Terazi Burcunda Dolunay

Terazi Burcunda Dolunay

Terazi burcunda DOLUNAY!

Aynı ay içinde, aynı burçta ikinci dolunay meydana geliyor. Önemli bir şeyler oluyor sanki, değil mi?

19 Nisan Cumartesi İstanbul yerel saati ile 14.13’te meydana gelecek.

Dolunay anaretik yani zararlı derecede ve de dolunayın yöneticisi ve dahası yöneticisi dekanı Venüs mutlu olduğu Balık burcunun son derecelerinde. Dolunay uzaktan da olsa Pluto ve Satürn’den kare açı almakta. Merkür de Koç burcunda olacak.

.

İlişkiler, evlilik, adalet, hukuk ve avukatlar, estetik, güzellik, ortaklıklar, moda, perakende, sanat, iş anlaşmalarını gösterir.  Dengede olmakla ilgilidir.

Sağlıkla ilgili olarak böbrekler ve bel bölgesini temsil eder. 

.

Bu alanlarda hayatınızda bir zorlanma, engel, çözülmesi gereken bir durum ve de sonrasında gelecek ferahlık olması olasıdır. Sorumluluklar, devlet ve hükümetle, kurumlarla, yaşça büyük kişiler ya da otorite gücüyle olan sizi engelleyen bir durumlar olabilir. 

Haksızlıklar dikkatinizi daha çok çekebilir, hak hukuk adalet konularına kafa yorabilir, bu alanda yenilikler yaşayabilirsiniz. Hem içinde bulunduğunuz dünya anlamında hem de ilişkileriniz anlamında. 

Yeni ortaklıklar ve de ilişkiler gündeme gelecektir ancak bunların oluşabilmesi için elinizdeki zorluk yaratan durumu tamamlamanız gerekecek. 

Karşı tarafa fazlaca verici davrandığınız durumlar dikkatinizi çekecek, eskisi gibi olmak istemeyeceksiniz belki de. Sözlerinize dikkat edin!

Dolunay esnasında Güneş de Uranüs’le beraber olacak. İsyankar, hakkını arayan, koparan, işlerin olduğu halde gitmesini sorgulayan bir halde olacağız.

Bir Cevap Yazın