Satürn Retrosu Part 1

Satürn Retrosu Part 1

Satürn Retro part 1: Gözlerin önündeki PERDE açılıyor. SINIRLARI AŞMA fırsatı bizimle.

.

Biliyorsunuz Retro sezonu açıldı; Jüpiter, Pluto derken şimdi sıra Satürn’de. 

.

Satürn Karma’nın efendisidir: Geçmiş hayat enkarnasyonları, aile ve atalardan gelen yükler; yok bu ikisine ben inanmıyorum dersen de bu hayatta yaptıkların..

Ayrıca zamanın lordudur. Yavaştır, ağır ağır kişiye sorumluluklarını gösterir. İnsanın karakterinde eksik kalan parçaları yüzüne vurur, bunları ele alsın, kendisini düzeltsin ister. 

Hele de şimdi Oğlak burcundayken, eskiyi yıkıyor, kendi limitlerimizi zorluyor ve kendimize dair bir imparatorluk kuruyoruz. Soru şu; şimdiye kadar yaptıkların sağlam temelli mi?

.

Bu sefer Satürn Retrosu Merkür karesi ile başlayacak:

Fikirler, düşünceler, kararlar, kendimizi ifade etme biçimimiz, iletişim tarzımız, takıntılı olduğumuz meseleler sınav olarak karşımıza çıkacak. 

.

2018’den beri ama özellikle de bu Ocak’tan beri uğraştığın temalarda bir kez daha geri çekilme, kendini düzenleme, sorumluluk alma şansı verecek.

.

Kendini inşa etmek istiyorsan, hayatına dair yeni bir düzen kurmak istiyorsan işin sırrı belli: bilinçli seçimler yap, küçük de olsa her gün bir adım at ve kendine (düşüncelerine, davranış biçimlerine) tanık ol.

 

#farketmekiyileştirir #astrotüyo 

 

Bir cevap yazın