve beklentileriniz, eski alışkanlıklar konusunda biraz gergin enerjileriniz olabilir. 1 Mart itibariyle Venüs Kova burcuna geçtiğinde sizin için de ortaklıklar, ek maddi kaynaklarda artış, kredi çekmek gibi gelir arttıracak imkanlar ile ilgileniyor olacaksınız. Yatırım yapmak isteyebilir, bir yandan da paranızı sanat, estetik, moda, güzellik gibi konulara harcayabilirsiniz.

Aslan: Haftaya kariyeriniz, yapmak istedikleriniz, bütçe ve yatırımlar konusunda aktif olduğunuz, rahatça harekete geçebileceğiniz etkiler ile başlıyorsunuz. Hafta ortasında iş ortamında kadın figürleri doğru idare etmek gereken, yurt dışı ve yabacılarla bağlantılı çözmeniz gereken durumlar olabileceğini göstermekte. Uzaktan birileri ile ani bir çekim yaşayabilirsiniz. 1 Mart itibariyle Venüs Kova burcuna geçiyor. 27 Mart’a kadar olan dönemde ilişkileriniz parlayacak. Problemleri konuşarak çözme fırsatınız olacak, yalnız Aslan’lar bir aşka başlayabilir. Bu dönem aynı zamanda ortaklaşa işlerin konuşulacağı zaman dilimidir.

Başak: Haftaya ilişkiniz, yurt dışı, yabancılar, seyahatler ile ilgili, ortaklaşa işler ve ticaret bağlantısında, eğitimlerle ilgili olarak güzel adımlar atabileceğiniz, desteklendiğiniz bir etki ile başlıyorsunuz. Hafta ortasında Venüs Uranüs karesi çocuklar, ilişkiniz, ortak paralar, aynı değerlere gelmek, belki de cinsellikle bağlantılı olarak hızlı ve ani gelişmelerle karşılaşabileceğinizi göstermekte. İlginç ve sürprizlerle başlayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. 1 Mart’ta Venüs’ün Kova burcuna geçmesi ile birlikte işleriniz hızlanacak, iş ortamında çok daha sevildiğinizi, takdir edildiğinizi fark edeceksiniz, çok daha şanslı olduğunuz bir dönem olacak. Kendinizle ilgilenmek isteyebilir, sağlığınızla ilgili kararlar alabilirsiniz.

Terazi: Haftaya iş ortamınız, yeni girşimler, para, ödemeler, krediler ve primler gibi ek gelirler konusunda şanslı olduğunuz etkiler ile başlıyorsunuz. Harekete geçecek gücünüz olacaktır. Hafta ortasında ilişkiniz ve aileniz arasında kalabilir, ilişkiniz ile ilgili ufak tefek gerginlikler yaşayabilirsiniz. Sürpriz tanışmalar, görüşmeler, ani kararlar da söz konusu olacaktır. 1 mart itibariyle Venüs’ün Kova burcuna geçmesi ilişkiler anlamında çok daha şanslı bir zaman dilimine girdiğinizi göstermekte. 27 Mart’a kadar olan dönemde yeni ilişkilere başlayabilir, var olanda iletişimle bağlantılı güzel gelişmeler yaşayabilir, ayrıca yetenekleriniz ve hobilerinizle ilgilenebilirsiniz.

Akrep: Haftaya ilişkileriniz, romantizm ile ilgili çok daha yumuşak, merhametli ve bir yandan da atak bir enerji ile başlıyorsunuz. Hafta ortasında ise iş ortamınız, anlaşmalar, sözleşmelerle bağlantılı bir şekilde biraz gerginlikler olabileceğini, özellikle kadınları doğru idare etmek gereken bir dönemde olduğunuzu göstermekte. 1 Mart itibariyle Venüs’ün Kova burcuna geçmesiyle, 27 mart’a kadar olan dönemde ev ve yuvanız ile ilgilenebilir, evinizi düzenlemek isteyebilir, ailenizle daha çok vakit geçirebilirsiniz.

Yay: Haftaya ev, yuvanız, günlük düzeniniz, işlerinizi halletmek, ofiste iyi işler yapmak adına olumlu etkiler altında başlıyorsunuz. Hafta ortasında ise para ve ilişkilerinizle ilgili olarak biraz gergin olabileceğinizi, hobileriniz ve keyfiniz için fazla ödemeler yapabileceğinizi göstermekte. İlişkilerde ani ve hızlı karşılaşmalar, etkilenmeler söz konusu olacaktır. 1 Mart itibariyle ise, iletişim, konuşmalar, sözlü ifadeler, kısa seyahatler konusunda çok daha şanslı olacaksınız. Sosyal medya, iletişim, marka lansmanları, kardeşler ve kuzenlerle olan ilişkilerde şans sizden yana olacaktır. 

Oğlak: Haftaya ilişkileriniz, iletişim konusunda çok daha şanslı olacaksınız. Kardeşler ve kuzenler gibi yakın akrabalarla beraber aktiviteler yapmak isteyebilirsiniz. Hafta ortasında ise kendi istekleriniz ve ailenin sizden bekledikleri arasında kalabilir, biraz gergin hissedebilirsiniz. Ev, aile, yuva için harcamalar yapabilirsiniz. 1 – 27 Mart arasında Venüs’ün Kova burcunda hareket etmesi nedeniyle gelirinizi arttıracak girişimlerde bulunabilir, biraz daha fazla bütçe yapmak üzerine kafa yorabilirsiniz. Güzellk, kozmetik, perakende, sosyalleşme gibi konulara daha fazla para harcayabilirsiniz.

Kova: Haftaya aile, ev, yatırım, para kazanma gibi konularda daha rahat harekete geçebildiğiniz, şanslı olduğunuz, desteklendiğiniz bir enerji ile başlıyorsunuz. Hafta ortasında ise iletişim ve ilişkilerde bazı konuları gizli tutmak isteyebilir, daha üstü kapalı ilişkileri tercih edebilirsiniz. Dürtüsel davranmanız mümkündür. İletişim konusunda ve trafikte biraz gergin olabilirsiniz, çok dikkat edin. 1 mart itibariyle Venüs’ün burcunuza geçmesi sizi insanlar tarafından beğenilen, sevilen bir hale getirecek, popüleriteniz artıyor! Ayrıca aşk maceraları için de şahane bir dönemdir.

Balık: Haftaya seyahatler, yolculuklar, harekete geçme, iletişim, konuşma, taşınma gibi alanlarda şanslı olduğunuz, desteklendiğiniz bir enerji ile başlıyorsunuz. Hafta ortasında sosyal çevreniz ile ilgili gerginlikleriniz olabilir. Para konusunda daha hesaplı olmanız gerekebilir. Sosyal çevrenizden bir flörtünüz de söz konusu olabilir. 1 mart itibariyle Venüs 12.evinize geçecek. 27 Mart’a kadar olan dönem biraz daha sevdikleriniz, istekleriniz, kendiniz hakkında düşündüğünüz, para hesapları yaptığınız, ilişkileri daha platonik ya da gizli yürütmek istediğiniz bir dönem olabilir. Bu dönemde burcunuzda Merkür retrosu da olduğu için işleriniz çok kolay akmayacaktır. Bu sene doğum günü sezonunuz biraz yavaş ilerliyor, 27 Mart sonrasında ilişkiler çok daha rahat olacaktır. 

Bir Cevap Yazın