Haziran Ayı Önemli Günler Takvimi

Haziran Ayı Önemli Günler Takvimi

Herkese merhabalarr,

Haziran ayı önemli günler için takvimi çıkarıın;

3 Haziran İkizler Yeni Ay (haftalık burçları okuyabilirsiniz)

4 Haziran Merkür Yengeç burcuna geçiş yapıyor. İletişim daha yumuşak, ev yuva aile odağında olacaktır. Bu dönemde konuşulanlar, fikirlerin ne olduğu önemli – özellikle de 20 haziran sonrası – zira tutulmada bu konuşmaları da kapsayan gelişmeler yaşamanız olası. Ayrıca temmuz’daki Merkür retrosunda, Merkür bu konulara yeni bir bakış açısı ile bakmanızı isteyecektir.

7 Haziran Merkür Uranüs 60lık, Chiron kare – iletişimde bağımsızlık ihtiyacı bencillik ile buluşursa zarar verici olabilir. Özellikle aile ile ilgili konulara yenilikçi yaklaşımlar herkesi daha huzurlu kılacaktır.

8 Haziran Uranüs 5 derece Boğa’ya ilerliyor, ay boyunca Boğa-Akrep-Kova-Aslan’da 5 derecede gezegeniniz var ise ilgili konularda ani değişimler bekleyin.

9 Haziran Venüs İkizler burcuna geçiyor. İlişkilerde sohbet, flört, seyahatler, alternatifler önemli olacaktır. Konuşmak, anlatmak, iletişim işlerinde bereket var.

9 Haziran Güneş Neptün kare – akıl karışıklıkları olacaktır. Yönü bilememe, karar verememe, aldanmalar.. ne istediğinize, kim olduğunuza dair karışıklıklar olabilir.

10 Haziran Mars Kad kavuşum – açıkçası bu etki ile başlayıp, ağırlıklı 13-22 haziran arası bizi çok zorlayacak gibi duruyor. Bu tarihten itibaren gerilim, tansiyon yükselecek. Rekabet, zorluklar, engellerle mücadele, belki de kayıplar.. Özellikle 10-12 Haziran arasında yeni bir yöne doğru ilerlemek için destek alabilirsiniz gibi durmakta. Kadersel atılımlar, durumlar olabilir.

11 Haziran Güneş Jüpiter karşıtlık – fazla iyimser, cömert, neşeli, seçenekler arasında kararsız kaldığımız ve de abarttığımız anlar olabilir. İyilik ve iyimserlik hakim olacaktır.

13 Haziran Venüs Chiron 60lık – ilişkiler, iletişim, sevgi konuşmaları ile birbirimizin yaralarına iyi geleceğiz.

14 Haziran Mars Neptün üçgen – ilhamdan yola çıkarak, destek alarak, fedakarlıklardan ve merhametten beslenerek yolumuza devam edebileceğiz.

14 – 22 Haziran Jüpiter Neptün kare – inançlar, beklentiler, yurt dışı, yabancılar, eğitimler, finansal konular, ticaret ve hukukla ilgili belirsizlikler olacaktır. Yay ve Balık’lar için yönlerini tayin etmek adına biraz daha karışık bir dönem.

15 Haziran Mars Satürn karşıt ve Merkür Neptün 60lık  – büyük sıkıntı ve bu esnada bizi kurtaracak en önemli şey merhametli ve şefkatli iletişim olur!

16 Haziran Ay Jüpiter kavuşum – iyi niyetli dilekleri hayat’la paylaşmak için şahane bir gün. İhtiyacımız olacak.

17 Haziran Dolunay – karışıklığın ve kayıpların hakim olduğu bir dönem.. 6 aydır neler yaptık dönüp bakmak için gayet uygun..

19 – 20 Haziran Merkür Pluto karşıt, Venüs ile 60lık, Mars Pluto karşıt – iletişimsel zorluklar, kendimizi ifade etmede karşılaştığımız engeller, türlü iş anlaşmalarında kopmalar ve bozulmalar olabilir. Kazalara açık bir zaman dilimi, sağlık ve bedene özen göstermekte fayda var. Süreçte kadınlardan destek alabilir, özellikle ilişki ve para konularında farklı alternatifleri değerlendirirsek daha rahat edebiliriz.

21 Haziran Güneş Yengeç – mutlu yıllar Yengeç’ler!

21 Haziran Neptün Retro – hayallerimizi ne kadar gerçekçi, fedakarlıklar yaptığımız meseleler buna değiyor mu, bir de geriye çekilip tekrar değerlendirelim!

22 Haziran Vesta Uranüs kavuşum – kendimizi adadığımız konularla ilgili sürpriz bir gelişme ve yeni bir bakış açısı bizi bekliyor.

24 Haziran Venüs Neptün kare – ilişkiler ve parada belirsizlikler hakim. Kimseye borç vermeyin, para işlerine girmeyin.

24 Haziran Juno, Ceres, Chiron ateş üçgeni – ilginç bir enerji; partneriniz ile birbirinizin yaralarını ve dolayısıyla kendinizi iyileştirme etkisi olacaktı

26 Haziran Güneş Uranüs 60lık – değişim için sizi destekleyenler olacaktır, güzel, hızlı ve olumlu gelişmeler, farkındalığın yükselmesi.

27 Haziran Güneş Chiron kare – olmak istedikleriniz, aile yuvaya dair yumuşaklığınız bir bencillikler nedeniyle tehdit altında.

27 Haziran Merkür Aslan burcuna geçiyor. İletişimin görkemli olduğu 10 günlük sürecin sonunda buradan Retro hareketine başlayacak.


*Görsel Diane Morgan’a aittir.

Bir Cevap Yazın